Kolizje, wypadki i utrudnienia na dolnośląskich drogach (SERWIS DROGOWY)

Leszek Mordarski | Utworzono: 2016-06-08 15:30 | Zmodyfikowano: 2016-06-08 15:12
A|A|A

Na drodze nr 8 dwie kolizje - jedna w Kobierzycach - tutaj ruch jest tylko nieznacznie spowolniony - poważniejsze zdarzenie między Ząbkowicami i Kłodzkiem w Braszowicach. Na 56 kilometrze 8-ki zderzyły się trzy samochody - w tym ciężarówka - 5 osób odwieziono do szpitali. Droga jest zablokowana. Mocno zakorkowany objazd przez Kamieniec Ząbkowicki.

Niemal 15 godzin trwały utrudnienia na autostradzie A18 w pobliżu węzła Świętoszów. Przed północą we włączającą się do ruchu ciężarówkę z amerykańskiego konwoju, który uczestniczy w manewrach Anakonda, wjechał osobowy Ford. Zginęła jedna osoba, jedna została poważnie ranna. Skutki wypadku na jezdni Krzywa Olszyna udało się usunąć dopiero o 14.

Trzykilometrowy korek ustawił się na A4, na jezdni Wrocław Krzywa, w okolicy Legnicy. Powodem jest zwężenie związane z budową skrzyżowania z drogą S3 na 87 kilometrze autostrady. Część kierowców wybiera objazd przez Legnicę - tam też niestety na zachodniej obwodnicy korki.

Zatory na 5-ce pod Wrocławiem - w korku odcinek od Psar do Kryniczna.

W miastach powoli zaczyna się popołudniowy szczyt komunikacyjny - we Wrocławiu zatłoczone już Hallera, Kosmonautów i Średzka, Podwale, Kazimierza Wielkiego i plac Społeczny.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama