Nie chcesz stać w korkach? Zabierz ze sobą naszą aplikację RW DROGI

Radio Wrocław | Utworzono: 2017-06-15 17:00 | Zmodyfikowano: 2017-06-15 17:00
A|A|A

zdjęcia: Andrzej Owczarek (Radio Wrocław)

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na dolnośląskich trasach, instalujcie naszą nową aplikację RW Drogi - za darmo można ją pobrać na każdy telefon komórkowy. Dzięki niej będziecie otrzymywać od nas wiadomości o tym, co dzieje się na drogach w całym regionie. Wypadki, utrudnienia, zmiany organizacji ruchu - o tym wszystkim, na bieżąco, będziemy Was informować.

ZOBACZ KONIECZNIE: Ludzie ruszyli na Święta Wielkanocne. Gigantyczne korki na A4  

Dzięki RW Drogi sprawdzicie gdzie są korki, którędy jechać, a którędy... stać. 

Jeśli akurat prowadzicie, nic nie szkodzi. Dzięki aplikacji szybko włączcie Radio Wrocław, gdzie w porannym i popołudniowym szczycie komunikacyjnym podajemy Wam najnowsze informacje drogowe.

Dzięki RW Drogi Wy również możecie być reporterami Radia Wrocław! Widzieliście utrudnienia, wypadek, objazd? Wyślijcie nam dźwięk, zdjęcie, filmik, a my o tym powiemy. To tylko dwa kliknięcia w ekran!

RW Drogi daje też możliwość "zajrzenia" na główne trasy regionu - 94, A4, 5 czy 3. Aplikacja podpowie czy droga, którą wybraliście jest przejezdna. 

Aplikację możecie pobrać w sklepie Google Play , Microsoft i na AppStore

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Komentarz został usunięty
2017-05-08 20:29:12
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 7
Komentarz został usunięty
~Maryś
2017-05-08 17:45:04
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
wolę sprawdzonego Yanosika
~Nikolas
2017-05-01 06:39:40
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -4
A nie lepiej po prostu przesiąść się na rower?
~aplikacja -2004
2017-01-20 18:12:27
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -6
Ponieważ istnieje możliwość wykonania zdjęcia, nagrania dźwięku/notatki głosowej, nagrania filmu wprost z aplikacji, a wymienione materiały przed wysłaniem muszą być gdzieś zapisane.
~aplikacja
2017-01-17 11:41:55
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 6
Po co aplikacji dostęp do aparatu, mikrofonu i multimediów na telefonie? Lokalizację rozumiem, ale po co pozostałe?
~Komentarz został usunięty
2016-12-26 18:14:07
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 34
Komentarz został usunięty
~xxx
2016-12-07 10:25:59
z adresu IP: (94.42.xxx.xxx)
Ocena: -3
Dzisiaj ok. 9.00-9.30 przejeżdżałem okolicą ronda Gajowicka, Zaporoska. Korki były niebotyczne na Zaporoskiej, Grabiszyńskiej, Tęczowej, Gwiaździstej. Opóźnienia co najmniej kilkanaście minut. Tymczasem o 9.30 podaliście, że korki już praktycznie się w mieście skończyły. Wspominając jedynie, że stoi się jeszcze na Piłsudskiego. O przyczynach można poczytać w gazecie wrocławskiej ale w PRW ani słychu. Po co takie informacje drogowe?
~Dodawanie informacji
2016-11-07 08:38:46
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 9
Dodawanie informacji jest zbyt skomplikowane dla kierowcy w czasiw jazdy. Wezcie przyklad z yanosika. Zbyt wiele info oczekujecie od kierowcy. Adres email, telefon.... po co ?
~Pero
2016-10-14 16:25:06
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -22
A czy nie planujecie wersji www?
~wen
2016-10-14 15:22:14
z adresu IP: (195.212.xxx.xxx)
Ocena: 10
Zaskoczyliście mnie pozytywnie Windowsem !
~Komentarz został usunięty
2016-10-13 01:53:38
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 24
Komentarz został usunięty
~Mała
2016-10-12 10:03:23
z adresu IP: (217.153.xxx.xxx)
Ocena: -1
Aplikacja fajna, szkoda tylko, że nie ma podziału na roboty drogowe i wypadki. Żeby znaleźć informację o wypadku trzeba się przebijać przez wiszące cały czas informacje o robotach drogowych :(
~Jarek
2016-10-12 08:59:43
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: -18
A czy możecie również dodać również komunikaty od zdarzeń, utrudnień w mpk czy kolei aglomeracyjnej ? :)
~xdcm
2016-10-11 12:26:25
z adresu IP: (94.40.xxx.xxx)
Ocena: 13
A co z symbianem?
~Romek
2016-10-11 10:33:27
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -8
Na Windows Mobile/ Windows Phone: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/rw-drogi/9nblggh4xxgd
~fenomen
2016-10-11 09:12:13
z adresu IP: (91.227.xxx.xxx)
Ocena: 14
O, potestujemy trochę :)
~Olo
2016-10-11 09:03:22
z adresu IP: (77.255.xxx.xxx)
Ocena: 12
Czyli nie na każda komórkę! A co z Windosphone????
NA ANTENIE
MarekObszarny
Marek Obszarny
 11:00 - 15:00
Markowa niedziela
Zapraszam