Maciej Musiałowski w Radiu Wrocław śpiewa utwór Jasona Mraza [WIDEO]

Michał Kazulo | Utworzono: 2016-09-28 08:46 | Zmodyfikowano: 2016-09-28 08:46
A|A|A

Maciej Musiałowski, jedna z największych wschodzących gwiazd młodego pokolenia. Znany z produkcji na dużym ekranie, choć największy sukces odniósł wygrywając Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Ma to coś. Charyzmę, humor i styl. Jeśli go oglądamy, widzimy co znaczy warsztat w postaci szkoły teatralnej.

Takiej osobowości wrocławskiej sceny (Capitol) nie mogło oczywiście zabraknąć na obchodach naszego 70-lecia. Po swoim występie odwiedził także Domówkę Radia Wrocław. Z marszu zaśpiewał jeden ze szlagierowych kawałków Jasona Mraza robiąc wszystkim słuchaczom niesamowity prezent:

Maciej Musiałowski (ur. 1993). Student łódzkiej filmówki. Pierwsze kroki na scenie postawił dawno temu - jako dziecko śpiewał w Fasolkach, potem w chórze szkolnym Tutti Cantamus, a od przeszło 6 lat na ulicach wielu miast, podczas licznych podróży.

Obecnie znany jest głównie z serialu "Druga szansa", gdzie wcielił się w rolę Ksawerego Kryńskiego. Ale dał się poznać także jako świetny wokalista. Na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu zdobył nagrodę główną - "Złotego Tukana" Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki oraz "Tukan Dziennikarzy". W konkursie śpiewał piosenkę Toma Waitsa oraz utwór własny. Na II etap konkursu wybrał „Ederlezi” i „Mamo moja” oraz „Cyganerię” Charlesa Aznavoura z muzyka Macieja Ćwielucha.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama