Wrocław stoi w korkach. Co robią kierowcy? (SPRAWDŹ)

Leszek Mordarski | Utworzono: 2016-03-08 08:27
A|A|A

We Wrocławiu w korach dojazdy do centrum Opolska, Krakowska, Strachocińska, Sobieskiego, Krzywoustego, Pełczyńska, Średzka i Kosmonautów. Hallera, Klecińska, Armii Krajowej, Zwycięska, Grota, Buforowa, Dyrekcyjna, Jedności i Strzegomska.

W zatorach 5-ka od strony Trzebnicy w korku na węźle Bielany zjazd do Wrocławia od strony Legnicy.

W Kłodzku zatory na Wyspiańskiego, w Jeleniej Górze na Wojska Polskiego, Ogińskiego, Różyckiego i Mostowej. W Legnicy w zatorach Chojnowska, Piastowska, Złotoryjska i Zachodnia.

Najpopularniejszą czynnością dodatkową przy prowadzeniu samochodu jest rozmowa przez telefon bez zestawu głośnomówiącego - do tej czynności przyznaje się niemal co drugi kierowca. Kto częściej "grzeszy" w ten sposób? Okazuje się, że mężczyźni - 49 procent. Wśród kobiet 43. Jeśli chodzi o inne zachowania, które nie służą koncentracji za kierownicą, to do palenia, picia lub jedzenia przyznało się 31 procent mężczyzn i 27 procent kobiet. 

W dwóch kategoriach bezdyskusyjnie wygrały panie. To śpiewanie za kierownicą i dbanie o wygląd – 23 procent kobiet podśpiewuje za kółkiem, 14 procent mężczyzn, a 10 procent pań poprawia makijaż. Panowie nie przyznawali się do golenia w czasie jazdy.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama