Debata polityczna Radia Wrocław: Dymisja Dawida Jackiewicza

| Utworzono: 2016-09-19 10:04 | Zmodyfikowano: 2016-09-19 10:04
A|A|A

Goście rozpoczęli rozmowę od pierwszej dymisji w rządzie Beaty Szydło, czyli od odejścia z resortu Skarbu Państwa, wrocławskiego polityka Dawida Jackiewicza. Posłanka PiS Mirosława Stachowiak-Różecka komentowała tę zmianę nie jako zaskoczenie, ale jako naturalną i zapowiadaną już dawno kolej rzeczy. - Ministerstwo Skarbu przecież miało być likwidowane - przekonuje posłanka z Wrocławia:

Joanna Augustynowska z .Nowoczesnej twierdzi jednak, że wcale nie chodzi o wygaszanie resortu, bo w takim wypadku poseł Jackiewicz mógłby kierować ministerstwem do końca roku, co jednak się nie stało. Jej zdaniem, chodzi po prostu o nepotyzm:

Dawida Jackiewicza bronił poniekąd Jerzy Michalak, który stwierdził, że minister padł ofiarą wewnętrznej walki w PiS oraz czasów, w których na stanowiska są generalnie powoływani niekompetentni ludzie:

POSŁUCHAJ CAŁEJ DEBATY RADIA WROCŁAW:

CZĘŚĆ II:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama