Jaki kryzys? - Polityczna Debata Radia Wrocław (Posłuchaj)

| Utworzono: 2009-02-02 09:34 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

W porannej Politycznej Debacie Radia Wrocław uczestniczyli dziś Jarosław Charłampowicz (PO), Paweł Wróblewski (Polska XXI), Tadeusz Drab (PSL), Paweł Hreniak (PiS), Radosław Mołoń (SLD). Rozmowę prowadził Tomasz Duda.

Sport zdominował początek debaty. Politycy rozmawiali m.in. o Śląsku Wrocław oraz Polsacie, który ma przejąć w nim udziały. Czy to dobrze, czy źle dla miasta i dla zespołu?

Pierwsza część Debaty to również próba zdiagnozowania poczynań posła Palikota. Zdaniem Jarosława Charłampowicza (PO) Palikot stosuje chwyty marketingowe, które - jak widać - są skuteczne. Nie mogło zabraknąć też rozmowy o zjeździe PiS. (Posłuchaj):     

O pieniądzach, a przede wszystkim o oszczędnościach rozmawiano podczas II cz. Debaty. Czy uda się i jak wygospodarować 17 miliardów złotych? Na czym rząd zamierza oszczędzać? I co na to opozycja?

Tadeusz Drab (PSL) ma świadomość, że będziemy uczestnikami tego co niesie za sobą światowy kryzys, ale póki co - i tu dość zaskakująca teza przedstawiciela ludowców - kryzys do nas jeszcze nie dotarł.

Czy receptą na kryzys mogą stać się inwestycje i środki unijne? Co z dolnośląskimi planami budowy dróg? Co ze Wschodnią Obwodnicą oraz Autostradową Obwodnicą Wrocławia?

Debata Polityczna Radia Wrocław cz.II (Posłuchaj):

REKLAMA
Dźwięki
Polityczna Debata Radia Wrocław cz. I
Polityczna Debata Radia Wrocław cz. II

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama