Szczypiorniści Chrobrego przegrali pierwszy mecz play-off

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-03-20 13:30 | Zmodyfikowano: 2016-03-20 13:30

To był naprawdę dobry mecz w wykonaniu gospodarzy, choć wynik tego nie odzwierciedla. Chrobry zaczął mocno w obronie. Kilka świetnych interwencji miał Kapela. Pierwsza część meczu udanie wyglądała także po ofensywnej stronie parkietu. Głogowianie do przerwy byli lepsi 15:12.

Drugą połowę jednak od mocnego uderzenia zaczęły Azoty. Już w 36 minucie był remis 16:16. Goście rozkręcali się z każdą akcją i efekt był taki, że po rzucie Leosa Petrovskyego prowadzili już 25:20 na 18 minut przed końcem. To była różnica, która pozostała już do końcowego gwizdka.

Rewanżowy, decydujący mecz o awansie do półfinału Superligi odbędzie się w środę w Puławach. Jeśli Chrobry chce awansować, musi wygrać różnicą sześciu bramek.

Chrobry Głogów - KS Azoty Puławy 27:32 (15:12)

Chrobry: Kapela, Stachera - Płócienniczak 5, Biegaj 4, Sobut 3, Sadowski 3, Świtała 3, Kandora 2, Bąk 1, Babicz 1, Tylutki 1, Miszka 1, Kubała 1, Jurecki 1.

Azoty: Bogdanow, Zapora - Masłowski 7, Kubisztal 5, Petrovsky 4, Orzechowski 4, Krajewski 4, Prce 3, Sobol 3, Przybylski 2.