Żart czy gruba przesada? [POSŁUCHAJCIE]

Przemek Gałecki | Utworzono: 2016-09-02 08:27 | Zmodyfikowano: 2016-09-02 08:29
A|A|A

Zdjęcia: Marcin M. Drews, Przemysław Gałecki

Napis umieszczony jest centralnie, w tle widać Halę Stulecia i iglicę. Koszulki przygotowuje prywatna firma, która jednak dostała zgodę hali na wykorzystanie znaków, symboli i nazw, także każdy wzór koszulki jest przed sprzedażą zatwierdzany przez przedstawicieli Hali...

O zaskakujący wzór koszulek reklamujących Pergolę zapytaliśmy Agnieszkę Kasprzyszak, rzeczniczkę Hali Stuleci:

Co innego spacerujący po pergoli...

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Marudy
2016-09-03 20:49:52
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 2
"Gruba przesada" to jest spinka nad tekstem na koszulce :). Tematy się skończyły?
~kleopatra
2016-09-03 14:37:34
z adresu IP: (37.7.xxx.xxx)
Ocena: 2
koszulka spoko
~Mechaniczka
2016-09-02 17:50:36
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 2
Trochę tego nie rozumiem, sama kupiłam taką koszulkę dla siebie i mojego chłopaka. Ba! Mój tata też kupił jak tylko ją zobaczył. Założyłam ją do biura w którym pracuje i spotkałam się z pozytywnymi komentarzami. Pomysł jest oryginalny a jeśli komuś nie odpowiada to przecież sprzedawane są też bardziej konwencjonalne wzory Swoją drogą, fajną reklamę zrobiliście ;)
~kkk
2016-09-02 15:40:48
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nie wszystko musi być sztywne i wykrochmalone! Mnie się podoba, jeśli mają damską, to może mnie tam przywieje i kupię
~Odbiornick
2016-09-02 14:44:38
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja - pergolę Ty - pergolę On, Ona, Ono - pergolę My - pergolę Wy - pergolę Oni... - pergolę...
~Komentarz został usunięty
2016-09-02 14:06:52
z adresu IP: (185.80.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~WOW!
2016-09-02 13:59:00
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
ZAJEDWABISTE SĄ!
~Ramzes
2016-09-02 12:19:37
z adresu IP: (198.240.xxx.xxx)
Ocena: 4
Nie rozumiem skąd to oburzenie - koszulka "z jajem", sprytna gra słów i niezły design.
~Gość
2016-09-02 11:19:56
z adresu IP: (89.65.xxx.xxx)
Ocena: 1
Przecież to jest nawiązanie do powiedzenia "Ja p...olę" - więc niech pani rzecznik nie robi z ludzi idiotów.
~Ula
2016-09-02 09:39:27
z adresu IP: (185.80.xxx.xxx)
Ocena: 7
Dokładnie - jak słyszę pa, pa pani Górnej to mnie skręca
~123
2016-09-02 09:02:18
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 9
Jak w Polskim Radiu zaczniecie mowić po polsku to będziecie mieli prawo czepiać się. W programach używacie języka gimnazjalistów, zachowujecie się jak infantylne dzidzie-piernik i egzaltowane podlotki. Uszy więdną. Szkoda, że kultura języka jest wam obca. Polskie Radio jest zobowiązane do używania języka polskiego a nie języka rynsztokowego. Z niecierpliwoscią oczekuję zmian.
~Komentarz został usunięty
2016-09-02 08:50:49
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 2
Komentarz został usunięty
~:):)
2016-09-02 08:45:55
z adresu IP: (195.56.xxx.xxx)
Ocena: 1
Lubię to
~Zbynek
2016-09-02 08:36:51
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 3
Iglica na koszulce jest źle pokazana. Ona teraz leży, a nie stoi. :P