DRJ: Euroland Kłodzko

Marek Obszarny | Utworzono: 2016-06-19 22:00 | Zmodyfikowano: 2016-06-19 22:00
A|A|A

Park Miniatur MINIEUROLAND w Kłodzku będzie miejscem kolejnej wyjątkowej imprezy: FESTIWALU KWIATÓW. Ta kolorowa, pełna zapachów, barw i różnorodnych atrakcji impreza zachęciła Dolnośląski Rozkład Jazdy RADIA WROCŁAW do odwiedzin tego czarodziejskiego miejsca.

Jak zapewniają organizatorzy już najbliższy weekend podziwiać będzie można Piotra Zająca- artystę CARVINGU czyli sztuki wyczarowywania z warzyw i owoców z dodatkiem kwiatów rzeźb często zapierających dech w piersiach. Zobaczymy także przepięknie zapowiadające się kompozycje kwiatowe układane na oczach widzów przez kwiaciarki z noworudzkiej CALINECZKI. Katarzyna Sobocka przywiezie ze sobą magicznej urody biżuterię z miedzi i kamieni ozdobnych. Atrakcyjnie zapowiada się pokaz pszczelarski i winiarski.
A to wszystko w niepowtarzalnej scenerii fascynującego ogrodu, pośród miniatur takich budowli, jak BIG BEN w Londynie, ZWINGER w Dreźnie , BRAMA BRANDENBURSKA w Berlinie, ŁUK TYUMFALNY w Paryżu czy tuż obok… ZŁOTEGO POCIĄGU z Wałbrzycha.

Dolnośląski Rozkład Jazdy pojawi się w kłodzkim MINIEUROLANDZIE na FESTIWALU KWIATÓW w sobotnie południe.

Zapraszam do spotkań i słuchania relacji na antenie Radia Wrocław.

Marek Obszarny

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama