ZŁOTY POCIĄG: Dostęp do materiałów będzie odpłatny! [POSŁUCHAJ]

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2016-08-09 08:45 | Zmodyfikowano: 2016-08-09 08:45
A|A|A

We wtorek 16 sierpnia - na 65. kilometrze trasy kolejowej z Wrocławia do Wałbrzycha - rozpoczną się prace wydobywcze. Poszukiwacze, którzy zgłosili znalezisko mają wszystkie niezbędne pozwolenia.

O planowanej akcji i oczekiwaniach eksploratorów rozmawialiśmy w Radiu Wrocław. Gościem Rozmowy Dnia był Andrzej Gaik - pasjonat historii, znawca Ziemi Wałbrzyskiej, przewodnik na zamku Książ, a obecnie rzecznik przedsięwzięcia, którego celem jest wydobycie złotego pociągu.

Jak mówił, zaplanowano konferencje prasowe i spotkania z dziennikarzami, ale... relacje z miejsca przedsięwzięcia będzie realizowała prywatna ekipa telewizyjna. Wszystkie inne redakcje będą zaś miały dostęp do materiałów odpłatnie.

- Na terenie całego wydarzenia będzie prywatna ekipa telewizyjna, która będzie to wszystko filmowała. Tam będzie też do tego odpowiedni komentarz. Oczywiście te materiały będą do nabycia. Jest to przedsięwzięcie w 100 proc. prywatne. To jest firma XYZ, spółka reprezentowana przez pana Richtera i Kopra - tłumaczył w Radiu Wrocław Andrzej Gaik.

- Nie będzie to tak, że media będą całkowicie wykluczone z tego zdarzenia. Będą konferencje prasowe. Ja będę o tym wszystkim informował, będą też udzielane wywiady. Natomiast to co się dzieje wewnątrz, będzie odpłatnie rozprowadzane - potwierdził w Radiu Wrocław Andrzej Gaik.

Cały zapis rozmowy Radia Wrocław:

Złoty pociąg *FACEBOOK* LIVE STREAM Próba #1 /źródło: XYZ Spółka Cywilna

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Indian Jonh
2016-08-13 15:39:31
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: -1
Bodaj byśta się osmarkali od tegu zota. Pociung je opóźniony i jeszcza tam ni dojechoł
~MKO
2016-08-13 13:56:23
z adresu IP: (213.205.xxx.xxx)
Ocena: 1
Stare Polskie powiedzenie mowi: Polaku czemuś biedny? Boś głupi! Czemuś głupi? Boś biedny! P.S. Gratuluję wszystkim komentującym Biznesmenom!
~ali
2016-08-11 14:21:52
z adresu IP: (87.206.xxx.xxx)
Ocena: -1
czy amerykańscy żydzi , też dostaną swoją działkę ?
~Ben
2016-08-11 13:47:51
z adresu IP: (79.141.xxx.xxx)
Ocena: -2
To raczej bedzie poczatek końca tego "projektu" Znalezisko nie bedzie prywatne, to ze robi to firma na wlasne ryzyko to jej problem. Na miejscu mediów olałbym te "materiały" Ale jak na początku "odkrywcy" potrzebowali rozgłosu i krzywda im sie działa ,to media były dobre. ( to oni wtedy powinni płacić mediom ) Na miejscu szefa każdej redakcji wprowadzilbym bana na informacje z tego cyrku i olał te "konferencje"
~Budyn
2016-08-11 12:21:19
z adresu IP: (46.170.xxx.xxx)
Ocena: 7
Jestem zachwycony komentarzami, jak rozumiem większość komentujących zrobiło by wszystko za darmo. To cieszy że mamy w narodzie tylu bezinteresownych ludzi, pewnie każdy z was spokojnie z własnych pieniędzy mógłby sobie pozwolić na rok pracy przy uzyskiwaniu pozwoleń, załatwianiu formalności itp. A ponad to spokojnie zorganizował by kilkadziesiąt osób w tym kilku specjalistów z różnych dziedzin, zorganizował sprzęt budowlany... i oczywiście nikt by grosza za to nie wziął. No po prostu serce rośnie ;)
~bjar
2016-08-10 12:52:02
z adresu IP: (37.7.xxx.xxx)
Ocena: 0
prawda !
~Art
2016-08-10 11:43:29
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 5
A czemu tu się dziwicie telewizja płaci za wywiady jakimś idiotom z 'Tańca na lodzie' albo 'Kto poślubi moich synów' setki tysięcy więc dlaczego tutaj mają mieć za darmo. Pseudopismak za głupi artykuł dostaje grube tysiące i trzepie kasiorę siedząc na tyłku. Ci przynajmniej coś robią a i trochę kasy wydali
~kolejarz
2016-08-09 12:33:17
z adresu IP: (37.7.xxx.xxx)
Ocena: 1
uhuhuuuu...będą siedzieć w wykopie przez tydzień z browarem i będą trzeba kasę ....dobre.dobre.dobre dobre!
~hiema
2016-08-09 12:29:56
z adresu IP: (37.7.xxx.xxx)
Ocena: 7
he he he he...ale złoty interes można zrobić na czymś czego nie ma ..Polak potrafi !
~xxx
2016-08-09 11:40:04
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Oprócz złotego pociągu jest tam jeszcze rakieta o napędzie fotonowym i wehikuł czasu.
~walsmet
2016-08-09 10:09:22
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: 10
Strzał w stopę, ośmieszacie się koledzy.
~WWW
2016-08-09 08:51:34
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 11
Prywatne ?! A Wy zapłaciliście koncesje za poszukiwania!? Trzeba było poszukać sponosrów, tak to się załatwia. p.s. Ciekawe co będziecie mówić jak już się okaże żepociągu nie ma? Pewnie jakieś śmieszne tłumaczenia o sukcesie znalezienia infrastruktury kolejowej :))