Kultura DAB+Literatura - sprawdź co w dzisiejszej audycji

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2016-09-29 12:44 | Zmodyfikowano: 2016-09-29 12:44
A|A|A

Audycję literacką rozpoczniemy po godz. 16.00 od spotkania z Agnieszka Kościelniak - kierowniczką wrocławskich księgarni BETA, absolwentką pierwszego rocznika Polskiej Akademii Księgarstwa - Podyplomowych Studiów Polityki Wydawniczej i Księgarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

O godz. 17.15 w czasie dla Europejskiej Stolicy Kultury, gościć będziemy Mariyę Hoyin, lwowską artystkę, która przebywa we Wrocławiu na rezydencji artystycznej A-i-R Wro i Muzeum Współczesnego Wrocław. Mariya realizuje projekt „Peryferium". Jej fotografie pokazują miejsca, które leżą na granicy miast, miasteczek i wsi. We Wrocławiu artystka będzie badać miejsca i stany peryferyczne miasta. W studiu radiowym wraz z Marią Hoyin pojawi się Magda Skowrońska z Muzeum Współczesnego Wrocław.

O godz. 18.00 naszym gościem będzie Zdzisław Leszek Kuna autor zbioru fraszek, limeryków i aforyzmów pt. "Słowo bawi, słowo łzawi". A po godzinie 19.00 porozmawiamy o gdańskiej trylogii kryminalnej („Żeglarz". „Literat" „Hobbysta") z jej autorką, urodzoną we Wrocławiu - Agnieszką Pruską.

Na program od 16:00 do 20:00 zapraszają: Jacek Antczak i Łukasz Śmigiel

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama