Dolnośląskie drogi - jak teraz jeździ się w regionie?

Leszek Mordarski | Utworzono: 2016-08-23 17:26
A|A|A

Mińska i Strzegomska teraz najmocniej we Wrocławiu zakorkowane - na zachodzie stoi tez Kosmonautów. Na północy Pełczyńska, Żmigrodzka i Sułowska, korek na Poprzecznej na wschodzie na Swojczyckiej. W zatorach Opolska, Buforowa, Zwycięska - coraz bardziej przytyka się Karkonoska do centrum - stoi już ślimak na węźle Bielany przy zjeździe z A4 do Wrocławia od strony Legnicy i AOW. 35-ka w korku od ronda przy Cadbury po rondo w Tyńcu. 8-ka od Kobierzyc do Magnic.

Spowolniony ruch w Pszennie pod Świdnicą, gdzie na drodze 35 remont i wahadło. Podobnie na drodze 94 w Oławie na wiadukcie nad linią kolejową Wrocław Opole. Oraz w Prochowicach przy skręcie w Jaworowską, z której wiedzie droga do A4.

Jutro, w czwartek i piątek zamknięta będzie część prawego pasa ul. Łokietka i prawoskręt z Drobnera w Łokietka we Wrocławiu. Objazd dla skręcających poprowadzony przez Probusa i pl. Świętego Macieja. Powodem są prace prowadzone przy usuwaniu awarii wodociągowej, do której doszło w tym miejscu przed kilkoma dniami.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama