Rozwiąż zagadkę i wygraj bak paliwa! [FILM I ZDJĘCIA]

Michał Kazulo | Utworzono: 2017-03-31 12:47 | Zmodyfikowano: 2017-03-31 12:47
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Aby wziąć udział w tej zabawie, trzeba dokończyć zdanie,
które codziennie jest prezentowane na antenie Radia Wrocław

SMS-y wysyłajcie na numer 72280 w treści wpisując:

RW BAK + imię+ koniecznie skąd do nas piszecie + odpowiedź na zadane na antenie pytanie:

PIĄTEK: Piotr i Paweł byli tak mocno ze sobą związani, że żaden z nich nie przeżył. Co się stało?

Szczegóły zabawy znajdziecie w regulaminie poniżej. SMS kosztuje - 2,46zł

Zasady udziału w konkursie SMS-owym „BAK PALIWA”
organizowanym przez Radio Wrocław

ROZWIĄZANIA ZAGADEK ZNAJDZIECIE TUTAJ

Wracając z pracy zagadkę rozwiązała Paulina. Za poprawną odpowiedź otrzymała od nas bak paliwa: 

Bak paliwa odebrał m.in. Marek:

Wcześniej - Marta. Zobacz film:

W naszym radiowym konkursie coraz więcej wygranych. Spotykamy się z nimi na stacjach paliw, niektórzy odwiedzają nas w Radiu Wrocław przy Karkonoskiej. Była już Monika, która za jednym zamachem wygrała nie jeden, ale osiem baków - bo jeździ skuterem. Był świąteczny maluszek, a tu zimowe zdjęcie od Gosi.

"Obiecuję zdjęcie z deski na którą wybieram się jutro na wasz koszt - ile nie zasypie mnie po drodze" - napisała do nas Gosia. Jak obiecała, tak zrobiła :) Dzięki !

"Gość zaleje malucha naszym paliwem!" - wykrzyczał ze studia Łukasz Basta, pokazując nam zdjęcie. Fotografię z opisem przysłał Grzegorz:

"Witam. Wygrałem bak paliwa w konkursie RW i w związku z tym przesyłam obiecane zdjęcie mojego maluszka którym przywiozłem dziś drzewko świąteczne do domu"

Tak naprawdę to partner Mireli wygrał bak paliwa, jednak, jak przystało w Dzień Życzliwości, nagrodę oddał swojej ukochanej. Wy też możecie obdarować swoich najbliższych, rodzinę lub przyjaciół bakiem paliwa. Chętnie Wam go przekażemy. Nasz słuchacz wysłał jeden SMS i sprawił Mireli wielką niespodziankę.

Mariusz z Wrocławia będzie tankował do pełna jeszcze przed świętami. Udało mu się wygrać bak paliwa na antenie Radia Wrocław. - Myślałem, że się nie uda, a tu taka niespodzianka - mówi nam Słuchacz.

Mariusz jest naszym stałym słuchaczem. Lubi słuchać poranków Kasi Górnej i Tomka Sikory, poradników Filipa Marczyńskiego i informacji drogowych. Talon na bak paliwa odbierał w redakcji. Jak tylko dowiedział się, że Tomek i Filip są w budynku na Karkonoskiej od razu zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia. - Zachęcam wszystkich do wysyłania sms-ów. Wygranie baku wcale nie jest takie trudne - mówi Mariusz.

Monika Michalska przyznaje, że jest wielką fanką Radia Wrocław. W naszym konkursie spróbowała swoich sił już kilka razy, teraz się udało. W tym przypadku powiedzieć "bak paliwa" to jednak zbyt mało. - To będzie jakieś osiem baków, bo jeżdżę na skuterze i zazwyczaj wydaję do 20 złotych - cieszy się laureatka konkursu Radia Wrocław.

Jak podkreślają zwycięzcy, czasem wystarczy tylko jeden SMS:

Niektórzy mają całkiem konkretne plany, gdzie pojadą:

Wielu ze zwycięzców, to stali słuchacze Radia Wrocław:

Każda wygrana w naszym konkursie to około 35 litrów benzyny. Od września rozdaliśmy 2500 litrów paliwa. Przy spalaniu około 8 litrów na 100 kilometrów, daje to łącznie 30 tysięcy kilometrów do przejechania. Gdyby wszystkie baki paliwa wygrała jedna osoba, to mogłaby udać się w podróż z Wrocławia do Pekinu lub Nowego Jorku w tę i z powrotem, aż dwa razy.

Edyta Boroń - szefowa działu promocji opowiada o konkursie adresowanym do naszych Słuchaczy:

Zawsze w niedzielę lista przebojów ludowych, a później kolejne audycje Radia Wrocław - tak naszej rozgłośni słucha Aleksandra Dybich, która wygrała bak paliwa.  Z naszą małą pomocą sprawiła sobie prezent tuż po...egzaminie na prawo jazdy.

Z pierwszymi zwycięzcami rozmawialiśmy tuż przed tankowaniem:

A tu szczęśliwy Filip:

Kupon na paliwo odebrał Maciej Bosek z Wrocławia, który musiał odpowiedzieć na pytanie o najdziwniejsze imię zwierzęcia:

Zwycięzca, dużo czasu spędza za kierownicą, robi rocznie około 50 tysięcy kilometrów i jak mówi Radio Wrocław pomaga mu w omijaniu miejskich korków. To jednak nie jedyny wygrany. Kolejnym szczęśliwcem był Jarosław Sowizdraniuk z Obornik Śląskich, który kilka razy brał udział w konkursie Radia Wrocław. Jak mówi, trzeba było włączyć się w zabawę i odpowiedzieć na pytanie prowadzących program:

Zadowolony był także Roman Zając ze Szklarskiej Poręby. Wysłał jeden SMS i wygrał. To jednak nie jego pierwszy konkurs w Radiu Wrocław:

By wygrać w konkursie Radia Wrocław wystarczy dokończyć zdanie, którego początek jest prezentowany na antenie Radia Wrocław. Nagrodą jest karta podarunkowa stacji LOTOS o wartości 150 złotych.

Kolejny bak paliwa powędrował do naszego zadowolonego słuchacza. Choć nagrodę wygrał Leszek Szewczyk, za udzielenie odpowiedzi na pytanie o najdziwniejszej przesyłce kurierskiej, nagrodę odebrał i wykorzystał jego syn - Daniel:

Karol z Oławy zapewnia, że wystarczyło trochę wyobraźni i nawet jeden SMS. - Ja opowiedziałem historię o tym, że rano w samochodzie zamiast kawy pobudza mnie moja dziewczyna. Wygrałem - mówi stały słuchacz naszego radia:

I jak dodaje...

Katarzyna wygrała paliwo oczarowując naszych prezenterów opowieścią o najgorszej potrawie jaką jadła w życiu:

 

REKLAMA
Reklama