Świdnica: pogrzeb 17-letniej Ewy (Zobacz)

, Dominik Panek | Utworzono: 2008-11-17 10:40 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

(Fot. Tomasz Pietrzyk)

Posłuchaj relacji Radia Wrocław z pogrzebu:

(Zobacz też galerię zdjęć pod tekstem).

Sąd aresztował na trzy miesiące 21-latka, podejrzewanego o zamordowanie 17-letniej licealistki. Podczas przesłuchania przyznał się on do zarzutów i złożył obszerne wyjaśnienia.


W środę w samo południe w świdnickiej katedrze została odprawiona msza za duszę zmarłej. Później sprzed kościoła ulicą Długą do Rynku wyruszył Marsz Milczenia, w którym wzięli udział koledzy, przyjaciele i nauczyciele Ewy ze świdnickiego II LO.

Mówi Bogusław Wojskowicz, dyrektor tamtejszego II LO, do którego chodziła dziewczyna (wszystkie nagrania - Radio Wrocław):

Na zakończenie marszu jego uczestnicy wręczyli postulaty o poprawę bezpieczeństwa władzom powiatowym i miejskim.

Siedemnastoletnia Ewa została zamordowana w sobotę, w odludnym miejscu przy ul. Bystrzyckiej w Świdnicy. Szła do swojej ciotki drogą na skróty. Jej śmierć poruszyła wszystkich mieszkańców.

Mordercę ścigało kilkunastu najlepszych dolnośląskich policjantów. Są to bardzo doświadczeni funkcjonariusze, niektórzy z nich uczestniczyli w typowaniu sprawców zabójstwa dwóch kilkunastuletnich sióstr na wrocławskim Śródmieściu, a także podejrzanego o zamordowanie 16-letniej Mai na wrocławskich Krzykach.

Jak podaje prokuratura, w momencie odnalezienia ciało Ewy było częściowo obnażone, co może wskazywać na gwałt. Licealistka prawdopodobnie zmarła uduszona paskiem swojej torebki.

W żałobie pogrążona jest nie tylko rodzina 17-letniej Ewy, ale także jej koledzy z II Liceum Ogólnokształcącego i przyjaciele z Zespołu Pieśni i Tańca "Jubilat".

- Jej śmierć jest dla nas szokiem – mówią Lubomir Szmid i Anna Trzeciak z zespołu "Jubilat". Posłuchaj:

Magda Stec, koleżanka, Ewy nie może zrozumieć kto i dlaczego mógł zabić:

Ciało dziewczyny zostało znalezione w odludnym miejscu przy ul. Bystrzyckiej, niedaleko rzeki i nasypu kolejowego. Opowiada dyrektor II LO Bogusław Wojskowicz. Posłuchaj:

Policja prosi o pomoc w ustaleniu okoliczności tragedii. Wszystkie informacje można przekazywać na alarmowy numer policji - 997. Wiadomo, że Ewa chodziła tą trasą systematycznie. Niewykluczone, że ktoś się na nią zaczaił. Ale to tylko jedna z wielu wersji. Na jakim etapie jest śledztwo? Tego nie ujawnia ani policja, ani prokuratura.

W świdnickim II LO odwołano wszystkie imprezy kulturalne i rozrywkowe. Pamięć koleżanki uczniowie uczcili minutą ciszy. Szkoła zamierza objąć specjalną opieką psychologiczną klasę, do której uczęszczała Ewa.

REKLAMA
Dźwięki
Morderstwo nastolatki w Świdnicy. Opowiada dyrektor II LO Bogusław Wojskowicz, który usłyszał relację od ojca dziewczyny. Nagranie Radia Wrocław.
Morderstwo nastolatki w Świdnicy. Policja szuka sprawców. Mówi Katarzyna Czepil, rzeczniczka świdnickiej komendy. Nagranie Radia Wrocław.
Morderstwo nastolatki w Świdnicy. Mówi koleżanka ofiary, Magda Stec. Nagranie Radia Wrocław.
Świdnica - pogrzeb 17-letniej Ewy. Relacja Radia Wrocław.

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Komentarz został usunięty
2016-03-21 22:19:48
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~Michał
2013-09-06 13:13:07
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
To co się wydarzyło później mogło zostać mi oszczędzone choć to.
~MR
2010-04-04 11:49:40
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 2
Gdy wspominamy z perspektywy czas te wydarzenia, musimy wysnuć refleksje. Życie jest piękne a my tego nie doceniamy. Cały czas rywalizujemy ze sobą, chcemy udowodnić swoją wyższość nad innym a to jest niepotrzebne. W życiu najważniejsze są szlachetne uczucia jak miłość i przyjaźń. Uświadamiamy sobie to niestety gdy jest już za późno lub w takich dramatycznych okolicznościach. Dziwny jest ten świat jak śpiewał Czesław Niemen. Ale my młodzi ludzie musimy wierzyć, że więcej jest ludzi dobrej woli i ten świat nie zginie nigdy i nigdy całkowicie się upodli. A człowiek musi zawsze chodzić z podniesioną głową aby zasłużyć na miano człowieka.
~mal
2009-09-14 18:16:19
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 2
ja nie zapomniałam. Właśnie dzisiaj wróciłam myślami do tych wydarzeń. Zrobiło mi się bardzo smutno...
~Prophet
2009-03-31 11:36:50
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szkoda że już wieleee osób zapomniało o tym co się stało...niby wszyscy mieli się chronić itp,,,a jest i będzię jeszcze gorzej...cyrk.
~X X X
2009-03-06 07:37:30
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wyznania Szatana z piekła rodem - bo dopuscic sie takiego czynu moze tylko sam jego wysłannik w ludzkiej skorze ... przykre ale prawdziwe ...
~ona
2009-01-08 13:26:33
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
A co to za znaczenie jakiego był wyznania !!?
~MAM PYTANIE
2009-01-08 09:50:06
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: 0
JAKIEGO WYZNANIA BYŁ MORDERCA?
~lolo
2009-01-04 18:09:23
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
oko za oko takie moje zdanie
~Frotka
2008-12-17 10:56:53
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://www.media.wp.pl/kat,38178,wid,10670365,wiadomosc.html
~adam
2008-12-12 11:41:59
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
szkoda tej dziewczyny a tego kolesia powiesić za jaja powinni
~Zaki
2008-12-12 07:53:18
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
KARA ŚMIERCI DLA JEBANEGO TRYGLODYTY!
~Kali
2008-12-09 19:16:11
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
bo mamy takie zjebane prawo dlatego nie boja sie mordowac dostanie 15 lat a po 6 wyjdzie za dobre sprawowanie powinno byc smierc za smierc wtedy by sie moze bali ja osobiscie bym zajebał dziada
~Tacy ludzie Mordercy!!!
2008-12-07 04:56:46
z adresu IP: (74.216.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dla takich, niepowinno byc miejsca na ziemi!!! Nigdy niepowinni wychodzic na zewnatrz!!!!, ale Polskie sady pozastawiaja wiele do zyczenia!!!
~Frotka
2008-11-30 12:13:09
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dla Ewy spoczywaj w spokoju (*****)
~Frotka
2008-11-30 12:11:56
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wspomnienie Wspomnienie - to róża czerwona zachwycająca delikatna pachnaca kłująca z czasem choc pielęgnowana wiednie... osuszona łzami serca przetrwa na wieki czerwona
~.....
2008-11-28 20:01:13
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
więc jezeli rodzina ewy tak sie do tego sutosunkowała to my równiez powinnismy uszanowac ich zdanie i zostawic rodzinę moredrcy w spokoju
~.....
2008-11-28 19:59:43
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
cd Kilka godzin później ktoś założył nowy i zamieścił m.in. zdjęcie Piotra P. z byłą dziewczyną. Tam też nie brakuje gróźb pod adresem jego najbliższej rodziny, dlatego policja w czwarte późnym wieczorem zdecydowała o przydzieleniu jej ochrony. - Cały czas monitorujemy internet, ale nie jesteśmy w stanie zamknąć i zablokować wszystkich stron, na których pojawia się wizerunek i dane podejrzanego - mówi Katarzyna Czepil ze świdnickiej policji. - Zamieszczanie takich danych jest karane. Policja musiała sobie w czwartek poradzić też z planowaną pod komendą ustawką. Młodzież umawiała się na forum internetowym, by zażądać wydania im zabójcy. Udało się pomysł udaremnić. Koledzy z klasy zamordowanej licealistki odcięli się wczoraj zupełnie od tych działań. - To głupie i nic nie da. Jeśli ktoś chce wyrazić na forum swój ból, to na stronie naszej szkoły www.lo2.swidnica.pl jest księga kondolencyjna. Może tam napisać, co czuje i w ten sposób wesprzeć rodzinę, a nie nawoływać do jakiejś zemsty - mówili. Także najbliżsi Ewy byli tym poruszeni. - Pozostawmy sprawiedliwość sądowi, bo kolejna krzywda nic nie pomoże - komentował ojciec dziewczyny. Piotr P. przyznał się do zgwałcenia i zabicia Ewy. Dziewczyna była jego przypadkową ofiarą. Decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu dożywocie. Małgorzata Moczulska - POLSKA Gazeta Wrocławska
~.....
2008-11-28 19:59:09
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ból, strach i lincz 21.11.2008 W internecie pojawiły się dane mordercy Ewy. Policja przez całą dobę pilnuje rodziny Piotra P. Policja przyznaje, że sytuacja jest wyjątkowa. Jest zaskoczona, że nawoływania do odwetu osiągnęły aż taką skalę. Kilka godzin po zatrzymaniu Piotra P., podejrzanego o zabójstwo 17-letniej Ewy ze Świdnicy, na stronach internetowych pojawiły się dokładne dane mężczyzny. W środę, podczas mszy w intencji zamordowanej w biały dzień 17-latki, ksiądz mówił o niezaciskaniu pięści w zemście i nieszukaniu na własną rękę sprawiedliwości. W czwartek powtórzył to podczas pogrzebu Ewy. Nie wszyscy wzięli sobie te słowa do serca. Jeszcze w środę ktoś podał w internecie nazwisko zabójcy i dokładny adres. Szybko mnożyły się komentarze, wzywające do odwetu. "Śmierć za śmierć", "Twoja mama nie będzie miała życia" czy "Spalić mu dom" - to tylko najbardziej łagodne. Policja zamknęła już dostęp do kilku stron, usunęła też profil z portalu Nasza-klasa.
~.....
2008-11-28 19:58:17
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 2
cytat ze strony: http://swidnica.naszemiasto.pl/wydarzenia/925516.html Także najbliżsi Ewy byli tym poruszeni. - Pozostawmy sprawiedliwość sądowi, bo kolejna krzywda nic nie pomoże - komentował ojciec dziewczyny. dokładny artyluł na stronie którą podałam wyżej
~.....
2008-11-28 19:45:45
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
to moża matkę zamiast niego zamkną bo winna?? jestescie ogranicznie normalnie, dlaczego jego matka ma odpowiadac za to co on zrobił? dajcie tym ludziom spokój... tragedia dotkneła ich wszystkich i to jest najwieksza karą zycie ze świadomością, że ma sie w rodzinie potwora wy pewnie bez skazy i bez winy jestescie bo tak osądzacie jak sędziowie
~link
2008-11-28 19:04:16
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://pl.youtube.com/watch?v=ZVpdImIKvwQ
~`ja`
2008-11-28 15:12:25
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://uwaga.onet.pl/12913,wideo,67912,dlaczego_zabil_ewe,dlaczego_zabil_ewe,reportaz.html
~Frotka
2008-11-28 13:06:19
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Światełka dla Ewy (*******) nigdy nie zapomnę
~nikuś
2008-11-27 22:47:57
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
ale to co najmniej dziwne bo ten drugi reportaz z dzisiaj z uwagi jest od juz 20-tej godz. a o ewie nie.a puszczane byly przeciez w tym samym programie. nagral to ktos?
~....
2008-11-27 22:39:05
z adresu IP: (81.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie ma tego na necie jeszcze.
~nikuś
2008-11-27 22:35:10
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: -2
chciałabym to zobaczyć :(( tym bardziej dlatego, że piszecie o takim przeklamaniu w ukazaniu postaci mordercy. jakim był.
~nikuś
2008-11-27 22:30:28
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
wiecie coś? moge to gdzies obejrzec jak nie mam w domu tvn-u?
~nikuś
2008-11-27 22:29:48
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
może ktoś kasą sypnął..
~....
2008-11-27 22:26:49
z adresu IP: (81.15.xxx.xxx)
Ocena: 1
przecież on nie studiował, chodził do policealnej do budowlanki. Nie wiem o co chodzi ale strasznie dużo w tej sprawie niedomówień, sprzecznych informacji. Nikt z nas zapewne nie pozna prawdy.
~nikuś
2008-11-27 22:08:13
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
może ktoś z was nagrał to??
~nikuś
2008-11-27 22:07:22
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 1
dlaczego tego nie ma na stronie uwagi? sa reportaze video tez z dzisiejszej uwagi a nie ma nic o ewie?? nie mam tvn i nie mam jak zobaczc tego telewizji.
~.../
2008-11-27 20:45:34
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: -1
powtórka o 1 w nocy
~~ala
2008-11-27 20:43:02
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
dokładnie jest tak jak mowisz reportaz ukazał go w bardzo dobrym świetle.... wielki zal ze ludzie wciaz kłamia......niech ktos w koncu powie głosno co tak naprawde działo sie z tym MORDERCA!!
~WNERWIONY
2008-11-27 20:39:29
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Obejrzałem dzisiejszy reportaż w UWADZE TVN i jestem ............. "Biedny" Piotrek P. ma zmarnowane życie. Ewa weszła mu w drogę i musiał ją zabić. To był porządny człowiek, nie pił, nie palił, nie wracał późno do domu, dziewczyny go kochały a do tego studiował i miał wiele zainteresowań a teraz ma zmarnowane życie !!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak można było odebrać ten reportaż. Niech szlak trafi ich autorów
~Bar@@
2008-11-27 19:17:52
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -1
Napewno sam tego nie zrobil Byl na to za krotki??????Pozatym on ma leki i boi sie ludzi a wiem o tym napewno.
~chlopak
2008-11-27 18:02:21
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
slyszalem z zaufanego zrodla ze on kryje kogos, kogo niewazne bo nie oto biega,albo sciemnia albo nie byl sam podczas tego zdarzenia, powiem jeszcze tyle ze lekko on tam nie ma,
~him
2008-11-27 16:09:39
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: 0
i na co tu czekac ze taka tragedie beda w telewizji pokazywac?>??
~KTOŚ
2008-11-27 13:00:40
z adresu IP: (83.12.xxx.xxx)
Ocena: 0
Niewiecie kiedy będzie ten reprtaż w uwage bo w czoraj nie było a tak czekałam :-(
~`ja`
2008-11-27 10:23:39
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
do `ona`... no wlasnie zastanow sie rowniez nad soba,po co tu w ogole wchodzilas i po co czytalas te komentarze? czyzbys sie interesowala "plotkami"? radzilabym lepiej Tobie zanim cokolwiek tu napiszesz,to siegnij najpierw po slownik ortograficzny...
~szczęsciara
2008-11-27 09:18:56
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeśli piszesz do ogółu nie rób błędów bo to jest wstyd po prostu!!!1
~ona
2008-11-27 08:50:09
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
witam wszystkich!! wiecie co jak się czyta niektórych wypowiedzi to się niedobrzee robi na cholere tu wchodzicie po to aby robić sensacie na diabła!! tylko zajmujecie sie plotkami niczym więcej to jest dla was najwarzniejsze nic więcej!! to co się stało nie potrafimy już zminić to po co dodawać od siebie jakięs brednie w których nie ma za grosz prawdy. zastanuwcie sie nad sobą lepiej a nie nad tym co zrobić z mordercą! są inni aby go sądzić nie wy!!!
~...bliska...
2008-11-27 08:34:03
z adresu IP: (84.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pisząc ostanie zdanie zeby wpłynęla pozytywnie miałam na myśli to abyśmy zmienili swoje serca, zmienili postępowanie, stali się bardziej wyczuleni na krzywdy ludzkie, nie przechodzili obojętnie wobec krzywdzonym, wobec agresji i nienawiści. Może zle się wyraziłam i czy z tego powodu zasłuzyłam sobie na taki komentarz od~????????????. Chciałam tylko byśmy stawali się każdego dnia lepsi. Tym co przeżywają tą tragednie w sercu nie tylko na ustach traktując to jak sensację przesyłam ciepłe świateło nadzeji na to,że Ewa jest u Góry i czuwa nad nami.Proszę o modlitwę za nią-to będzie znak Naszej obecności i myśli. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich.
~arczi
2008-11-27 07:32:05
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
komentarz do bliska. Agresja tkwi w każdym z nas czy tego chcemy lub nie, różnie tylko różni ludzie potrafią ją w sobie poskromić albo dać jej upust. Tak czy inaczej, takim tragediom nie da się całkowicie zapobiec, co jakiś czas wychodzą na jaw czyny, ktorych większość ludzi na szczęście nie czyni. Szanuję Twoje zdanie lecz również nie mogę się z nim zgodzić, chodzi mi o to, że ta tragedia wcale na mnie pozytywnie nie wpłynęła. Piszesz wybaczyć. Nie znałem Ewy osobiście i pewnie nie poznałbym Jej nigdy ale poznałem. Cóż z tego? Dopiero wtedy gdy już nie żyła z gazet i różnych plotek. Swoją drogą dostrzegam< że w naszym społeczeństwie jest zbyt dużo ludzi, którzy rozmawiają między sobą i na pokaz współczują i nawzajem podkręcają się. To mnie boli, bo za tydzień lub dwa zapomną o tym a może już uspokoją sumienia, że nie są tacy żli, przecież współczuli i łączyli się w bólu ale też plotkowali i dawali upust złym emocjom a to faktycznie nie jest potrzebne. Ciężkomi się pogodzić z faktem, że Ewa już nigdy nie spotka się ze swoimi znajomymi, nie zaczerpnie wiosennego powietrza i nie zrobi tego co chciałaby kiedyś zrobić. Ewy nie ma już wśród nas, pozostała pamięć o Niej i to, że została bestialsko zgwałcona i zabita. bliska ja nie umiem wybaczyć tego czynu, czas leczy rany i póżniej nie boli tak bardzo lecz jednak boli. Możnaby pisać w nieskończoność lecz lepiej wziąć się do działania aby zmieniać swoje otoczenie na lepsze, nie uganiać się za pieniądzem wciąż i dostrzec człowieka choćby w swoim sąsiedzie. powiedzieć dobre słowo na początek, zrobić coś czego do tej pory nie robiliśmy lecz zacząć od siebie. Jesteśmy ludzmi popełniamy błędy, miejmy świadomość tego i pracujmy nad sobą a świat nawet ten nieduży wokół nas lepszym będzie.
~Frotka
2008-11-27 00:06:51
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
malutka...prosba do ciebie napisz do mnie na gadu 8869465
~?????????
2008-11-26 22:00:09
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
..Niech ta tragednia pozytywnie wpłyniie na Wasze Serca... chyba pisząca nie przemyślała sobie sensu tego zdania. Bo problem w tym aby język giętki przedłożył to co pomyśli głowa.. w tym wypadku jezyk zastąpić należy klawiaturą.. Pomysł zapewne był zacny ale treść przelana na słowo pisane wyszło tragicznie samo w sobie.. wynika z niego że zabójstwo pozytywnie ma ludzi nastrajać... takiego nawoływania nie spodziewałam przeczytać.
~justa
2008-11-26 21:57:56
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: 0
od tej zbrodni minelo juz 11 dni a ja wciaz pytam sie dlaczego?! dlaczego musialo ja to spotkac?! czemu w tamtym dniu skrzyzowaly sie ich drogi czy to bylo jej takie przeznaczenie? nie umiem sobie odpowiedziec na te pytanie ale wciaza mysle i nadal zadaje sobie pytanie dlaczego!!
~...bliska...
2008-11-26 21:22:53
z adresu IP: (84.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Sluchajcie jak czytam te komentarze to serce mi sie same płacze- strasznie w Was dużo agresji. Kochani melismy się jednoczyć i przede wszystkim wybaczac. Jestem blisko związana z rodziną Ewuni i jestem przekonana, że nie chcą abyście w ten sposób sie zachowywali. Proszę Was o to nie zachowujcie się tak agresywnie w wypowiedziach. I jestem przekonana,że Ewunia by była tym zniesmaczona. Uszanujcie to. Pozdrawiam Was gorąco. Niech ta tragednia pozytywnie wpłyniie na Wasze Serca.
~:/
2008-11-26 20:08:42
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
W ciula zalecieli z tej Uwagi!!! miało być dzisiaj a nie było :/
~1111
2008-11-26 19:00:30
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
ku......e wala go teraz w pudle,ze biedak nie moze wyrobic,juz sam pod siebie sra,tak mu sie dupeczka wyrobila...poruch....ac ku....we troszeczke,a pozniej utopic go w pi......du
~wwww
2008-11-26 18:55:52
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
w zoo k.....e umiescic i to nie z innymi zwierzetami,bo szkoda zwierzat na smiecia...
~wwwwww
2008-11-26 18:52:11
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
uciac mu fiuta!
~-El
2008-11-26 18:41:42
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bardzo żal mi Ewy , młoda dziewczyyna tyle planów ..całe życie przed nią. Żal mi jej bliskich , bo nic nie ukoi ich bólu, tego nie można zapomnieć. Niektóre wasze komentarze jednak są naprawde nie na miejscu. Wszystko opiera się na domysłach, ktoś coś wie , bo usłyszał od kogoś.. itp. A może robicie komuś krzywdę powtarzaniem takich plotek, popisywaniem się swoją "wiedzą psychologiczną". A może wokół was jest ktoś kto potrzebuje pomocy bo jest np.prześladowany przez kolegów ,rodzinę itp zauważcie go i wyciągnijcie do niego rękę i tak wykorzystacie te uczucia ,które macie po śmierci Ewy. Reagujcie jak ktoś w niewybredny sposób zaczepia drugą osobę na ulicy , a będzie z tego dużo więcej dobrego niż pisanie takich niepotwierdzonych dywagacji.!!
~madi
2008-11-26 18:26:53
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tego materiału w proramie ,,Uwaga' na tvn raczej dzisiaj nie puszczą.
~koment do: frotka i arczi
2008-11-26 18:21:09
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pokazujecie klase - bo okazujecie to- że myslicie. PEŁEN SZACUN.
~komentarz do:adam
2008-11-26 18:11:34
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
a adam to ta sama osoba co mm czy do do marcina. zmieniała nicki i uważa sie za cool... ten sam styl pisania- czyli głupkowaty. a wypowiedz juz opatrzona nickiem adam- dokładnie to pokazuje. nawet mysle ze to malutka- te wszystkie nicki hehe..aby pokazać jak ludzie sie w jej strone przychylają.. to ten sam styl- czyli żaden. ot, na poziomie co najwyżej.. gimnazjalnym.
~komentarz do:do marcina
2008-11-26 18:08:29
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
a to ze marcin pisał: ponoc ponoć ponoć- dokładnie świadczy o przekazywaniu plotki czyli czegos zasłyszanego a nie zas osobiście stwierdzonego- co bardzo wyraznie zaznaczał i słownie ( że tak jest) i dodatkowo własnie nadmiernym uzywaniem owego:ponoć. co własnie wytłumaczał w swoich wpisać, że pisze "ponoć" bo to zasłyszana plotka. wieć gościu nie szczególnie kumaty jestes i ameryki nie odkryłeś.
~komentarz do:mm
2008-11-26 18:00:48
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
a na jakiej podstawie mm sadzisz ze malutka jest najblizej?? bo?? bo tak napisała?? pisać może kazdy co chce nie oznacza to jednak wiekszych lub mniejszych praw do wypowiadania się. bo nawet zakładajac że malutka mieszka w tym samym budynku- wieksze prawo może i miałaby gdyby mieszkała w tym samym mieszkaniu- a juz najlepiej to pod łózkiem tego mordercy żeby mogła stwierdzić czy tatus cos z nim wyprawiał po nocach czy tez nie. a materacem zakładam że nie była, więc takie argumenty sa do niczego.
~komentarz do: ja
2008-11-26 17:57:04
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
własnie ten ktoś pisząc takimi kategoriami- oznajmia nam tym samym, że nie pochodzi z patologii a gani ją. ktoś kto tego nie rozumie- byc może zaś z niej się wywodzi.
~`ja`
2008-11-26 13:14:43
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
do marcinka... zle myslisz facet...oj nie chcialbys byc czlowieku na jego matki miejscu,sama jestem matka i moge sobie tylko wyobrazic,jak ta matka podle sie musi czuc...to napewno nie Jej wina,przeciez ile sie slyszy,ze dzieci nawet z dobrych i pelnych rodzin wpadaja w zle towarzystwo i dopuszczaja sie roznych czynow...czasami dziecko okazuje sie o wiele lepsze z patologicznej rodziny lub z domu dziecka,anizeli z normalnej rodziny...takze zastanow sie co piszesz,ciekawe z jakiej rodziny Ty pochodzisz,ze myslisz takimi kategoriami?
~adam
2008-11-26 11:54:49
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
hahaha ponoć to, ponoć tamto, marcin a ponoć Ty też masz cos za uszami... ponoć ponoc ponoć tak słyszałem od innych....
~mm
2008-11-26 11:53:14
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
marcin i greg a wy to co piszecie znacie tylko z opowiadań innych czy tez może jestescie z rodziny albo bliscy znajomi matki mordercy????? co???????????? wstyd, marcin sie tyle napisales a same bzdury piszesz chlopie, opamietaj się czlowieku, pierwszy rzucasz kamieniem..... malutka, Ty chyba najbliżej jestes tej rodziny i Ty masz najwieksze prawo pisac jak to było z jego mamą, bo skoro mieszkasz niedaleko to prędzej wiesz niż te .... chlopy ktore u ktorych: jezyk lata, lata jak łopata... plotkarze
~do marcina
2008-11-26 11:48:57
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
to może niec matka idzie za niego siedziec za smierć ewy no nie? po co sie biedak meczyc bedzie jak to wszystko matki wina.... marcin plotkarzu załosny jestes
~do marcina
2008-11-26 10:36:52
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
pisanie ponoć ponoć ponoć też swiadczy o plotrkrstwie ponoc to, ponoc tamto.....
~Frotka
2008-11-26 09:25:37
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przepraszam,ostatnie zdanie mialo byc "nie chcieli" napisalam nie wiedzieli.Przepraszam
~Frotka
2008-11-26 08:50:06
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
marcin,greg trafne wypowiedzi...ja tylko dodam od siebie,że jest bardzo duzo rodzin które mają problemy np.przemoc,wykorzystywanie seks.i psychiczne znęcanie sie,alkohol.Niewielki odsetek tych rodzin nie ukrywa tego faktu i otwarcie szuka pomocy dla siebie i rodziny,ale jednak wiekszosc podswiadomie boi sie odrzucenia przez srodowisko w jakim zyją i dla tego srodowiska (przyjaciele,sąsiedzi,dalsze otocznie) stwarzają pozory że wszystko jest w porządku,że jest normalnie.Malutka moze nie wiesz wszystkiego,bo niby jak (musialabys mieszkać z nimi w jednym domu).Może mieli zwyczaj nie mowic głośno o problemach w swojej rodzinie a sami nie wiedzieli badz nie chcieli szukac pomocy.
~greg
2008-11-26 08:29:38
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
I jeszcze raz co do np. matki. Nawet jeśliby rzeczywiściw w domu wszystko byłoby ok. A chłopak rusł jaki rusł- co dostrzegali nawet obcy- może wskazywać tylko na inną ewentualność- na problemy psychiczne dziecka. I tu- również matka jest winna- bo ona jako matka albo ich nie widziała albo zlekcjoważyła. A na marginesie to uważam że rodzina jednak była patologiczna.Za dużo osób wszędzie opowiada własnie o tym, aby nie było w tym chociaż ziarnka prawdy. Na moja ocenę i fakty jaki wyrósł w niej osobnik- prawdy w tym wiele.
~greg
2008-11-26 08:20:40
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
----------------------------------------------------------------------- Za to wypowiedz Arcziego- nie grega, bo z rozpędu podałem swoj nick. sory za błąd.
~greg
2008-11-26 08:18:54
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
matulta- jesli uważasz ze ktoś siedzi tutaj z nudów lub dla plot- być może wiesz to najlepiej- bo jak widze twoj nick jest tu stale. więc co do szukania sensacji, plot- zajmujesz (jeśli takie są twoje ktyteria wypowiadania sie tu) przodujące miejsce. Dobrze chociaż że potrafisz ocenić swoj stan ograniajacej cie tym samym nudów i chęci targowego plotkowania. Bo podsumowanie piszących tu w ten sposób- czyż nie okresliłas go na własnym przykladzie? założe się ze tak.. bo ciągle jesteś... A ty- jako jedna z pierwszych z tego co przelotnie czytam- właśnie poruszyłaś temat rodziny mordercy. Co za brak konsekwencji w czynach a nastepnie zarzutów wobec innych. I co do rodziny- w żaden sposób nie można powiedzieć ze byli niewinni. Chociażby matka, bo wiesz, nawet jeśli nie dochodziłoby w tej rodzinie do gwałtu czy przemocy w jej własnym zaciszu domowym- to chłopak tak czy srak miał problemy ze sobą. A słowo matka- wiąże się też i z dbaniem, wychowaniem a przedewszystkim obserwowaniem i ingerowaniem w problemy własnego dziecka ku ich rowzwiązaniu. Ona tego nie zauważała- choć zauważali obcy to ludzie. Jest więc chociażby z racji tej- winna. Co zaś do wypowiadania się o rodzinie (możliwości wypowiadania się jaką ty podajesz) tylko tym, którzy ją znali- no sorry winetu ale tak samo możesz napisać ty że ją znałaś jak i ja, jak i każdy, bo net przyjmie wszystko. Myslę że nie bardzo potrafisz więc do końca logicznie myślec.------------------------------------------------------------------------ Za to wypowiedz Grega- jest mądra i kapitalna. Wypowiedź Marcina- dobra, bo porusza kwestię prawdy. Takiej- że psychika dziecka chłonie to co otrzymuje od najbliższych mu osób. To- wpływa w dużej mierze na to jakim jest człowiekiem w dorosłości. A już z pewnością- zawsze przynajmniej w częsci odbija się w przedłożeniu na dorosłe życie. Patologia rodzi patologię. Miłość rodzi miłość.
~malutka
2008-11-26 07:55:04
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
zreszta dzis uwaga o 19.50 ogladajcie to sami sie dowiecie
~malutka
2008-11-26 07:48:30
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
do marcina; czytajac tw komentaze az mi sie wierzyc niechce ze jestes chlopakiem a ploty siejesz gorzej jak baby ;/ no coz powiem wam niewiem po co na forum wypowiadaja sie na temat rodziny p.p. ci ktorzy wogole jej nie znali zreszta wszyscy tutaj siedza chyba z nudow i szukaja nowych 'sensacji' bo jesli bylibyscie madrzejsi to byscie sie ugryzli co niektorzy a miedzy innymi ty marcinie w jezyk oskarrzacie niewinnych ludzi
~arczi
2008-11-26 04:29:35
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 1
Wyrazy współczucia dla rodziny Ewy. Nikt normalny nie chciałby czytać ani oglądać takich wieści. Mnie osobiscie zastanawia fakt taki. Skąd biorą się tacy ludzie? Czym się kierują robiąc takie okrucieństwa. Wiele wypowiedzi było ostrych co ktoś mógłby zrobić zabójcy. Czy aby napewno pomogłoby to komuś? Przede wszyskim życia Ewie nie przywróci. Zabicie sprawcy mordu nie załatwi sprawy wiele czynników złożyło się na to, ze zabił Ewę. Dewiacje, być może uraz psychiczny tego nie wiemy. Prawda jest bardziej złożona niż może się to wydawać, słabe jednostki nie wytrzymują tempa dzisiejszego życia i manifestują to na wszelakie sposoby, ten jest najgorszy. To tylko jeden przypadek a kwestia bardzo złożona, pomyślmy raczej jak możnaby polepszyć warunki bytu przeciętnych ludzi aby życie nie ciążyło im tak bardzo, mieli jakieś cele i nie gubili się już więcej w tej nakręcanej przez nas samych machinie pieniądza oraz walki o byt. Ktoż z nas przyznałby się znajomym albo rodzinie, że chce skorzystać z pomocy psychologa lub psychiatry? Odsetek takich ludzi napewno byłby niewielki, bo "jestem normalny, ja nie zrobiłbym czegoś takiego". Nie jest to takie proste gdy się nad tym głębiej zastanowić. Współczuję też matce mordercy kim kolwiek jest, do końca swoich dni będzie się budzić ze świadomością iż jej syn dopuścił się tak straszliwego czynu. Mordercy nie współczuję, od dawna nie potrafię się modlić, nie mogę zrozumieć dlaczego bóg jeśli jest, pozwolił aby tak się stało. On odebrał jej wszystko to co miała i to co mogła mieć, nie umiem sobie wyobrazić jak możnaby to było naprawić. To jest nieodwracalne Ewa nie żyje, nie oddycha, nie powie już nigdy nic do nikogo, to jest smutne, dopiero wchodziła w życie, krzepła w dorosłość. Prawo jest bezsilne mierząc się z tym czynem, nie ma adekwatnej kary za taki czyn a śmierć to tak naprawdę byłaby aktem łaski dla niego. Nie rozszarpujcie go bo zrobicie mu przysługę, nie wypuszczajcie go bo zrobicie krzywdę. Dożywocie? Osobiście nie chcę płacić poprzez podatki na jego utrzymanie. Jest bezużyteczny dla społeczeństwa, odbierając życie Ewie zabił człowieka w sobie samym, stanął sam na swojej drodze i sam ze sobą przegrał. Tylko dlaczego skutki porażki poniosła Ewa? Ewo, gdziekolwiek teraz Jesteś Bądz spokojna Twa pamięć wieczną bedzie.
~Bar@@
2008-11-25 21:44:59
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -1
Powiem Wam ze moja dziewczyna go znala nie tak dobrze jak sobie moze pomyslicie. Poprostu mieszkala na Kraszewicach i pamieta go jak ona chodzil sobie torami czy to do szkoly czy spowrotem poprostu bal sie ludzi, opowiadala Mi ze kiedys go zapytala o godzine na moscie na torach bo tez czasem chodzila na skroty a on sie jej wystraszyl i bal sie potem sie uspokoil troche. Ale mowi ze zawsze byl dziwny i ludzie o tym wiedzieli i nikt sie nie zainteresowal dziekuje Boze ze to na nia nie padlo. pozatym w sobote szedlem z moja pod mostem jak sie idzie nad zalew i widzialem drania jak szedl torami dwa dni wczesniej wracalismy z miasta tez go widzielismy mowilismy o tym policji. A co do jego rodziny napeno sa w niej jakies odstepstwa niemoze byc normalna rodzina jak mysleli ze mu minie jak go ojciec........to byli w bledzie trzeba go bylo leczyc.
~ktos
2008-11-25 20:03:21
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
wkrotce w programie "UWAGA" na TVN bedzie reposrtaz o Ewie, przed chwila reklamowali. Podejrzewam ze w tym tygodniu wyemituja, ogladajcie codziennie o 19:50 na TVN
~Ola
2008-11-25 18:49:19
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
zgadzam sie z toba marcin i nikt nie wmowi mi ze jego rodzina byla normalna;/ zadna normalna i zdrowa rodzina nie mogla wychowac takiego czegos;/ patologia rodzi patologie i taka jest naga ciezkostrawna prawda! ale niektorzy zapominaja sie po co jest to forum! nie po to by rozsiewac ploty i bluzgac ale po to by zjednoczyc sie w bolu po stracie ewy...takze opamietajcie sie bo to zaczyna robic sie zalosne;/
~DO:~do marcina -z g 15.02
2008-11-25 17:06:46
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
nicku będacym podobnym do marcina- czyli nicku: do marcina: w leb wypada sie walnac ale tobie. rozpędź sie śmiało i walnij sobie baranka o ścianę.ulzy ci- tak myslę. jakim prawem ktoś pisze na tym forum? a takim że własnie po to ono jest. a może rozwrzeszczana wiejska dzieweczko( bo zakładam płeć damską) uważasz że to twoje forum.. a diabli cie wiedzą skoro taki upust jakiemus ADHD tu odstawiasz. może tobie też potrzebny jest psycholog i rodzice to zaniedbują- oby nie było az tak żle. mam inne pytanie: jakim prawem tez i ty podajesz rozwój sagi rodu tego gościa? czy nie uważasz ze zrobilas/łeś to samo?właśnie. z tym że z własnego puktu widzenia. a to czy kogoś znasz czy równiez opierasz sie na plotkach- to równiez pozostaje sprawą raczej- mało do wyjasnienia. tak samo jak newsy kazdego innego kto tutaj pisze :) czyz nie?? własnie...po raz drugi. jakbys napisała że siedzi koło ciebie ufo tak jak mądrze napisałaś/łeś w swoim wpisie- to nie. bąź pewna/pewny że nikt temu wiary nie dałby, jedynie co- twój stan zdrowia i nadpobudliwości nerwowej zarysowałby dokładniejszy obraz. kolejna sprawa: to czy ktoś jest winny czy niewinny- to równiez twoje czcze pisanie, niczym nie potwierdzone.więc to twoje własne i jedynie własne odczucie. czy my sami jestesmy tacy idealni i czy nasze rodziny takie są: tak. to już z pewnością szczyt popisu mądrości w twoim wpisie.powiem więc tak: nie ma ludzi idealnych. co nas a przynajmniej moją rodzine w 100% różni od rodziny mordercy to to: że w mojej rodzinie np. nikt nikogo nie gwałci, nie dusi też, nie morduje na torowisku- ogolnie- nikt w mojej rodzinie nie ma takich predyspozycji. a jesli predyspozycje w tamtym domu zasiane uważasz to za zachowanie jak to ujełaś/łeś z tego wynika ciut nieidealne-to współczuję. dalej: piszesz o ciąży faceta- nie w to tez nikt by nie uwierzył tak jak i w twoje ufo... są sytuacje realne i nie realne.realnymi moga byc nawet te nie oparte na dowodach, nie realnymi: to np. twoje ufo, czy powiedzenie: zabili go a on uciekł. boje sie ze mimo to tego nie pojmiesz. nastepna twoja złota mysl: "...skazany a tylko on jest tu wszystkiemu winien a nie jego rodzina zawsze kazdy szuka wytlumaczenia gdzies dalej..." bo zawsze jest wytłumaczenie gdzies dalej, bo nikt sie nie rodzi mordercą, bo żadna nawet drobnostka w zyciu nie wydarza się bez przyczyny.i jest to fakt niezbity. no i apogeum wczesniejszym straszeniem wymiarem sprawiedliwości: "...dalej a ja wam powiem on znal ewe dokladnie z imienia i nazwiska i moge sie zalozyc ze te morderstwo nie bylo przypadkowe ale to jest juz sprawa sadu a nie moja..." tak? to może to na policji zeznaj bo widzisz ten ciulas zeznał inaczej więc na to wychodzi ze zataja prawdę.a zatajanie prawdy- widzisz to jest karalne. nie wiedziałaś/łeś o tym? to dalej wypisuj tu dziecko..rób tak nadal bo dobrze czynisz hehe.. stwaiajac tym samym i w kolejnej sprawie tym razem przez ciebie- wizerunek mordercy na poziomie braku wiarygodności.. jesli to prawda, to ciekawe..kto nauczył go tak kłamać... takie nawyki wszak wyrabia sie w sobie już od najmłodszych lat.. zawsze zaś przykład bierze sie ze starszych. ładny to obraz rodzinny przedstawia. mniej więcej taki?: :)dom z rodzicami i dziecmi... brak rozmowy, jesli już to z nuta kłamstwa aby dzieci miały sie czym karmić..a nad tym wszystkim króluje ojciec- dewiant seksualny.
~oburzona
2008-11-25 15:34:48
z adresu IP: (83.12.xxx.xxx)
Ocena: 0
ludzie dajcie już na luz a nie wypisujcie głup[ot stało i już jej nit życia nie przywróci przestancie już wypisywać głupoty niech duszyczka ewy odpoczywa w spokoju a od dochodzenia prawdy jest policjia i sąd więc wy dajcie sobie spokój oni przeciew pewnie zajmują się tą sprawą a nie wypisujecie jakieś swoje głupie ploty ktoś pierdną a wy to łykacie jak świeże powietrze przestańce już
~do marcina
2008-11-25 15:02:14
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 1
walnij sie w leb wy jestescie chorzy pier.... plpty az sie zygac chce sam piszesz ze niewiesz jaka jest prawda a kur... piszesz tak samo moge powiedziec cos o twojej rodzinie wogole cie nie znajac... wes sie zastanow co ty mowisz jakim prawem siejesz takie ploty na tym forum jakim prawem pytam jestes skonczonym kretynem dla mnie po pierwsze to ona byla z jego ojcem a odeszla od niego po urodzeniu dziecka pieprzysz takie farmazony ze az sie niedobrze robi wiecie co wy wszyscy jestescie tacy sami wierzycie w kazda rzecz jaka tu napisza gdybym powiedziala ze kolomnie siedzi ufo tez byscie uwiezyli oczerniacie niewinna kobiete a zastanowcie sie sami nad swoim zyciem czy jestescie tacy idealni i czy wasze rodziny takie sa .... juz mnie to wkur..... pieprza ze on bylzgwalcony potem ze jego matka a moze kur.... on sam byl w ciazy zastanowcie sie wszyscy co mowicie i gadanie takich rzeczy jest karalne morderca jest skazany a tylko on jest tu wszystkiemu winien a nie jego rodzina zawsze kazdy szuka wytlumaczenia gdzies dalej a ja wam powiem on znal ewe dokladnie z imienia i nazwiska i moge sie zalozyc ze te morderstwo nie bylo przypadkowe ale to jest juz sprawa sadu a nie moja i jeszcze jedno zal mi was..............
~Frotka
2008-11-25 13:42:13
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 1
http://uwaga.onet.pl/12913,news,,dlaczego_zabil_ewe,reportaz.html ......z tego co czytam reportaz bedzie jutro w Uwadze
~Frotka
2008-11-25 13:05:03
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
dodka ....nigdzie bylam raz na czacie nikogo nie było teraz nie wiem jak ktos chce sie spotkac i pogadac proponujcie.
~marcin
2008-11-25 13:04:28
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
poprawka: kazde z nich- ofiara innych ludzi. Ona -jego a on-cóż.. i na tym chyba wogole zakoncze juz jakiekolwiek posty wlasne. wiecej pisac juz nie chce i nie bede. zegnam was. i tez przemyslcie i dajcie spokoj.
~marcin
2008-11-25 13:00:35
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
i nie wiem gdzie ludzie umawiaja sie na jakies gadanie o tym. ja- nie robie tego. wiesz dlaczego? bo nawet tu- nie powinno sie pisac. jednak jest artykul i komentuje sie go.jest to jakos usprawiedliwione. z tym ze tylko "jakos". bo tez "jakos" mam juz mieszane odczucia, kto tu jest kim. wczesnie patrzylem na to tak: jedna jest ofiara. teraz inaczej: ofiara jest ewa, ofiara jest prawdopodobnie i morderca. z tym ze kazde z nich- ofiara innych ludzi. na -jego a on-cóż..
~marcin
2008-11-25 12:49:50
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
ale to wszystko to..spekulacje. bo prawde zna tylko on i jego rodzina. osobiscie- nie znalem, osobiscie- nic nie wiem.napisali- przekazalem w formie wrecz "plotki".. ale tez w jakiejs formie- choc niestety.. obrony jego. to nie dzieci ukladaja sobie dziecinstwo- bo dziecinstwo daja dziecku dorosli. wiec mysli mam pokretne. tak jak napisalem- jesli to by miala byc prawda- szczerze i jego zal...
~marcin
2008-11-25 12:46:20
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: -1
ja nie wiem czy to prawda. nie widzialem. nie mowil mi tego nikt wiarygodny osobiscie. napisalem jedynie to co pisali o nim na NK zanim usuneli jego konto, pozniej w komentarzach na NK do jego zdjecia w profilu świdniczanie. a na jego profilu wypowiadaly sie osoby z jego klas- do ktorych chodzil. nawet nazywali sie "bylem jego dobrym kolega". o gwalcie na matce czytalem zas na jakims dodatkowo portalu. chyba interii.. a zapomnialem dodac: wszedzie ale to wszedzie- w portalach dodatkowo jest iz od dziecinstwa potrzebowal specjalistycznej pomocy. psychologa tez. nikt sie jednak nie portudzil aby taka pomoc mu dzielic.na NK pisali dodatkowo na jego klasie ze zawsze byl inny, bardzo czesto wysmiewany, zagubiony, ze dalo sie zauwazyc ze cos z ni nie tak. i wtedy inne osoby zaczely pisac ze wiedza co. ze byl gwalcony...
~dodka
2008-11-25 12:38:19
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Frotka gdzie wy teraz się spotykacie na rozmowe
~Frotka
2008-11-25 10:19:11
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeszcze jedno.Wiele jest dzieci wykorzystywanych seksualnie w dziecinstwie.I wiele zalezy od pomocy dorosłych(rodziców opiekunów) czy bedą dziecko wspierac i chodzic na jakąs terapie do psychologa czy zostawia dziecko samo sobie.Jesli dziecko zacznie chodzic na terapie (czesto trwa to kilka lat jesli nie wiecej) to ma bardzo dużą szanse na normalne życie.Natomiast jak to prawda,że p.p.był wykorzystywany to został sam sobie bez żadnej pomocy ze strony dorosłych żył w swoim świiecie.I stało sie najgorsze
~Frotka
2008-11-25 10:09:35
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
marcin.....jesli to co napisaleś jest prawdą,po raz kolejny potwierdzają sie słowa psychologów,że całe nasze dziecinstwo ma ogromny wplyw na cale nasze zycie i zachowanie w przeszłości.Pisałam juz o tym wczesniej.Jeśli to prawda to jestem skłonna twierdzic,że na Ewie by sie nie skończyło.Podejrzewam,że gwałciłby i mordował dopóki by go nie złapali.Poczytajcie o seryjnych mordercach ich dzieciństwo bylo mniej wiecej takie jak pisze Marcin o dziecinstwie p.p.Nie uzyje tu fachowych słów ale morderców po prostu podnieca takie działanie jak ofiara jest bezbronna.
~marcin- na zakończenie
2008-11-25 08:47:40
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
..bo nic nigdy sie nie dzieje (tez ponoc)..bez przeczyny. end.
~marcin
2008-11-25 08:40:44
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
w tym wszystkim- zal mi jest wszystkich. i ewy i jej rodziny.. i jego rodziny i jego samego, ze taki mlody a zycie juz przegral.innej osobie odebral. wiele osob tym nieuleczalnie skrzywdzil. pozostanie tylko pytanie: DLACZEGO..
~marcin
2008-11-25 08:37:47
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
sam go nie znalem. wiec pisze jedynie to co wynalazlem w necie. a jesli osoby ktore tak pisaly- klamaly..to rzeczywiscie- ludzie są okrutni.
~marcin
2008-11-25 08:33:44
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
a ze dla matki to tragedia. w to nikt nie watpi. dodatkowo tez pewnie dlatego- ze sama dziecku poczatek tego zaserwowala.
~marcin
2008-11-25 08:30:47
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
o ile to wszystko- jest rzecz jasna prawda... a krok po kroku... i okazuje sie nia. wszedzie juz trabia ze on jest dziekiem poczetym z gwaltu, ze z ojcem nie utrzymuje kontaktow a rodzina rozpadla sie..drastycznie.. i i tym stosunku w podstawowce w ubikacji.. tez relacji jest co rusz to wiecej..... niezaprzeczalana jest tez zerowa psychika kolesia.. tia.. i tak po nitce- do klebka.. a matka moze byc mila czy kochajaca.. z tym ze kiedys nie racjonalnie myslaca.. a jedno wszak nie wyklucza drugiego. a ze kochajaca- pewnie tez prawda. wszak rozstala sie z jego ojcem.. jak juz zgwalcil ponownie.. z tym ze juz nie ją... a kogos kogo kochala. dobroc wiec i kochanie jednym a wplyw na zryta psychike wlasnego dziecka- drugim. a pamietajmy..ze zadno dziecko- nie rodzi sie złe! z gwaltu wyrusl, gwaltu doswiadczył, gwalcic wiec i sam postanowił.
~marcin
2008-11-25 08:24:56
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
hej. czytam ze rodzina jest niewinna niby. ale wiecie co? wedlug tego co pisali jego koledzy i kolezanki ( z jego szkoły) chociazby na NK to.. rodzina, matka- jak najbardziej jest winna.......... tam znali go od łebka. wypowiadali sie na jego temat nawet kumple z podstawowki jego. ponoc (wedlug nich i tego co bylo jawne chociazby z tego co sam opowiadal lub od nauczycieli, czy z zycia szkoly) p.p.- jest dzieckiem z gwaltu. i tu nie a winy matki... zgwalcono ja tak jak on zgwalcil ewę.. wina matki jest pozniej. niewybaczalna a z pewnoscia dla psychiki dzieciaka. ponoc ona po gwalcie jak okazalo sie ze jest w ciazy...zaczela jakos.... zyć "po małżensku".. z tym wlasnym gwalcicielem. i tu juz jest jej wina. mogla przypuszczac ze jesli czlowiek ja zgwalcil- jest zly (przed gwaltem ponoc nie znala go). a ze byl zly- ponoc szybko ponownie wyszlo na jaw- bo gwalciciel matki&ojciec p.p. z ktorym zyla "po malzensku" ... zgwalcil go. zgwalcil wlasnego dzieciaka. ponoc nie raz. to wlasnie bylo ponoc tez powodem rozstania matki z jego ojcem( defakto: tez jej wlasnym gwalcicielem). wiec jak sie nie dopatrywac winy matki skoro z wlasnego gwalciciela uczynila prawdziwego ojca mordercy ewy??. kto mi powie- ze psychika dziecka nie jest rowna zeru skoro zostanie zgwalcone przez wlasnego ojca? kto mi powie ze matka postapila rozwazajac za i przeciw..godzac sie zyc z wlasnym gwalcicielem- pod katem ze dewiant nie skrzywdzi juz nikogo- a skrzywdzil ponownie- z tym ze juz wlasne dziecko?? jaka p.p. wiec niby mial miec psychike..... z kolei jakcys jego kolesie z podstawowki pisali na NK ze juz w podstawowce byla historia taka..ze nauczyciele czy ktos tam przypalal pana morderce na kontakcie seksualnym z innym chlopakiem- w szkolnym kiblu. .. wiec widac jaka to byla psychika.. dzieki wlasnie glownie matce- ze zaserwowala mu dziecinstwo z tatusiem gwalcicielem.. na jakims tez forum a moze i tu- dodatkowo jakas dziewczyna pisala ze nie tak bardzo dawno podala p.p. na policje za usilowanie gwaltu na niej.postepowanie trwalo..az je umorzono z braku wystarczajacych dowodów.. jaka wiec to psychika czlowieka??? bo dla mnie- juz od momentu dziecinstwa- jedynie ustawiona naa gwalcenie... i matka jest niewinna? no..prosze...bez jaj.
~pauza
2008-11-24 22:44:41
z adresu IP: (85.134.xxx.xxx)
Ocena: 0
macie czasem takie chore teksty... wiekszosc jej nawet nie zna ale ciekawosc ludzka nie zna granic, dajcie juz sobie spokoj...
~DO WSZYSTKICH PLOTKARZY
2008-11-24 22:41:18
z adresu IP: (85.134.xxx.xxx)
Ocena: 0
JASNE A PYTANIA TYPU, A TO PRAWDA ZE JA RODZICE ZNALEZLI, GDZIE MOZNA OBEJZEC MATERIAL Z POGRZEBU, A JAK BYLO NA WIZJI LOKALNEJ, TO Z PAMIECI O NIEJ?? CHYBA Z CIEKAWOSCI
~xxx
2008-11-24 20:20:37
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
też tak uwazam :/ marsz milczenia w porządku ale z pogrzebem przesadzili :(
~Bar@@
2008-11-24 19:43:45
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
mam tego psycho piszcie na gg dam link
~Bar@@
2008-11-24 18:45:20
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jesli ktos moze to wyslijcie mi ten link na gg:{
~P*****
2008-11-24 17:06:54
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeszcze do trumny było wejść z tym aparatem... Ciekaw jestem czy rodzice sobie zyczyli zeby były pokazywane publicznie zdjęcia z pogrzebu w ogóle czy sobie zyczyli zeby takie byly robione. Chyba nie wypada za bardzo...
~malutka
2008-11-24 14:40:00
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
boze kazdy z nas ma czarna owce w rodzinie ale nie znaczy to ze wszyscy w rodzinie maja za to odpowiadac
~f
2008-11-24 13:40:32
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie da sie tego otworzych
~ds
2008-11-24 13:34:08
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://prw.pl/articles/view/8964/kilkadziesiat-gimnazjalistek-umowilo-sie-na-ustawke-posluc
~Aga78
2008-11-24 13:24:54
z adresu IP: (83.12.xxx.xxx)
Ocena: 0
Od kilku dni śledzę wasze wypowiedzi, to co się stało to prawdziwa tragedia, ale nie powinniśmy winić za to rodziny sprawcy. Jestem matką i wiem, że każda matka nie pragnie niczego więcej, tylko tego aby jej dziecko było dobrym człowiekiem. Dlatego wydaje mi się, że rodzina sprawcy na pewno nie przyczyniła się do tej tragedii i wiele by dała za to, żeby cofnąć czas.
~Bar@@
2008-11-24 13:20:43
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
gg7758385 dajcie mi link prosze moja dziewczyna jest z kraszewic i chce zobaczyc czy go zna
~Znowu ŚWIDNICA !!!!
2008-11-24 13:05:33
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://prw.pl/articles/view/8964/kilkadziesiat-gimnazjalistek-umowilo-sie-na-ustawke-posluchaj
~kasia
2008-11-24 12:15:46
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
ewki juz niema...stalo sie...ale skoro była taka dobra dziewczyną to pwenie nie chcialaby aby wina za to co sie jej przytrafilo obarczano jego rodzine, a niektórzy nie znając ich zlinczowaliby... parodia i paranoja....
~kasia
2008-11-24 12:13:55
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Malutka, co zrobisz zawsze znajdą się jakieś KOZAKI którzy do powiedzenia maja tylko to, że jego rodzina jest taka a taka..... to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu wyzywac niewinnych ludzi, skoro sa do tego zdolni to znaczy że są pokroju tego chlopaka.... jak ktoś jest inteligentny to wie, że dla matki największa stratą jest strata dziecka, jego matka też stracila dziecko chociaz w inny sposób niz mama ewy fakt, powinien sie smazyc w piekle, ale jego rodzina ma prawo nadal zyć, tak samo potrzebuja spokoju i pomocy jak rodzina ewy, a nie zaszczucia, odrzucenia, niektórzy sie zachowuja na tym forum jak w jakims pieprz...nym sredniowieczu lub jak jaskiniowcy... zero zrozumienia, a na pewno jego matka oczy sobie wypłakuje, nie spi nie je... przeciez jego rodziny nie bylo z nim gdy to robił i maja prawo życ!!!!!
~malutka
2008-11-24 07:57:32
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
apeluje do wszystkich ktorzy nie znali rodziny p.p. a sie wypowiadaja odczepcie sie w koncu od nich czy wy myslicie ze oni sa czemus winni matka jego jest wspaniala kobieta i powiem wam ze wiekszasc z was pewnie niema takiej matki... znam ja jest wesola przyjacielska pomocna kocha swoje dzieci jak nikt inny i jak nikt inny sie nimi opiekuje wychowali sie bez ojca ale ina dawala sobie rade ja tez niemam ojca i zyje ...:/ wkurza mnie juz czytanie waszych chorych komentarzy ze to byla patologiczna rodzina bo jak kur.. nie wiecie to nie piszcie nic na ten temat zal mi ewy ze tak skonczyla biedna niewinna dziewczyna ,zal mi jej rodzicow wspolczyuje ale takze zal mi rodziny p.p. myslicie ze oni nie cierpia z tego powodu wiem duzo wqiecej na ten temat niz wy wdzyscy razem wzieci wiec wreszcie skonczcie obrazac jego rodzine !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dajcie im spokojnie zyc a nie zeby ludzie bali sie z wlasnego domu zyjsc bo tylko grozby i obelgi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zreszta co do niektorych jełopow bo inaczej sie tegonieda nazwac to i tak nic nie dotrze
~forbass
2008-11-24 01:04:48
z adresu IP: (81.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
jak bym spotkał tego goscia to bym go za j... powiesił h,,, pi.... niech swojej matce to zrobi a nie ewie :(
~;(
2008-11-23 21:42:13
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
Na TELE-RAJU leciała relacja z pogrzebu i marszu milczenia ponoć kilka razy dzienne :(
~k
2008-11-23 20:44:26
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
no wlasnie? przyłaczam sie do pytania
~[*] [*]
2008-11-23 20:42:36
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy wie ktos czy mozna ogladnac gdziekolwieg w internecie materiał filmowy z pogrzebu ... ? ? ?
~zdruzgotana
2008-11-23 15:56:09
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kiedyś z nim rozmawiałam na temat jego wychowania( sprawiał wraźenie dobrze wychowanego chłopaka) i powiedział, że tak go wychowali rodzice. Z komentarzy wynika, że nie ma ojca. Więc kłamał?
~ ś-ca ;(
2008-11-23 13:48:38
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
[*] ;( ;( ;( ;( ....
~Angelika
2008-11-23 12:24:56
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ten człowiek powinien mieć kare śmierci za to co jej zrobił, co mu to da że pujdzie do więzienia , jak Ewie to życia nie przywruci już , a napewno po 25latach wyjdzie za dobre sprwowanie w więzieniu ale wtedy mu nik tego nie wybaczy co zrobił, zabić taką niewiną dziewczyne ktura była spokojna , miła , sympatyczna to się w głowie nie mieści co ona mu takiego zrobiła że musiał stracić życie. To jest nie sprawiedliwe wszystko , cięrzko nam bez niej teraz jest ,
~....
2008-11-22 22:31:40
z adresu IP: (81.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania, takiej zbrodni!!!! Ludzie wychowani w domach patologicznych kończą studia, wychodzą "na ludzi". Ewy nie ma wśród nas.... ale w naszych sercach pozostanie na zawsze:(
~mik
2008-11-22 21:29:39
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ludzie nie wiecie tak naprawde jakim człowiekiem był ten chłopak i co przeszedł jak był jeszcze dzieckiem, mysle że jemu to zostało z dzieciństwa, szkoda jest Ewy tak jak i tego chłopaka, bo on od najmłodszysz lat powinien byc leczony tylko ktoś z jego najbliższych nie zadbał o to. W tym co napisałem nie bronie nikogo ale wiezcie mi że miał bardzo ciężkie dzieciństwo i nik z nas niechciał by miec takiego dziecinstwa. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie jakie on mogł miec dzicinstwo jezeli doposcił sie takiej zbrodni.
~Frotka
2008-11-22 20:47:35
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Znalazła ją jej siostra wraz z przyjaciółką (tylko nie wiem czy to była przyjaciółka Ewy czy jej siostry)
~jaaaaaa
2008-11-22 20:32:50
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
A czy to prawda że Ewę znalexli jej rodzice jak juz niezyła?
~glowa za łeb
2008-11-22 20:11:03
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
to bardzo przykra wiadomośc tak młoda osoba musiala zginąc ja to bym go zaje..ał własnymi rękoma teraz w pudle pujdzie na cwe..a je..ac ku..we
~smutna
2008-11-22 19:32:07
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://fiedor.wrzuta.pl/audio/vDuZzpZBfy/dzem_-_zapal_swieczke
~Frotka
2008-11-22 18:56:44
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
hej...nie pisalam bo mnie nie bylo caly dzien.czat mysle ze 21
~ja
2008-11-22 17:55:31
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Hej Frotka. O ktorej dzisiaj bedziesz na czacie?? I ogolnie o ktorej beda wszyscy?
~ja
2008-11-22 17:55:14
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Hej Frotka. O ktorej dzisiaj bedziesz na czacie?? I ogolnie o ktorej beda wszyscy?
~ciekawy
2008-11-22 11:40:15
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
to lipa gdyby trafil do izolatki, uwazam ze wymiar sprawiedliwosci powinien dac mu mozliwosc zaprzyjaznienia sie z pozostalymi wieznami!!!! nie wolno ograniczac czlowiekowi prawa do przyjazni i milosci, wkoncu tej prawdziwej!
~Frotka
2008-11-22 11:17:51
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
ciekawy....zostal aresztowany na 3 miesiące i tenże areszt bedą mu przedłużac aż do zakonczenia roprawy i wydania wyroku np.Jesli rozprawa bedzie trwala rok to dostanie jeszcze 3x3 miesiace aresztu tymczasowego=12 miesiecy.Co do procesu to mysle ze bedzie wyłączona jawność czyli bedzie niejawny.To moje zdanie.A co do jego dupy to pewnie siedzi w izolatce i jest dobrze chroniony przed pozostalymi wiezniami.
~Frotka
2008-11-22 11:13:45
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
świdnica.....brawo za komentarz.Jak najbardziej mamy prawo do dyskusji czy to pod artykułem czy na czacie.Jezeli sie to komus nie podoba to nie wchodzcie.Dalej bedziemy spotykac sie wirtualnie i zbierac jak to napisano wszystkie "plotki".A poza tym wydaje mi sie że rozmowy na czacie nie odbiegaja od poziomu inteligencji.Wrecz przeciwnie jest pełna kultura i pamięc o Ewie.Na zawsze bedziemy ją pamietac.
~ciekawy
2008-11-22 11:07:37
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
ciekawe czy rozprawa bedzie otwarta dla ludzi.... a tak swoja droga to skoro koles zostal aresztowany na 3 miesiace to jak myslicie? czy rozwarcie jego dupy przez te pare dni juz sie zwiekszylo?
~świdniccca
2008-11-22 01:24:23
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
'znalesli' ? nie wiem ile masz lat ale chyba niezbyt wiele... to sprawa o której POWINNO SIĘ ROZMAWIAĆ, DYSKUTOWAĆ! i to jak najbardziej! z drugiej strony... ty rowniez zagladnelas tu na forum, 'przeczytalas wszystkie komentarze' wiec... kto tu szuka nowych plotek, informacji... jesli uwazasz ze my to ty rowniez...
~świdniccca
2008-11-22 01:20:26
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
'tragedji" ? aha... wogóle to jestem pewna, że Jej Rodzina tego NIE CZYTA! wydaje mi sie iz wlasnie przezciagla pamiec o tej sprawie na swoj sposob 'integrujemy sie' jak to ująłes/ujelas, albo raczej łączymy... fakt nie przywróci Jej już nic do życia, ale gdyby nasz stosunek do tego byl taki jak opisujesz to wogole po co karac tego zloczynce? przeciez to Jej zycia nie wroci... ehh... wiec prosze kogos moze z Redakcji o potwierdzenie lub zaprzeczenie jesli chodzi o 'ucieczke zabojcy Ewy z aresztu/wiezienia'. mysle ze po takiej bardziej oficjalnej wypowiedzi bedziemy czuli sie pewniej i bezpieczniej,,, chyba ze wrecz przeciwnie/...
~DO WSZYSTKICH PLOKARZY
2008-11-22 01:14:42
z adresu IP: (85.134.xxx.xxx)
Ocena: 0
A Z CZATEM TO JUZ PRZEGIELISCIE, TEZ TO JEST TEMAT DO ROZMOWY... NIE MACIE CO ROBIC WLACZACIE KOMPA I SZUKACIE JAK TE HIENY CIEKAWOSTEK BO MOZNE COS NOWEGO KTOS POWIE, DAJCIE ZYC JEJ RODZICOM, NAPEWNO NIE CHCIELI BY LUDZIE Z TEGO POWODU ZNALESLI SOBIE TEMAT DO CZATOWANIA!!!. TO JUZ DALEKO ODBIEGA OD ZALU I SMUTKU,
~DO WSZYSTKICH PLOKARZY
2008-11-22 01:06:35
z adresu IP: (85.134.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE WSTYDZCIE SIE, PRZECZYTALAM WSZYSTKIE KOMENTARZE I W NIEKTORYCH TO OKROPNE CO PISZECIE!!!!! JAK MOZNA W TAKIM MONMENCIE ZASTANAWIAC SIE CZY ON SIE SMIAL PODCZAS ZATRZYMANIA ALBO CZY MU WYBILI SZYBY, JAK GDZIE PO CO NA CO,,,,ROZUMIEM JESLI PROBUJECIE ODPOWIEDZIEC SOBIE NA PYTANIE DLACZEGO DOSZLO DO TAKIEJ TRAGEDJI ALE PRZEZ SZACUNEK DLA TEJ DZIEWCZYNY I JEJ RODZINY ODPOSCIE SOBIE NIEKTORE TEKSTY, BO WYDAJE MI SIE ZE CO PO NIEKTORYCH BARDZIEJ INTERESUJE POSZUKIWANIE TANIEJ SENSACJI I ROZNOSZENIE PLOTEK NIZ PRAWDZIWA TRAGEDIA, WIECIE JAK JEJ RODZICE MUSZA SIE CZUC CZYTAJAC TE BZDURY I MASE PLOTEK???? CHCECIE IM POMOC A W TEN SPOSOB ROZTRZASACIE TO W NIESKONCZONASC POWTARZAJAC PLOTY I GDYBANIA!!!!! SPOTYKACIE SIE NA CZACIE ZEBY O TYM DYSKUTOWAC, A O CZYM TU DYSKUTOWAC???????????????????????? PRZECIEZ ZATRZYMALI JUZ SPRAWCE, A EWIE TO ZYCIA NIE WROCI, POWINNISCIE NAPISAC TU KILKA CIEPLYCH SLOW DLA NIEJ EWENTUALNIE ZINTEGROWAC SIE W ZALOBIE. CZYTAM TA POPIERD.OLONA POLEMIKE MIEDZY DWOMA BARANAMI O TAJEMNICY SLOZBOWEJ ZE JEDNO WIE LEPIEJ OD DRUGIEGO, I ZASTANAWIAM SIE CO JESZCZE NAPISZECIE BY BYLO CIEKAWIEJ
~jaa
2008-11-22 01:03:02
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
no bo Piotr to chyba polska wersja tego imienia
~hmmmmm
2008-11-22 00:33:42
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
przeczytajcie sobie ten artykul. Napisali ze zabil Piotr P. Piotr??? a to imie nie brzmialo jakos inaczej? tak bardziej jakos po "zagranicznemu" ? a co do tej ustawki pod komisariatem to dobry pomysl, ale np zeby isc pogratulowac policji a nie tam zaraz wydania Piotrusia
~;(
2008-11-22 00:26:20
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
to on na serio uciekł ?
~Pamietliwa
2008-11-22 00:06:34
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pamietajmy o tym ze jest on chyba czeskiego pochodzenia(nazwisko i imie na to wskazuje) wiec jak uciekl, wystarczy ze wybierze sie do Czech to juz go nie znajada :(
~`ja`
2008-11-22 00:06:25
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
w radiu slyszalam,ze uciekl wiezien,ktory byl skazany na rok wiezienia i 8m-cy za kradziez,a nie zaden morderca,nie panikujcie...
~ccc
2008-11-21 23:58:58
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
to było głupie posuniecie z jego strony, jestem pewny że ludzie którzy go złapią dokonają samosondu.
~świdniccca
2008-11-21 23:50:02
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
piosenka piękna... :'( aż się łezka w oku kręci... no właśnie o mordercę... na kilku forach pisze, że udało mu się zwiać, tylko tak się zastanawiam, czy po tych wszystkich groźbach nie czuł by się bezpieczniej w więzieniu/areszcie... a rabuś tak, uciekł na rowerze
~Pamietliwa
2008-11-21 23:49:47
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
witam,mi tez sie nie chce wierzyc ze uciekł.Dzis dowiedzilam od kolezanki, ktora parcuje w sklepie na ul.Dlugiej ze byla u nich policja pytajac sie czy maja sprawne kamery.Bo widziano tego morderce wlasnie na tej ulicy. Nie wiem co o tym wszystkim myslec :/ [*]
~zszokowana
2008-11-21 23:34:46
z adresu IP: (83.24.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kto uciekł?? Gwałciciel i morderca, czy rabuś z banku? Bo wiem, że rabuś uciekł na rowerze, a o zwyrodnialcu nic mi nie wiadomo
~ppp
2008-11-21 23:14:11
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://www.wrzuta.pl/audio/uAWN2Pxjqf/pinux_ft._jok3_-_ku_pamieci
~xxxx
2008-11-21 22:56:16
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
tiaaa, uciekł .. ;/
~duch
2008-11-21 22:33:07
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Widocznie potrzebowali Jej tam u gOry....
~świdniccca
2008-11-21 22:30:28
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
więc czy może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć? tą informację o jego ucieczce? myślę, że to ważne... dla nas wszystkich!
~dh24
2008-11-21 22:28:59
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja tez to slyszalem wlasnie ze uciekl??wiec moze to jest prawda
~monia ddz
2008-11-21 20:57:46
z adresu IP: (91.94.xxx.xxx)
Ocena: 0
ssama jestem matko powinna byc kara smierci dla tego potwora .niewinne dziecko ,pozbawił zycia zabic go!!!
~pogrążona
2008-11-21 20:23:11
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
[*] ;((
~ankieta o karze smierci
2008-11-21 20:12:07
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://prw.pl/articles/view/8928/czy-jestes-za-kara-smierci-glosuj
~Frotka
2008-11-21 20:11:31
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zapraszam na czat onet pokój Świdnica o godz.21 tam mozna spokojnie na zywo rozmawiac
~ja^^
2008-11-21 20:06:07
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witam. Czy ktoś tutaj z wypowiadających się wie może coś o wizji lokalnej lub może ją widział ??
~kog
2008-11-21 19:48:24
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ten napad w Świdnicy to prawda, czytałem na wp i wklejam link http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Napad-na-bank-w-Swidnicy-policja-szuka-sprawcy,wid,10593160,wiadomosc.html
~..../
2008-11-21 19:41:49
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dywagacje i polemiki, groźby czy plotki nie odwrócą tragedii i nie wskrzeszą Ewy. Może wspólnie warto zastanowic się jak przeciwdziałać takim nieszczęściom, jak docierać do ofiar zanim staną się katami? Przecież powstaje tyle programów profilaktycznych dla młodziezy w zakresie róznych zagrozeń. Co się z nimi dzieje? Jak przebiega ich realizacja? Czy jest kompetentnie przeprowadzana i skuteczna?
~ktoś
2008-11-21 19:25:13
z adresu IP: (81.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
do ~Świdniczanka - nie pleć bzdur i nie siej plotek. I nie masz prawa do podawania pełnych danych
~ktoś
2008-11-21 19:22:40
z adresu IP: (81.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
do ~....../ - niestety, nie masz racji. Nawet jawna informacja uzyskana w związku z wykonywaniem obowiązków słuzbowych podlega ochronie - jest tajemnica służbową - polecam przeczytanie ustawy o ochronie informacji niejawnych. O ile wypowiadający się operują pojęciami "podobno" to poruszamy się w sferze domysłów. O ile mamy doczynienia ze stwierdzeniem, że uzyskane informacje posiadamy w związku z wykonywanymi obowiązkami służbowymi to już zupełnie inna historia. I mimo bardzo osobistych odczuć co do samego zdarzenia i osobistej oceny wydarzeń osoby posiadające jakoąkolwiek wiedzę w związku z wykonywanymi obowiązkami muszą zachować daleko idącą ostrożność w podawaniu informacji.
~Świdniczaninka
2008-11-21 19:22:29
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
sluchajcie wszyscy w 95% petr petik znany rowniez jako majestro podobno uciekl z tego co wiadomo. policja apeluje o pomoc w poszukiwaniu oraz o ostroznosc i nie chodzenie samemu po ulicach jak ktos by go widzial niech dzwoni na policje. prosze zozeslijcie to po wszystkich znajomych o zachowanie szczegolnej ostroznosci !!!!!!!!!!!!!!!!
~...../
2008-11-21 19:01:12
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
Do ,,ktosia" - jeszcze raz polecam lekturę notatek - zwłaszcza z dnia wczorajszego z godz ok.18. A co do wiedzy uzyskiwanej w aspekcie zawodowym, to wszystko uzależnione jest od rodzaju wykonywanej profesji i akurat ten rodzaj informacji, został zdobyty przez ich właśnie jawność więc nie podlega żadnej ochronie. Drogą forum i przypominaniem pewnych faktów uzmysławiam jednak innym osobom, ze każdy dramat jest poprzedzony innym. Niestety.
~ktoś
2008-11-21 18:43:50
z adresu IP: (81.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
do ~....../ - tak się składa, że śledzę tą dyskusję na bieżąco i akurat tych informacji nie było. A jesli uzyskuje się jakąkolwiek wiedzę z przyczyn zawodowych to oznacza, że nie są one dostępne dla ogółu. namierzenie autora wypowiedzi w internecie jest dość łatwe więc warto myśleć o tym co się pisze. O prawdziwości przekazywanych na forum faktów możnaby też długo dyskutować - więcej tu poszukiwania sensacji i plotek niż prawdy. Ale o tym mogą powiedzieć tylko te osoby, które znają materiały zgromadzone w sprawie - a tych zdaje się, że nie ma tu za wiele
~....../
2008-11-21 18:36:05
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
hm ,,ktosiu" proszę się zastanowić nad sformułowanym osądem wobec mojego postępowania i przeczytać powyższe -wszystkie- komentarze. Nie ujawniam ,,niestety" żadnej służbowej tajemnicy, a jedynie przypominam powszechnie już znane fakty. A powyższa lista nie jest raczej miejscem do gwiazdorskich popisów, stanowi jedynie płaszczyznę wymiany opini, sądów i rzeczywistych-prawdziwych faktów. Pozdrawiam.
~ZASMUCONA:(
2008-11-21 18:19:30
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: 0
TERAZ JEST W GRONIE ANIOLKOW KTORE TANCZA RAZEM Z NA...
~ktoś
2008-11-21 18:16:56
z adresu IP: (81.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
do ~....../ - zastanów się co piszesz i czy na pewno masz prawo do ujawniania tych informacji o ile uzyskane zostały w związku z wykonywaną pracą bo mam wrażenie, że starasz się błysnąć wiedzą, która jest tajemnicą służbową. Za bezprawne ujawnienie takich informacji możesz ponieść konsekwencje - służbowe ale i karne. Zanim "błyśniesz" po raz kolejny - zastanów się co piszesz
~AREK112
2008-11-21 18:15:34
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
KARA SIEMIERCI DLA MORDERCY
~AREK112
2008-11-21 18:13:02
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
KUR WA DAJCIE GO NARYNEK A NIECH KARZDY DAMU W PYSK ZATO CO ZROBIL
~p.
2008-11-21 18:08:13
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
zbrodniarza*
~P.
2008-11-21 18:06:49
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
~...../ właśnie o tym mówie.. otoczenie zadawało mu ból i w jego wnętrzu rodził się ten gniew w końcu wybuchnął... NIKOGO TU NIE USPRAWIEDLIWIAM tylko mówię że zwykle na psychikę takiego zbrodniaża mają wpływ dzieciństwo, kontakty z ludźmi i ich stosunek do niego..
~p.
2008-11-21 18:03:39
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
zwykle właśnie Ci skryci samotnicy izolujący się w pewien sposób od otoczenia, budujący 'mur' między sobą a innymi popełniają takie zbrodnie.. gdzieś w swoim wnętrzu duszą ukryte żale.. rozgoryczenie .. nikt nie wie czego się można po nich spodziewać a później nagle , niespodziewanie wychodzi z nich potwór..;/
~...../
2008-11-21 18:02:23
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
BYŁ DZIECKIEM A NIE ,,Z" DZIECKIEM,PRZEPRASZAM ZA LITERÓWKĘ
~...../
2008-11-21 17:59:11
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
był z dzieckiem z gwałtu, a to nie oznacza ,że został zgwałcony tylko jego przyjście na świat było skutkiem gwałtu, z czego świadomością musiał żyć. Niejeden raz przypominano mu o tym w dość dotkliwy sposób.
~....../
2008-11-21 17:54:04
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
sytuacja w tej rodzinie jest mi znana z przyczyn zawodowych, przedstawiam stan faktyczny, w ostatniej szkole funkcjonował bez zarzutu, jednakże uważany był za samotnika.
~`ja`
2008-11-21 17:51:45
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
piszecie,ze koles jest z kraszewic,a kolega dzis mi mowil,ze policja stoi na zarzeczu,bo tam juz wybili szyby rodzicom...juz nic z tego nie rozumiem...
~`ja`
2008-11-21 17:49:19
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
no wlasnie byl zgwalcony,to wiele daje do myslenia...czyli na psychice mu usiadlo i szkoda,ze musialo dojsc do takiej tragedii.i ze nikt tego nie widzial,dziwne...a moze nie chcial widziec.
~Ewa
2008-11-21 17:39:30
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja się zgadzam, na pewno nie był normalny. Może i miał objawy niezrównoważenia a rodzina to zignorowała? Tego nie wiesz, no a przynajmniej ja nie wiem, więc nie będę gdybać. Chodzi o to że tajemnic ludzkiej psychiki nie da się zgłębić, tu musiałby się wypowiedzieć ktoś kto się na tym zna.
~...../
2008-11-21 17:37:27
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
był dzieckiem pochodzacym z gwałtu, wychowywany jedynie przez mamę, zawsze grzeczny i uprzejmy, mama szczyciła się zawsze tym jak dobrego i opiekuńczego ma syna, w szkole-samotnik...
~`ja`
2008-11-21 17:32:33
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
zadna kara temu "czlowiekowi" nie pomoze,bo to czubek i inaczej patrzy na swiat,moze odczuc-owszem,ale bol fizyczny...a psychike podobno jak ktos juz wczesniej wspomnial ma zjechana...ale znajac zycie to wypuszcza czubka po 25 latach i znow kogos skrzywdzi.taki czub powinien albo dostac dozywocie,albo wlasnie powinni go ubic i tyle ...wyrazy wspolczucia dla rodzicow Ewy:(
~malutka
2008-11-21 17:29:44
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
on juz siedzi we wroclawiu...
~`ja`
2008-11-21 17:25:02
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
szkoda slow....normalny i zrownowazony czlowiek by tego nie zrobil,szkoda tylko,ze rodzice nie zauwazyli byc moze jego dziwnego zachowania i nie zajeli sie tym bardziej.Normalny rodzic widzi co sie dzieje z Jego dzieckem i widzi wszelkie nieprawidlowosci w zachowaniu i rozwoju. po prostu nie wierze,ze byl normalny,nie mogl byc normalny.Napewno wczesniej mial juz objawy typowe dla nieprawidlowych zachowan,sami piszecie wlasnie o jego dziwacznych fotkach.Wiec co na to jego rodzice??probowali cos robic w tym kierunku??
~Ewa
2008-11-21 16:58:50
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://forum.dziennik.swidnica.pl/viewtopic.php?t=8753
~Ewa
2008-11-21 16:58:16
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
masz, poczytaj, nie ma co o tym gadać tutaj.
~,,,,,,,,
2008-11-21 16:54:23
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
yy jaki bank?
~Ewa
2008-11-21 16:46:48
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja nie wiem co się dzieje z tym miastem ale dzisiaj obrabowano bank... to tak z innej paki...
~Ewa
2008-11-21 16:38:07
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
rodzinę zostawcie w spokoju, to on zabił, i on ma za to odpowiadać a nie jego matka/siostra/brat/etc.
~Ewa
2008-11-21 16:33:12
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
daj spokój człowieku bo się ośmieszasz! Może w ogóle powinniśmy pozabijać wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek z nim obcowali bo co, no przecież widzieli z kim mają do czynienia nie?:|
~[*]
2008-11-21 16:31:20
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Niech zaplaci bolesną smiercia za jej bolesna smierc!!!!!!!!! dozywocie wpierdlu to za duzy luksus za to co on zrobil.... powinien to samo poczuc na wlasniej skórze.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~heniek swidniczanin
2008-11-21 16:29:12
z adresu IP: (82.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja mam tylko jedna prosbe niech mu w pudle z D.... zrobia jesien sredniowiecza Bydlakowi jednemu;;;
~Obudzcie Sie!!
2008-11-21 16:18:52
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
A taka ich wina ze powinni zaaragowac! mieszkac z kim takim i co nie widziec tego! to nie realne!!! po tych jego fotach z NK widac ze cos z nim nie tak ze to jakis czubek! bo kto normalny robi takie zdj!!!
~Frotka
2008-11-21 16:09:58
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mysle ze to tylko plotki.A tak apropo pllotek dzis od rana ktos wywiesza klepsydry o smierci tragicznej młodych dziewczyn.Jedna widzialam na wlasne oczy druga popoludniu widziala moja mama jak wracała z pracy.Jest to zwykla kartka a mysle ze ktos to drukuje i przykleja.Tylko takie zarty są bardzo nie na miejscu
~ktoś
2008-11-21 16:03:53
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
wiecie... wydaje mi się to smieszne i że to nieprawda ale chodzą już pllotki że jak tego kolesia przewozili dziś do prokuratury to uciekł... co wy na to?
~heh
2008-11-21 15:56:34
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zadam od naszych wladz sadowych by ten bydlak dostal dozywocie!!! bez mozliwosci wczesniejszego zwolnienia!!! Zadam zeby nie byl trzymany w izolatce tylko z innymi wiezniami!!! jesli wy tez jestescie za tym to piszczie tutaj lub trzeba by bylo stworzyc taka petycje i taka ow petycje wyslac do wladz!!! jesli jako spoleczenstwo bedziemy sie domagac pozadnych kar i bezwzglednego prawa dla przestepcow to moze sie w koncu cos zmieni w tym kraju w sprawie bezpieczenstwa!
~Frotka
2008-11-21 15:47:41
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Malutka napisz do mnie na gadu...8869465
~ann
2008-11-21 15:08:40
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zastawcie jego rodzinę w spokoju, wydaje mi się że jego mama przechodzi coś gorszego(lub to samo) niż rodzice Ewy, bo Ona tez w pewnym sensie straciła syna (liczę na to że dostanie dożywocie),a jeszcze jej jedyny syn okazał się potworem. Postawcie się w Jej sytuacji, ludzie chcą się mścić a jaka tu wina jego rodziny!? No niech mi ktoś powie! Ten kto pisał o zemście na nim przez zrobienie krzywdy komuś z jego rodziny jest dokładnie taki sam jak on!!!
~kwiatuszek
2008-11-21 15:07:28
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Cześć! słuchajcie czy są gdzieś zdjęcia tego bandyty!!!
~Frotka
2008-11-21 14:58:03
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
szok....to prawda ktos umiera...tylko smierc powinna byc naturalna zauważ to a co do rodziny to wypowiedzialam sie wczesniej
~szok
2008-11-21 14:48:24
z adresu IP: (83.12.xxx.xxx)
Ocena: 0
ludzie dziwie się wam że macie jakieś żale do jego rodziny to nie ona jest winna lepiej zostawić ją w spokoju i tak już pewnie dużo przeszli przcież to on jest mordercą a nie jego rodzinna takie grożenie rodzinie jest bezsensu po co to on odpowie za to i dostanie kare trudnow wielki żal ale życia już ewie przez te pogruszki jego rodzinie nie wrócicie szok ale tak jest w tym życiu ktoś się rodzi ktoś umiera
~Frotka
2008-11-21 14:45:35
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Malutka msz całkowita racje jego rodzina ani nikt inny nie sa winni tej tragedii.TYLKO ON PONOSI WINE I ODPOWIEDZIALNOSC za to co sie stalo.I tylko jemu nalezy sie kara za to co zrobil
~ja
2008-11-21 14:02:36
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
co ten chłop musiał w ogóle w bani mieć, żeby zrobić coś takiego i się jeszcze cieszyć z tego..
~malutka
2008-11-21 14:01:49
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie denerwuje sie tylko ta cala sytuacja mnie przeraza mieszkam w tym bloku ludzie sie boja wychodzic z domow bo sa liczne grozby ze spala budynek mieszkanie boze co winna jest jego rodzina zastanowcie sie nad tym chyba ze jestescie na poziomie P.P.
~Frotka
2008-11-21 13:58:54
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
ok malutka nie denerwuj sie tylko wlasnie tyle chciałam wiedziec.Przypominam ze o 21 zapraszamy na czat onet pokoj świdnica
~malutka
2008-11-21 13:54:23
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
bez przesady wiem tylko ze byli okolo 21 w domu u niego i ze przeszukali wszystko niewiem czy tel byl wlaczony czy nie ale jego w domu nie bylo zatrzymali go chwile pozniej niewiem gdzie
~Frotka
2008-11-21 13:28:50
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Malutka a masz dokladniejsze info gdzie go zatrzymali? W domu czy tak jak wczesniej pisalam na jakiejs melinie z 2-ma pijaczkami? i czy zostal uzyty pies tropiący.Czy wyłącznie po tym skradziony teefonie
~malutka
2008-11-21 13:22:20
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
sorki w niedziele zatrzymali go okolo 21
~Frotka
2008-11-21 13:13:38
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie sorki we wtorek ukazal sie artykul.Ale jak mogli zatrzymac go w sobote skoro Ewa zostala znaleziona w niedziele?Wytlumacz to jakos
~Frotka
2008-11-21 13:12:26
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Malutka nie rozumiem,media podaja ze zatrzymali go we wtorek a ty piszesz ze w sobote?moze cos wiecej napiszesz o tym?
~malutka
2008-11-21 13:02:27
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
marderce zlapali juz w sobote wieczoremzrobili kipisz w domu iw piwnicy i ponoc wtedy znalezli telefon ktory jej ukradl zabrali go
~Kasia
2008-11-21 12:34:26
z adresu IP: (81.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
[*] :(
~zasmucona84
2008-11-21 12:32:42
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie,a światłość wiekuista niechaj jej świeci.EWO spoczywaj w pokoju. Najszczersze kondolencje dla rodziny i przyjaciół. Współczucie dla rodziny tego mordecy. A tobie morderco życzę,żebyś nigdy nie zaznał spokoju i żebyś cierpał jak Ewa,jej rodzina,przyjaciele i my wszyscy głęboko dotknięci tą tragedią :(((((((
~marcin
2008-11-21 11:45:08
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://polskatimes.pl/gazetawroclawska/stronaglowna/61805,bol-strach-i-lincz,id,t.html
~:(
2008-11-21 11:38:27
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
wspolczuje jego rodzinie ona nie jest winna temu ze syn zabil ktos pisze ze mial swietna mame i siostre moze skrywal w sobie te zlosc,jego rodzina tez cierpi,wspolczuje im i rodzinie ewy
~sanpo91
2008-11-21 11:22:06
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
czyli ktoś to widział?
~zdruzgotana
2008-11-21 10:56:36
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ponoć była wszcząsajaca i to na 100% ON
~zdruzgotana
2008-11-21 10:55:54
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Słyszałam, że wizja lokalna sie już odbyła
~Paulaaa
2008-11-21 10:39:59
z adresu IP: (81.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
może mi ktos wysłac zdjecia tego mordercy !! ???;( Paulaaa1890@wp.pl
~PTR
2008-11-21 10:35:50
z adresu IP: (80.55.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja wiem ze jakby to zrobił ktoś z moich znajomych miałbym takie samo odczucie, brak wiary w to ze znajomy mógłby byc morderca, ale niestety to jest rzeczywistość, przyznał się, wiec nie ma wątpliwości. Trzeba tylko się zastanowić co nim kierowało. Wierzę ze spotka go kara taka na jaką zasłużył.
~zdruzgotana
2008-11-21 10:30:15
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
znam go,( moze nie az tak dobrze) ale nie chce mi sie wierzyć ze to zrobił
~sanpo91
2008-11-21 10:18:52
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
czy może ktoś podesłać fotki tego degenerata na www.sanpo91@wp.pl dzieki
~Frotka
2008-11-21 10:14:00
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
pytam.......zgadza sie masz całkowita racje.Nikt nie rodzi sie mordercą,nasze dziecinstwo ma wpływ na całe nasze życie.Nie bronie go broń boże,ale polecam jakąs lekture,Miałam kiedys fajna stronke o zbrodniarzach czyt.sreyjnych mordercach.Opisane krok po kroku dzieciństwo.Kazdy jeden miał jezwichrowane.Odnajdę tę strone.Prosze pisac na gadu wysle link i byc moze podyskutujemy o tym.Zapraszam rowniez wieczorem o 21 na czat onet,pokój świdnica. 8869465
~ZGADZAM SIĘ
2008-11-21 10:03:36
z adresu IP: (83.12.xxx.xxx)
Ocena: 0
~nia20.11.2008 21:43 Gazety piszą że zaciągnął ją tam siła, musieli się szarpać, i co nikt tego nie widział!? Żaden samochód akurat nie przejeżdżał!? Znieczulica. Teraz pewnie kogoś gryzie sumienie że nie zareagował... WŁAŚNIE NIKT NIC NIE WIDZIAŁ JEŚLI WIDZIAŁ TO PEWNIE POMYŚLAŁ ŻE jakaś młoda para kłóci się i lepiej ich zostawić w spokoju masakra znieczulica to delikatnie powiedziane
~CIEKAWOŚĆ
2008-11-21 10:00:54
z adresu IP: (83.12.xxx.xxx)
Ocena: 0
JESTEM CIEKAWY KIEDY POLICJIA UJAWNI JEGO CHOCIAŻ INICJAŁY PRZECIEŻ LUDZIE POWINNI WIEDZIEĆ KTO JEST MORDERCĄ A NIE JESZCZE CHRONIĆ DZIADA
~pytam
2008-11-21 09:58:03
z adresu IP: (83.12.xxx.xxx)
Ocena: 0
nikt nie rodzi się mordercą czy ktoś zadał sobie pytanie dlaczego on zabił i zgwałcił tą niewinna dzieczyne nie tłumacze go tylko próbuje zrozumieć dlaczego on to zrobił może to że wcześniej w szkołach koledzy znęcali się nad nim powstał jakiś uraz psychiczny był zamkniety w sobie nie potrafił;k som sobie poradzić z problemami częst kasa rodzice załatwiają wszystko a póxniej z nudów rodzą się takie chore wizje w głowach ludzi ja obecnie mam lęki to wszystkich podejrzanch typków i boję się chodzić po świdnicy sama zwłasza wieczorem i mam nadzieje że świdnica znowu odzyska swój spokój chociaż wiem że pewnie jeszcze dużo zwydodnialców i modrerców keći się koło nas i napewno coś z nim było nie tak że zabił nawet jeśli zrobił to pod wpływe chywi to jest nie wybaczalne nie można krzywdzićjak się jej złym to jest nie ludzkie i nie moralne STOP PRZEMOCY I MORDERCĄ LUDZIE JEŚLI WIDZICIE ŻE OBOK WAS DZIEJE SIĘ ŹLE TO REAGUJCIE NA TO BO PÓŹNIEJ MOŻE BYĆ JUŻ ZA PÓŹNO
~;(
2008-11-21 09:34:22
z adresu IP: (83.3.xxx.xxx)
Ocena: 0
Myślę że kara śmierci to by było za proste dla tego zwyrodnialca - tylko co innego???? ciepłe łóżko w celi to luksus - można tylko liczyć na to że ma wyrzuty sumienia, które nie pozwalają mu zasnąć. Rodzinko Ewy - bardzo wam współczuję, dobrze że macie siebie nawzajem.
~masakra
2008-11-21 09:25:29
z adresu IP: (83.12.xxx.xxx)
Ocena: 0
wielka ochrona danych a ktoś podał jego imie i nazwisko pod jednym z artykułów o morderstwie ewy i tak wiekszośc ludzi juz wie o kogo chdzi szkoda tylko jego niewinnej rodzinki bo oni teraz ponoszą konsekwencjie tego dupka
~```ja```
2008-11-21 08:58:26
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
no wlasnie,gdzie ta pierdolona policja byla i straz miejska??? wlasnie,bo sami boja sie przebywac w "odludnych " miejscach...szukaja pieniedzy w krzakach z radarem,wala mandaty za byle co!...a gdzie sa najbardziej potrzebni,to ich nie ma.i takich podobnych tragedii moze byc jeszcze wiecej,jezeli dalej tak bedzie,a podejrzewam,ze wiele sie nie zmieni.k.... o psa ostatnio sie mnie czepili w parku,ze prowadze go bez smyczy i to o labradora jeszcze.ajjj szkoda slow...bo zycia tej biednej dziewczyny juz nikt nie przywroci...a dla zwyrodnialca najlepsza kara jest pomeczyc go troche na ziemi,a pozniej po 25 latach nie wypuszczac psychola,tylko zabic,bo po co dopuszczac do kolejnej tragedii? ten "czlowiek" nie jest normalny i nigdy juz nie bedzie...psycholi ,pedofili,zboczencow ubijac...tyle sie slyszy o gwaltach,to juz jest sygnal ostrzegawczy,ze juz taki gnoj nie powinien wychodzic na wolnosc.....ach brak slow i jeszcze raz brak slow....wspolczuje rodzinie tej dziewczyny tak bardzo.:(((
~malutka
2008-11-21 08:20:47
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
niewiem co wam jeszcze napisac nie mialam z nim kontaktu codz juz ladnych kilka lat byl moim sasiadem nie mowil czesc ani dziendobry nikomu pozostala czesc rodziny bardzo przyjacielska mial dziewczyne przez ladnych pare lat ktora z nimi mieszkala ostatnio chyba zerwali jakis moze rok temu oni pochodza z czech zwykli ludzie piszecie ze byl dziwny ale czy kazdy z nas chodzi caly czas usmiechniety niewiem co mam myslec do dzis sie boje sa rozne grozby do jego rodziny skierowane policja pilnyje bloku a wy chciali byscie wymiezyc sprawiedliwosc dla niewinnych ludzi jego rodziny :/ nie dochodzi to domnie mam diostre w wieku ofiary i caly czas mam glupie mysli ze tyle razy jamijal... ehh dlamnie to jest potworne
~Frotka
2008-11-21 00:01:50
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kochani nie mamy wpływu na to,że jak kogos znamy to nie stanie sie przetępcą (czyt.)mordercą.Są sytuacje,że wydaje nam sie że kogos bardzo dobrze znamy a tu szok okazuje się,że to morderca,gwałciciel.Cóz pozostaje teraz,wierzyc że wyrok będzie sprawiedliwy.Chociaż bardzo prawdopodobne że targnie sie na swoje zycie i w sumie tak by było najlepiej.
~nosiu
2008-11-20 23:51:05
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja teraz też bym go ie chciał znac................ sadysta cholerny
~inia
2008-11-20 23:45:37
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
a ja go nie znam, i nie zaluje i wcale nie chce go poznac!!!
~nosiu
2008-11-20 23:40:40
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
znałem gnoja
~Głosowanie
2008-11-20 23:40:04
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jesteś za karą śmierci? Głosuj: http://prw.pl/articles/view/8928/czy-jestes-za-kara-smierci-glosuj
~rekin
2008-11-20 22:42:08
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Siemano moze ktos pdeslac fotki tego ... na flavio69@02.pl ? Dzieki
~zszokowana
2008-11-20 22:26:01
z adresu IP: (83.24.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tutaj macie link, nie wiem czy ktoś z was kupil ten brukowiec "fakt" ale tez w nim bylo o Ewie. Tutaj link http://www.efakt.pl/wydarzenia/artykul.asp?artykul=38554
~P.
2008-11-20 22:25:26
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
~Cichy .. wszystko działa
~Cichy
2008-11-20 21:53:12
z adresu IP: (62.143.xxx.xxx)
Ocena: 0
co jest z tym linkiem nie dziala USUNELI artykol??????
~heh
2008-11-20 21:47:11
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: 0
no przeczytalam artykul i mi sie teraz agresor wlaczyl ! zabil ja z nudow!!! aby cie pieklo pochlonelo!
~nia
2008-11-20 21:43:05
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Gazety piszą że zaciągnął ją tam siła, musieli się szarpać, i co nikt tego nie widział!? Żaden samochód akurat nie przejeżdżał!? Znieczulica. Teraz pewnie kogoś gryzie sumienie że nie zareagował...
~świdniczanka 22
2008-11-20 21:42:45
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
zabic tego h....... szkoda żenie mogłam byc napogrzebie ..praca... [+]
~boczek
2008-11-20 21:29:22
z adresu IP: (192.132.xxx.xxx)
Ocena: 0
artykul opisujacy okolicznosci zbrodni: http://www.polskatimes.pl/gazetawroclawska/stronaglowna/61444,zamordowal-ewe-z-nudow,id,t.html#material
~Cichy
2008-11-20 21:27:44
z adresu IP: (62.143.xxx.xxx)
Ocena: 0
oto link jego wiernej przyjaciolki nadal nie wuierzy ze jest winny ..i trzyma jego strone .. rozmawialem z nia od wczoraj , nie chciala nic za cholere powiedziec .. ;/ http://nasza-klasa.pl/profile/29641
~MOJA REFLEKSJA...
2008-11-20 21:27:35
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
WSPÓŁCZUJE teraz jego rodzinie .....niestety ludzie NIEdadzą im pewnie SPOKOJU!!........myślę ze wystarczy tych wyzwisk(to nic nie zmieni przecież!!Ewa nie ŻYJE...) ... prawdziwa kare otrzyma i tak po śmierci,bo przecież NIE MA ZBRODNI BEZ KARY!!!!!!!!!!!!,ale głęboko wierze ,że w tej chwili CHCIAŁBY COFNĄĆ CZAS,teraz będzie miał dużo czasu na analizę tej sytuacji, każdej nocy gdy będzie próbował zasnąć zobaczy jej twarz i GORZKO ZAPŁACZE....[*] ...ONA JEST JUŻ W NIEBIE DLA NIEGO ZACZĘŁO SIĘ PIEKŁO...
~scooby3
2008-11-20 21:24:23
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
wygląda normalnie ale tak się nie zachowuje był taki "dziki" :(
~Frotka
2008-11-20 21:22:54
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
no to wbijamy sie najlepiej przez forum swidnica pokoj swidnica czat onet
~dodka
2008-11-20 21:21:18
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
no już lepiej na czat wskoczyć.
~dodka
2008-11-20 21:20:00
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
scooby3 ale to prawda. dobrze miłej konwersacji dla Was!!! Właśnie u jednej babki oglądałam foto tego kolesia to nie był jakis zły. Jednak jego wzrok był taki... ja wiem -- inny... trudno mi dobrac słowa.
~PTR
2008-11-20 21:17:55
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
elo, wbijcie na czat onetu pokoj świdnica tam pogadamy
~Frotka
2008-11-20 21:17:48
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Łukasz...z tego co sie orientuje to gdyby byl wariatem to zostanie umieszczony w zakladzie zamknietym psychiatryku popularnie dopoki lekarz bądz lekarze nie orzekna,że jest zdrowy chyba że sąd orzeknienp.że ma tam pozostac do konca życia.Tak mniej wiecej towygląda.Co prawda moge sie mylic
~heh
2008-11-20 21:17:04
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: 0
nawet jesli dostanie zolte papiery , w co watpie to i tak dlugo nie pozyje raczej musialby uciekac ze swidnicy bo tu nikt by mu zyc nie dal!!!
~scooby3
2008-11-20 21:15:11
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja pisze tyle co wiem na 100% nie lubie plot
~marcin
2008-11-20 21:13:35
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
byc moze. ale tak podaja.
~dodka
2008-11-20 21:12:24
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
Marcin Scooby3 mnie potwierdził. więc nie kłamię...
~marcin
2008-11-20 21:12:17
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
racja sys. to nie ty pisales sorki. wiec skomentowalem kogos innego: ~.. 20.11.2008 21:02 ~marcin .. czyli jednak prawdę słyszałam.. mi to już się w głowie nie mieści poprostu..
~Łukasz
2008-11-20 21:11:10
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
~Frotka co będzie z nim jak go uznają za nie poczytalnego i będzie miał żółte papiery ?? Pojdzie tylko do zamkniętego ośrodka czy będzie na wolności ??
~scooby3
2008-11-20 21:09:28
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chodziłem z nim do klasy, nigdy nie wyglądał na normalnego ale nie spodziewałem się tego po nim. Ostatnio go widziałem i opowiadał , że u niego wszystko dobrze , że pracuje i ma dziewczynę ... nie mam pojęcia dlaczego to zrobił. Mimo to mam nadzieję, że otrzyma odpowiednią kare
~pys
2008-11-20 21:09:22
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
ale ja pisałam tylko o wizji nie o telefonie
~marcin
2008-11-20 21:08:57
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
owszem ja wiem..ale ze nie pracowal...
~dodka
2008-11-20 21:08:50
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
Frotka masz wiedzę... To dobrze, że chociaż mozesz się dzielić. A Ty Marcin wiedz, że to przypadkiem wyszło, że on pracuje.
~dodka
2008-11-20 21:06:48
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
praca fizyczna jak każdego kolesia. :) a Ty marcin jak wiesz to sie mnie pytasz.
~marcin
2008-11-20 21:05:35
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
do pys: ej pys nie wiem. ja jedynie powtorzylem i skomentowalem to co ty napisales/las o tej jego dziewczynie. a nie ze ja wiem ze telefon ukradl to w info na necie czytalem.
~Łukasz
2008-11-20 21:02:49
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
oby się nie okazało, że ma jakieś żółte papiery :/ uznają go za nie poczytalnego i będzie :/
~..
2008-11-20 21:02:38
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
~marcin .. czyli jednak prawdę słyszałam.. mi to już się w głowie nie mieści poprostu..
~marcin
2008-11-20 21:01:21
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
zgwalci, ukradl telefon i dal go swojej dziewczynie ..z ktora sie kochaja zapewne. zygać sie chce.
~pys
2008-11-20 21:00:16
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
niby dzisiaj było wizja lokalna i pokazujac co zrobił miał usmiech na twarzy............
~..
2008-11-20 20:59:29
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
~dodka ja słyszałam , że zabrał jej telefon i dał prawdopodobnie swojej dziewczynie... i to pomogło w znalezieniu go.. ale nie sugeruj się tym bo są to informacje z 2 ręki a jak wiadomo plotką nie zawsze można wierzyć..
~pati
2008-11-20 20:59:21
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
wyślijcie linka lub fote tego gnoja na:pati235@vp.pl
~Frotka
2008-11-20 20:57:50
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Prawdopodobnie użyli psa tropiącego który zaprowadził policje gdzies na melinę na kraszewicach.Były tam 3 osoby,2 pijaczków którzy kompletnie nie wiedzieli o co biega i on.Czy ktos kto mieszka w tamtych okolicach potwierdzi moją wersję?Wiem to z dobrego zródła,którego nie moge ujawnic.
~;(
2008-11-20 20:57:01
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
pierd***prawo, jakby był lepszy system prawny i kara śmierci w Polsce przestęczość by spadła i nie ginęły by niewinne osoby.!! ;(
~marcin
2008-11-20 20:56:52
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
podawali juz jak go zatrzymali a wczesniej wytypowali. jak juz ja zgwalcil, zabil..to dodatkowo jej telefon ukradl z torebki. pewnie ciul ..zadzwonil gdzies z niego i namierzyli miejsce z kad ..na jaki numer a od osoby odbierajacej telefon- kto do niej dzwonil. ukradl jej telefon.
~Cichy
2008-11-20 20:56:42
z adresu IP: (62.143.xxx.xxx)
Ocena: 0
trzeby byc ostroznym bo psiarnia weszy na necie i patrzy co kto pisze bo to sprawa jest poza wylaczeniem jawnosci bo nic nie mowia i za dupe wezma kazdego kto podla jego dane i foty ;/
~Łukasz
2008-11-20 20:56:40
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
a nie po 25 latach ?? wejdźmy może na jakiegoś czata tam podyskutujemy ?? co wy na toi ??
~Frotka
2008-11-20 20:54:32
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Marcin...gdyby tak sie stało to wiedz o tym,że ludzie mu nie dadzą życ,prędzej ktoś sie na niego zaczai i ukatrupi łeb.
~marcin
2008-11-20 20:54:14
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
dodka. napisz haslo. samo slowo lub 2. czym on twoim zdaniem sie moze byc moze zajmowal. uzywajac samego okreslenia zawodu. np. malarz, pedagog, pracownik budowlany... napisz swoje przypuszczenie. to forum bedzie tu. za jakis czas wrocimy- i ..ciekawe czy za jakis czas okaze sie ze mialas racje.. czy- okaze sie ze kit wciskalas.
~kikassa;(
2008-11-20 20:53:26
z adresu IP: (83.13.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bardzo mi smutno że taka młoda dziewczyna która miała przed sobą tyle życia tak tragicznie zmarła;((Niech ten morderca zostanie surowo ukarany za taką zbrodnię.;(
~dodka
2008-11-20 20:53:12
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wiecie w jaki sposób akurat jego Policja wytypowała??? To taki strzał w 10tkę?? Czy jak??
~Frotka
2008-11-20 20:52:18
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
aaa zgadzam sie sankcja to inne określenie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania
~marcin
2008-11-20 20:51:01
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
a po 10 wyjdzie za dobre sprawowanie. bedzie mial 31 lat..wiec mase sily jeszcze aby po torach latac by ludzi zabijać.
~dodka
2008-11-20 20:50:07
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
Marcin to przypadkiem wyszło -- jego na NK nawet niektórzy nie pozanali. Inaczej ponoć na zywo obecnie nieco wyglądał.
~Frotka
2008-11-20 20:49:43
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Łukasz tak jeszcze wróce do dowodów.Teraz cały materiał dowodowy ma prokuratura i ona też będzie go zupełniac.Policja działa do momentu aresztowania oskarżonego zbiera dowody takie aby były wystarczające do aresztowania.Teraz działa prokuratura.
~aaa
2008-11-20 20:49:37
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
3 miesiące to sankcja bo nie ma wyroku, w areszcie śledczym będzie a po prawomocnym wyroku na karny pójdzie i tam pewnie tylko 25 lat...
~dodka
2008-11-20 20:48:53
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://dsw.doba.pl/?s=subsite&id=6614&mod=1 Czytam ten link to aż strach przypadkowa ofiara zniej była. Kumpela mi pisze, ze po zbrodni poszedł do Gryfa na piwa
~marcin
2008-11-20 20:48:16
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
tak samo policja nie ujawnila by ze pracował- jak i ze nie pracowal. poprostu nie poruszalaby tego wlasnie zagadnienia. a wszedzie pisze ze nie pracowal. poza .. moze szukaniem ofiaf do gwałtu...
~dodka
2008-11-20 20:47:25
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wyrok będzie sprawiedliwy napewno -- jak jest takie poruszenie to sie za o wezmą.