Wrocław: Zmiany w organizacji ruchu

| Utworzono: 2016-08-05 12:53 | Zmodyfikowano: 2016-08-05 12:55
A|A|A

Jedności Narodowej - zajęcie jednego pasa

5 sierpnia na ul. Jedności Narodowej, na wysokości posesji nr 157 zajęty będzie jeden pas jezdni w kierunku mostów Warszawskich. Powodem zajęcia będzie podnośnik koszowy używany przy naprawie balkonów i rynien budynku wspólnotowego. Na czas prowadzenia robót samochody będą jeździły torowiskiem tramwajowym. Inwestorem robót jest Wspólnota Mieszkaniowa Jedności Narodowej 157.

Ruska - zajęcie jednego pasa

Od soboty 6 sierpnia na ulicy Ruskiej, na odcinku od Włodkowica do Kazimierza Wielkiego, wystąpią utrudnienia polegające na miejscowym zajęciu prawego pasa ruchu dla potrzeb budowy ścieżki rowerowej w chodniku po stronie arkad. Będzie to ostatni etap inwestycji związanej z wyznaczeniem trasy rowerowej w ul. Legnickiej i Ruskiej na odcinku od Sokolniczej do Kazimierza Wielkiego. Prace rozbiórkowe i budowlane w chodniku wymagać będą obecności sprzętu budowlanego (koparko - ładowarka i ciężarówka do załadunku materiałów). Roboty będą się przesuwały sukcesywnie od ul. Włodkowica w kierunku Kazimierza Wielkiego. Prace i związane z nimi utrudnienia potrwają do końca sierpnia.

W sobotę 6 sierpnia odbędzie się przegląd mostu tymczasowego w ul. Sułowskiej - ruch wahadłowy. Sobota będzie również kolejnym dniem prowadzenia prac nad wymianą okablowania sygnalizacji na pl. Legionów , co poskutkuje wyłączeniem sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu,

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama