Emocje tylko w końcówce. Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 0:0

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-03-19 19:53 | Zmodyfikowano: 2016-03-19 17:45

93' Koniec meczu. Śląsk - Ruch 0:0

89' Dwa strzały z dystansu, najpierw Mazek potem Moneta, ale obok bramki

88' Kaczmarek wchodzi za Mervo

87' Odpowiada Śląsk - Dudu wrzuca, a Mervo na piątym metrze źle trafił w piłkę i obok bramki

86' Jak to nie wpadło?! Niesamowitą okazję zmarnował Ruch. Mazek dośrodkował w pole karne, Dwali źle zgasił piłkę i ta znalazła się pod nogą Patryka Lipskiego, który stał na 10 metrze. Ofensywny pomocnik Ruchu oddał piłkę do Efira i w ostatniej chwili strzał zablokował Zieliński

83' Kolejna zmiana wśród gości - Marek Zieńczuk opuszcza murawę, a wchodzi Łukasz Moneta

82' Głową Hołota, ale obok bramki. Niespodziewany strzał, bo cała akcja rozgrywana była na pograniczu spalonego.

81' Schodzi Mariusz Stępiński wchodzi Michał Efir - to pierwsza zmiana Ruchu

76' W końcu groźny strzał! Rzut rożny piłka spadła pod nogi Marka Zieńczuka ten uderzył z 11 metrów, wcześniej jeszcze szczęśliwie zwiódł Marcela Gecov

73' Druga zmiana w Śląsku i można zażartować, że podwójna. Wchodzi Krzysztof Ostrowski, który nie tylko zmienia Jacka Kiełba, ale także zmienił.. swoją fryzurę. Jest obcięty na jeżyka.

70' Jeśli nie zobaczymy goli to jedyna seria jaka zostanie podtrzymana to ta Mariusza Rumaka, który jeszcze nigdy nie przegrał z Ruchem Chorzów.

64' 11 meczów z rzędu między Śląskiem, a Ruchem kończyło się przynajmniej z jednym golem. Czy seria zostanie podtrzymana? Jak na razie wychodzi na to, że nie

59' Dudu z lewej strony na głowę Picha - ładna akcja do momentu strzału bo ten mocno niecelny

56' Marcel Gecov z dystansu! Strzał obok prawego słupka

55' Zmiana w Śląsku - wchodzi Dudu, schodzi Mariusz Pawelec

50' Abramowicz w stylu Neuera gra wysoko i na 18 metrze wybija piłkę głową

48' Ależ poszedł Łukasz Hanzel! Sprint pomocnika Ruchu i wślizgiem próbował wybić piłkę Abramowiczowi, skończyło się na strachu.

46' Wracamy po przerwie. Tak pierwsza część meczu wygląda w liczbach:

I połowa Śląsk - Ruch 0:0

45' Jeszcze rzut rożny na koniec pierwszej połowy, ale obroniony przez gości.

42' Bence Mervo i poprzeczka! Dośrodkował z lewej strony Hateley, a Węgier wbiegający w pole karne zdołał uderzyć piłkę prostym podbiciem, ta lobem zmierzała w kierunku bramki

34' Tom Hately wrzuca, ale bez problemów łapie piłkę bramkarz Ruchu

30' Pich!! Z ostrego kąta w polu karnym, ale tuż przy słupku zatrzymał strzał dobrze ustawiony Putnocky

28' Pich wyprowadził na pozycję Hołotę, ale ten strzałem z poza pola karnego przeniósł piłkę nad poprzeczką

26' Rzut rożny, rzut wolny, ale żaden z tych stałych fragmentów gry nie przyniósł strzału na bramkę

23' Kamil Mazek z prawej strony dośrodkował, ale nie skończył tej akcji Marek Zieńczuk a do bramki było mniej niż pięć metró

20' Kamil Mazek z prostego podbicia obok lewego słupka

15' Śląsk też ma już jedno uderzenie w światło bramki. Debiutanckie nożyce Bence Mervo, ale broni Putnocky

13' Pierwszy celny strzał na bramkę - Mariusz Stępiński głową, ale dobrze ustawiony był Mateusz Abramowicz

10' Dużo gry w środkowej części boiska, ale efektów nie ma

6' Swoją drogą poprzednie spotkanie obu drużyn też było wyjątkowe - 500 mecz w Ekstraklasie rozegrał wtedy Łukasz Surma

4' To wyjątkowe spotkanie dla Waldemara Fornalika. Trener prowadzi Ruch po raz 150.

2' Dwa rzuty rożne dla Śląska - oba bez strzału, ale obiecujące w perspektywie kolejnych 88 minut.