Światowa premiera filmu Jana Jakuba Kolskiego "Las, 4 rano", na A klasowym festiwalu w Szanghaju!

Jan Pelczar | Utworzono: 2016-06-06 19:16
A|A|A

W konkursie głównym, w sekcji filmów fabularnych, do którego nominowanych zostało czternaście tytułów, znajdą się również takie jak filmy jak "Salt and Fire" w reż. Wernera Herzoga i "Mr. Church" w reż. Bruce'a Beresforda. Festiwal otworzy premierowa projekcja filmu "Cold War II" w reż. Longmana Leunga i Sunny'ego Luka.

Przewodniczącym jury festiwalu jest reżyser, aktor i muzyk Emir Kusturica.

Międzynarodowa i światowa premiera film "Las, 4 rano" odbędzie się 15. czerwca o godzinie 13:50, w sali nr 2 w Shanghai Art Center. Na konferencji po pokazie o filmie opowie Jan Jakub Kolski.

O filmie:

FORST jest zamożnym, dobrze zorganizowanym człowiekiem. Kiedy go poznajemy, wydaje się królem życia. Któregoś dnia porzuca korporację w której jest wiceprezesem. Zniszczenia jakie po sobie zostawia, nie dają nadziei na powrót.
Las, 4 rano kilka lat później. Na wpół zdziczały dziad leśny; zarośnięty, brudny, w łachmanach – zakłada wnyki na zwierzęta. Rozpoznajemy; to ten sam człowiek – Forst. Mężczyzna mieszka w lesie, w wybudowanej przez siebie ziemiance. Za towarzystwo ma trójnogiego psa. Żywi się mięsem upolowanej zwierzyny, żyje w zgodzie z przyrodą.
Któregoś dnia przed drzwiami jego samotni staje 13-letnia dziewczynka JADZIA. Forst musi po raz kolejny zmieniać swoje życie...

Główne role w filmie grają, 12 lat niewidziany na dużym ekranie Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź oraz Marysia Blandzi.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama