Trener Tadeusz Pawłowski o występach reprezentacji (ROZMOWA DNIA)

| Utworzono: 2016-10-12 10:32 | Zmodyfikowano: 2016-10-12 10:32

Polscy piłkarze wygrali w Warszawie z Armenią 2:1 (0:0) w meczu eliminacji mistrzostw świata Rosja 2018. Polacy objęli prowadzenie w 48. minucie po samobójczym golu Hraira Mkoyana. Już 2 minuty później wyrównał Marcos Pizzelli. Losy spotkania rozstrzygnęły się w 5. minucie doliczonego czasu - z lewej strony bramki Armenii dośrodkowywał Jakub Błaszczykowski, a gola głową zdobył Robert Lewandowski.

O meczu rozmawialiśmy dzisiaj z byłym trenerem Śląska Wrocław Tadeuszem Pawłowskim. - Myślałam, że wygramy mecz wysoko, tym bardziej, że od początku się dobrze układał - Armenia dostała szybko czerwoną kartkę. Wtedy trzeba było celować w bramkę - mówił Pawłowski na naszej antenie.

- Musimy się uczyć grać przeciwko zespołom, które są nastawione defensywnie. Repertuar, który zaprezentowaliśmy wczoraj - tylko wrzutki z boku - to stanowczo za mało - dodawał trener.

Kolejne spotkanie eliminacyjne 11 listopada. Biało-Czerwoni zagrają z Rumunią.