Nie mogła odebrać insulinówek, bo... urzędnicy wcześniej zamknęli pocztę

Marek Obszarny | Utworzono: 2016-03-30 17:35 | Zmodyfikowano: 2016-03-30 17:35
A|A|A
REAKCJA 24

Do Radia Wrocław zadzwoniła we wtorek (29.03) zdesperowana Pani Iza, która miała odebrać z poczty przy ul. Unruga we Wrocławiu przesyłkę. Okazało się jednak, że urząd czynny zazwyczaj do godziny 19.00 nagle okazał się być czynny do godziny 16.00:

Udało nam się dodzwonić do Naczelnik Poczty przy ul. Unruga (prosiła o nieupublicznianie jej danych osobowych). Nie zgodziła się na nagranie, ale za pośrednictwem portalu radiowroclaw.pl chce przeprosić naszą słuchaczkę za to, co zaszło.

Jak powiedziała nam w rozmowie telefonicznej urząd  przy Unruga od miesiąca pracuje połową zespołu. Z przyczyn losowych 50 procent pracowników tej poczty jest na zwolnieniu lekarskim. W Wielki Piątek po południu okazało się, że we wtorek po świętach będzie podobnie, dlatego poczta czynna była do 16.00.

Pani naczelnik przyznała, że informacja na drzwiach urzędu powinna się była pojawić przed weekendem. Jak dodała, pracownice, które nie chciały otworzyć drzwi pani Izie zachowały się nagannie i za ich zachowanie raz jeszcze przeprasza.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~hIPEK
2016-04-10 19:56:29
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: -1
NA CUKRZYCE NAJLEPSZY JEST GREJFRUT.
~starsza pani
2016-04-01 14:00:58
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jeżeli każdy zna zasady funkcjonowania urzędów, sklepów ,przychodni itp., to wie czas otwarcia i zamknięcia to rzecz święta. Ludzie- nie tylko klienci chorują , ci co pracują też. Praca na poczcie to ciężki kierat, te Panie nie tylko liżą znaczki. Każdy ma możliwość popracować i przekonać się samemu jaki to ciężki kawałek chleba i niewdzięczny. Klienci tylko krzyczą ,narzekają a w banku stoją godzinę dłużej i nikt nie protestuje. Pozwólcie innym pracować i nie narzekajcie. Polak ma to we krwi,że zawsze wszystko załatwia na ostatnią chwile a winni są zawsze inni. Każdy pretekst jest dobry ,żeby innych obsmarować i wykrzyczeć swoje racji.
~TAKI TAM
2016-03-31 20:28:08
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 6
Brak pracowników bo na zwolnieniach lek. lub po dobrowolnych odejściach i tak sprawa się ma, że pani na okienku nie jest w stanie się rozerwać (WOW i tu taki szok że praca "pani okienkowej" nie polega jedynie na siedzeniu przy okienku) ma Ona jeszcze setkę innych obowiązków, a na stanowisku, które jest przydzielone dla dwóch osób pracuje tylko jedna, lecz pan klient szanowny ma w powarzaniu to że już ledwo co na oczy pracownice patrzą bo robią po 10-12H a płacone za 8, Bo plany sprzedażowe trza wykonać etc. Wina leży na GÓRZE PIRAMIDY P.P. s.a. ale fajnie jest tak sobie oceniać przez pryzmat swego widzi mi się. Pozdrawiam :) P.S.Proponuję Tobie ~Kto wie oddać się do dymisji po rozum do głowy ;)
~Kto wie
2016-03-31 10:20:47
z adresu IP: (94.75.xxx.xxx)
Ocena: -9
Przeprisinami powinno być zwolnienei pracownic oraz dymisja naczelnik - i tyle.
~qwd
2016-03-31 10:05:08
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 17
ja rozumiem troche te urzedniczki. w polsce jest tyle glupisz nakazow i zakazow,ze ludzie boja sie podejmowac decyzje z obawy przed utrat pracy itd. to nie wina pan na poczcie tylko tych idiotow, ktorzy tworza prawo!
~Komentarz został usunięty
2016-03-30 23:22:32
z adresu IP: (82.36.xxx.xxx)
Ocena: 9
Komentarz został usunięty
~komentują ludzie bez wied
2016-03-30 22:07:04
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -12
Ja jak wiele osób zamawiam insulinę przez internet, albo z zagranicy. Insulina w aptece? Tylko szkoda że nie każda, a część i tak na zamówię z hurtowni.
~bzbz
2016-03-30 21:56:08
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: 2
Przecież insulinówki można dostać w aptece za mniej niż złotówkę bez recepty, więc nie było zagrożenia życia. Brzmi to trochę mniej sensacyjnie, więc artykuł został trochę podrasowany i ze strzykawki zrobił się lek.
~Nikt
2016-03-30 21:43:12
z adresu IP: (2.110.xxx.xxx)
Ocena: 10
Szukacie sensacji i tyle
~Nikt
2016-03-30 21:39:14
z adresu IP: (2.110.xxx.xxx)
Ocena: 5
Sa apteki od tego
~emmm
2016-03-30 20:56:20
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 1
Insulinę przetrzymuje się w lodówce w niskiej temp. Co insulina robiła w paczce? Nic dziwnego, że urzędnicy nie otworzyli mogli nie uwierzyć w taką bajkę.
~stefan
2016-03-30 20:47:00
z adresu IP: (86.111.xxx.xxx)
Ocena: -5
To jakaś kpina? połowa pracowników na L4 przedłuża sobie święta. Gdzie jest kontrola zusowska?
~Kazimierz57
2016-03-30 20:44:19
z adresu IP: (109.197.xxx.xxx)
Ocena: -4
Służyłem w armii .. sporo latek. Byłem, inaczej pojmując, urzędnikiem państwowym! W głowie mi się nie mieści że urzędnik, POCZTY POLSKIEJ, może pozwolić sobie na takie zachowanie! Dla mnie POCZTA POLSKA - to bardzo poważny urząd który ma swoją renomę-dyscyplinę-szacunek społeczny i uznanie społeczne. Nie dociera do mnie ten incydent... albo nie mogę zrozumieć. Zawsze powtarzałem i powtarzam dalej: to co zrobiłem, to co robię i co będę robił, poniosę tego konsekwencje. Mam nadzieję że odbije się to echem... na portalu POCZTA POLSKA! Tej pani, która nie mogła odebrać przesyłki serdecznie współczuję.
~Porażka
2016-03-30 19:50:18
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: -5
I co z tego, że przeprasza, jak ktoś mógł umrzeć lub trafić do szpitala? Poczta Polska to już nie poczta a "stragan". Nagminne wrzucanie awiza zamiast przesyłki. Opóźnienia w doręczeniach. Długo by tu wymieniać przypadłości tej instytucji.