DRJ w Kłodzku: Kolory, zapachy i budowle prosto z bajki!

Marek Obszarny | Utworzono: 2016-06-25 18:31 | Zmodyfikowano: 2016-06-25 18:12
A|A|A

Fot: J. Chybalska

Z perspektywy Guliwera mogliśmy podziwiać w MINIEUROLANDZIE w Kłodzku miniatury kultowych budowli. I tak z zupełnego bliska, ale także z lotu ptaka zobaczyć można paryski ŁUK TRYUMFALNY, drezdeński ZWINGER, rzymską FONTANNĘ DI TREVI, kłodzką TWIERDZĘ czy nowojorską STATUĘ WOLNOŚCI. Zagladaliśmy też pod ziemię i to w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc Dolnego Śląska, by zobaczyć... ZŁOTY POCIĄG. A wszystkie makiety wykonane z zegarmistrzowską precyzją, posadowione wśród alejek przepięknego ogrodu i wzbudzające niekłamany zachwyt.

WSZYSTKIE ZDJĘCIA W GALERII PONIŻEJ:

W tej doskonałej scenerii zorganizowano dwudniowe otwarcie FESTIWALU KWIATÓW. Podziwiać można było artystę CARVINGU Piotra Zająca, który wyczarowywał z warzyw i owoców z dodatkiem kwiatów prawdziwe dzieła sztuki. Urzekały niezwykłe kompozycje kwiatowe układane na oczach widzów przez kwiaciarki z noworudzkiej CALINECZKI. Katarzyna Sobocka przywiozła ze sobą magicznej urody biżuterię z miedzi i kamieni ozdobnych. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz pszczelarski i winiarski. Najważniejsze jest to, że wspaniałe kwiaty w fantazyjnych kompozycjach rosnąć będą i cieszyć oczy odwiedzających MINIEUROLAND w Kłodzku aż do października.

To jest naprawdę świetny pomysł na uatrakcyjnienie i tak już niezwykłego miejsca.

Po nacieszeniu się niezapomnianymi widokami już czekamy na to, czym zaskoczą nas organizatorzy w roku następnym, bo zapewne tak oryginalny i wielce udany FESTIWAL KWIATÓW będzie kontynuowany....

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama