Wrocław: Gołębie brudzą na Pszennej

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2016-06-09 16:17 | Zmodyfikowano: 2016-06-09 16:17
A|A|A

Najpierw przez rok nie mogli się doprosić, żeby administracja budynku zamontowała w oknach na strychu specjalne siatki ochronne. Składane pisma w końcu pomogły, ale po zamontowaniu siatek nikt nie posprzątał strychu, gdzie leżały martwe gołębie i ich odchody, opowiadają zdesperowani mieszkańcy:

Rzeczywiście zapach i wygląd strychu pozostawiają obecnie wiele do życzenia. Tymczasem kiedyś, mieszkańcy kamienicy używali go na przykład, jako suszarni do prania. Dziś jest to niemożliwe, bo poddasze zamieniło się w gołębnik, ze wszystkimi jego aspektami i minusami. Mieszkańcy wielokrotnie prosili administrację, żeby posprzątano część wspólną, ale ich prośby spełzały na niczym.

No i okazuje się, że Radio Wrocław rozwiązało kolejny problem mieszkańców.  Udało się jednak uzyskać zapewnienie, że spółdzielnia WroDom zajmie się problemem, mówi jej prezes Elżbieta Sieradzka:

Swoje problemy do Reakcji24 Radia Wrocław można zgłaszać codziennie pod numerem telefonu 71 391 00 00 lub przez stronę internetową naszej rozgłośni www.radiowroclaw.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama