Dzień kobiet też w gazetach

Tomasz Sikora | Utworzono: 2016-03-08 08:35
A|A|A

Wyborcza Wrocław o wrocławiankach - czy to z pochodzenia czy z wyboru - było w minionym roku głośno w kraju i na świecie. Agnieszka Smoczyńska wczoraj dostała Orła z swoje córy dancingu, Olga Tokarczuk zdobyła nike, Ewelina Marciniak jest autorka największego skandalu kulturalnego w Polsce - to reżyserka śmierci i dziewczyny, Ale wszystkie zdeklasowała Olga Malinkiewicz - wrocławska naukowiec odkryła związki chemiczne absorbujące światło, działa to tak świetnie że dziś wciąż ani promienia słońca nie uświadczyliśmy

Koniec epoki Romualda Trzeciego? Gazeta Wrocławska przyłącza się do spekulacji, na temat ewentualnej zmiany trenera w piłkarskim Śląsku. Wrocławianie dziś zagrają w zaległym meczu ekstraklasy w Gliwicach. Jeśli znów spiszą się tak kiepsko jak w ostatnich występach - Romuald Szukiełowicz pożegna się z posadą. Gdyby się tak stało - Śląsk wyrównałby niechlubny rekord z sezonów 1995/96 oraz 1997/98, gdy drużynę prowadziło w jednych rozgrywkach aż czterech trenerów.

Dziennik gazeta prawna pisze, że będzie albo 500 zł na dziecko specjalne obligacje. Chodzi o to by pieniądze jednak wróciły do budżetu, a z perspektywy dziecka by pieniędzy nie przejeść ale by dziecko dziś urodzone na starcie w dorosłość miało około 120 tysięcy złotych. Do startu w dorosłość jeszcze trochę zostało byle by program wystartował - ma ruszyć 1 kwietnia, niepokoi mnie ta data.. By się nie okazało, że to wszystko prima aprilis.

Łatwiej zarobić na naiwności innych niż drugim dziecku. Oszuści już zaczęli żerować na programie 500 plus - ostrzega Rzeczpospolita. W internecie pojawiły się witryny na których można pobrać formularze potrzebne do złożenia wniosku o rządowe świadczenia. Kruczek tkwi w tym, że oszuści pobierają za to pieniądze - kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Wystarczy zatem kilku naiwnych i na plusie wyłudzaczy jest znacznie więcej niż tylko 500.

O nietuzinkowej kobiecie pisze fakt Renata Beger ma nowy pomysł na życie. Była posłanka Samoobrony zakłada elektrownię. Ekologiczną. Superexpress wieszczy sukces bo to przecież była posłanka która energią tryska, lubiła sex jak koń owiec, i miała nawet.... hmmm te no... błyski w oczach.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama