MAJÓWKA PO POLSKU w Radiu Wrocław

Łukasz Basta | Utworzono: 2016-05-03 09:00 | Zmodyfikowano: 2016-05-03 09:00
A|A|A

Stało się to już muzyczną tradycją. Kiedy zieleń nabiera najpiękniejszych kolorów, miliony rodaków rozkoszują się pysznymi i zdrowymi warzywami z grilla Radio Wrocław gra w języku ojczystym. Dziś 3 maja zaprezentujemy Wam mnóstwo znakomitej polskiej muzyki. Oprócz rodzimych nut zaprosiliśmy do studia naszych wspaniałych artystów.

Po 11.00 porozmawiamy z Robertem Gawlińskim charyzmatycznym liderem Wilków. Robert opowie o swoich marzeniach a przede wszystkim o nowej płycie ,, Przez Dziewczyny".W okolicach południa Justyna Steczkowska zaprosi na do swojego świata, zdradzając jaki wpływ na jej karierę miała ,,Szansa na Sukces".Maciej Maleńczuk, naczelny prowokator naszej sceny, opowie o nowej płycie pod intrygującym tytułem ,,Jazz for Idiots". 

Oprócz bardzo doświadczonych reprezentantów naszej rodzimej sceny będzie chwila na rozmowę ze wschodzącą gwiazdą polskiej muzyki rozrywkowej. Po 14 zawita do studia Radia Wrocław Antek Smykiewicz. 

Ten wyjątkowy dzień, chwila prawdziwej dumy z naszej Ojczyzny to doskonała okazja na zaprezentowanie bogatego dorobku polskich twórców !
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama