Dziś w nocy zamkną most Muchoborski [OBJAZDY]

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-06-17 19:41 | Zmodyfikowano: 2016-06-17 19:18
A|A|A

Swoje stałe trasy zmienią autobusy linii: 107, 119, 319 i 241. Obsługę komunikacyjną ulicy Krzemienieckiej będzie zapewniał bezpłatny bus linii zastępczej 719 - będzie jeździł wahadłowo od skrzyżowania przy Krzemienieckiej do ronda przy Mińskiej. W trakcie remontu przeprawy nad Ślęzą, objazdy czekają także kierowców.

OBJAZDY DLA SAMOCHODÓW I AUTOBUSÓW:

Od strony południowo - zachodniej w kierunku ul. Ostrowskiego objazd poprowadzony zostanie przez drogę 347 ulicami: Mokronoską, Wiejską, Grabiszyńską do "zawrotki" na skrzyżowaniu Grabiszyńskiej z Klecińską.

Objazd od strony ul. Krzemienieckiej zostanie wyznaczony ulicami: Stanisławowską, Avicenny a następnie drogą 347.

Projektowany objazd w kierunku do ul. Krzemienieckiej zaprojektowano od strony centrum ( tj. od ul. Grabiszyńskiej i ul. Hallera) przez: Obwodnicę Śródmiejską (ul. Klecińską),Strzegomską, Mińską i Stanisławowską do ul. Krzemienieckiej.

Prace - które potrwają do września - obejmą wymianę płyty pomostowej, częściową budowę przyczółków, czy czyszczenie i zabezpieczenie konstrukcji stalowej. Koszt inwestycji to ponad 2 mln. zł.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama