Aktorzy Teatru Polskiego: Zespół, którego nie wolno zniszczyć (WIDEO)

Grzegorz Chojnowski, Magda Piekarska | Utworzono: 2016-09-27 22:02 | Zmodyfikowano: 2016-09-27 22:27
A|A|A

Jak wygląda w tej chwili sytuacja wewnątrz teatru? Czy porozumienie z nowym dyrektorem Cezarym Morawskim jest możliwe? Co artyści sądzą o repertuarowych planach ogłoszonych przez dyrekcję na najbliższy sezon? Jak odczuwają wsparcie od publiczności i obojętność urzędników?

Cz. 1

- Krzysztof Mieszkowski, wchodząc do polityki, uwiązał nam kulę u nogi. Jednoznacznie mówimy: polityka jak najdalej od teatru! Wybieramy sztukę - deklaruje Tomasz Lulek, przewodniczący Inicjatywy Pracowniczej w Teatrze Polskim.

- Czujemy się zlekceważeni, prosiliśmy o rozmowę, o okrągły stół. Usłyszeliśmy: nie, my z wami rozmawiać nie będziemy -  opowiada Małgorzata Gorol. 

Cz. 2

RADIO WROCŁAW KULTURA DAB+TEATR w KAŻDY WTOREK od 16:00 do 20:00

www.radiowroclawkultura.pl

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Ja ;)
2016-09-29 23:24:29
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 1
Manifest tej widowni to protest znajomych wpuszczonych za wejscowki po 10 zl. i z napisanym tekstem ;) heheh
~świadomy
2016-09-28 22:00:57
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: -1
Brawo Tomku! Dobre uwagi. Pani TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!
~Podatnik
2016-09-28 19:08:39
z adresu IP: (109.207.xxx.xxx)
Ocena: 2
Podatnik, akurat nie ma nic do gadania w sprawie wyboru swojego przełożonego, a jeśli podatnik będzie pracował inaczej jak chce jego dyrektor to będzie musiał zmienić firmę. Jeśli firma będzie nierentowna, to splajtuje. Jej długów nie będzie spłacał inny podatnik. Wszyscy skończą na bruku. Tak się teraz pracuje.
~podatnik3
2016-09-28 17:48:17
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -2
jak ktoś lubi chodzić na smyczy i być pod butem to nic mu nie pomoże. homo sovieticus.
~Podatnik2
2016-09-28 17:45:35
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 2
Niestety, w naszym kraju bardzo mało do powiedzenia ma załoga, co czyni nas cywilizacją drugiej kategorii. Ale to się zmienia, obywatelskość zaczynamy pojmować inaczej. Mam nadzieję, że Podatnikowi też uporządkują zakład pracy bez jego wpływu.
~Podatnik
2016-09-28 16:55:22
z adresu IP: (109.207.xxx.xxx)
Ocena: 3
Na szczęście to nie załoga wybiera dyrektora. Mam nadzieję, że nowy dyrektor Cezary Morawski zrobi szybko porządek w tym teatrze.
~Teatroman
2016-09-28 10:18:31
z adresu IP: (87.207.xxx.xxx)
Ocena: -3
Trzymamy za Was kciuki. Tomasz Lulek na dyrektora!
~Teatromanka
2016-09-28 09:26:44
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 4
Sposób, w jaki wypowiada się Małgorzata Gorol, odwracał moją uwagę od treści wywiadu. Jak rozjechany ślimak. Bez jakiejkolwiek charyzmy, ba! bez jakiejkolwiek energii i zainteresowania. Strasznie słabo.
~Komentarz został usunięty
2016-09-28 02:52:26
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -3