Ustaw Ligę z RW: JOW460 wciąż liderem - podium bez zmian

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-09-28 12:19 | Zmodyfikowano: 2016-09-28 12:19
A|A|A

fot. Ekstraklasa Facebook

Trzon zespołu złożony z piłkarzy Lechii Gdańsk i Jagiellonii Białystok był gwarantem dobrego wyniku w tej serii gier. Najwięcej punktów - po 12 - zdobyli obrońcy: Jakub Wawrzyniak i Piotr Tomasik. Kto jeszcze znalazł się w jedenastce kolejki?

Jak te wyniki przekładają się na podium Ustaw Ligę z Radiem Wrocław? Lider, czyli zespół JOW460 zyskał przede wszystkim dzięki kapitańskiej opasce dla Flavio Paixao:JOW460 z 577 punktami ciągle wyprzedza Czar Mar Team. Manager Pan Bielawa wyprzedza użytkownika Kisiel o trzy oczka. Poniżej skład drugiej najlepszej drużyny w naszej rozgrywce.Trzeci jest wciąż zespół LIDER. Sądząc po nazwie, jeszcze niejednokrotnie przypuści szturm na pierwszą pozycję. Póki co ma 569 punktów.Na koniec sprawdzamy jak zwykle gdzie w tym wszystkim są dziennikarze. Najlepszy jest Jakub Guder i jego SKS Pogoń Syców z dorobkiem 478 punktów. Szef sportu "Gazety Wrocławskiej" spadł jednak z 27 na 30 miejsce.

Najlepszy z radiowców - Michał Hamburger awansował aż o 10 miejsc i jest aktualnie 54. Hambi Team ma w tej chwili 447 punktów. Spadek o trzy "oczka" zanotował natomiast Bartosz Tomczak. PKS Turek to 77 drużyna rozgrywek z dorobkiem 413 punktów. Najmniejszy możliwy awans stał się natomiast udziałem Piotra Pietraszka. Pepe Team z 384 punktami jest jednak dopiero na 101 pozycji.

Czołówka klasyfikacji generalnej Ustaw Ligę z Radiem Wrocław:

Zestaw par 11 kolejki:

Zmian w składzie - dwa darmowe transfery, kolejne po odjęciu punktów - możecie dokonywać do piątku do 17.45.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama