Wokół Śląska wraca do Radia Wrocław! Kamil Biliński pierwszym gościem

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-10-30 14:30 | Zmodyfikowano: 2016-10-30 14:30
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

To powrót programu na naszą antenę po krótkiej nieobecności. Będziemy zapraszać piłkarzy, trenerów, a także inne osoby związane ze Śląskiem, żeby porozmawiać o tym co dzieje się we wrocławskim klubie.

Pierwszym w tym sezonie gościem "Wokół Śląska" będzie Kamil Biliński. Piłkarz pojawi się w naszym studiu w niedzielę o 19.00 więc będzie to idealna okazja, żeby podsumować m.in sobotni wyjazdowy mecz z Górnikiem Łęczna. Nie zabraknie oczywiście także innych - zarówno aktualnych, jak i ponadczasowych tematów.

Jeżeli macie pytania do Kamila Bilińskiego możecie je zadawać zarówno w komentarzach, jak i na Twitterze oznaczając posty #wokolslaska

Kto z Was w niedzielę nie zdąży przed radioodbiorniki, ten będzie mógł nadrobić zaległości już w poniedziałek z samego rana na naszej stronie internetowej. Program będzie dostępny (zarówno "na żywo" jak i z odtworzenia) także w wersji wideo.

Z kibicami Śląska będziemy się spotykać dwa razy w miesiącu. Zawsze w niedzielę o 19.00 (poza jednym wyjątkiem). Nie przyjmujemy natomiast sztywnego podziału np. pierwszy i trzeci weekend miesiąca. Zawsze jednak poinformujemy Was z dużym wyprzedzeniem jak przedstawia się plan na najbliższe tygodnie.

Już teraz możemy Was zaprosić także na kolejne wydanie programu. To właśnie wspominany wyżej wyjątek. W niedzielę 6 listopada odbędą się derby regionu. Śląsk podejmie Zagłębie Lubin. Z tej okazji przygotujemy specjalnie wydanie audycji. O 20.00 na gorąco ze Stadionu Wrocław będziemy analizować ten najważniejszy dla dolnośląskich kibiców mecz. W naszym studiu pojawią się piłkarze, trenerzy, a także dziennikarze.

Plan najbliższych "Wokół Śląska" w Radiu Wrocław:

  • 30.10 Gość - Kamil Biliński (19.00)
  • 06.11 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin: studio pomeczowe (20.00)

Prowadzącym "Wokół Śląska" będzie Bartosz Tomczak. Jeżeli macie jakieś pytania, sugestie - śmiało możecie pisać na bartosztomczak@radiowroclaw.pl lub na www.twitter.com/bartektomczak

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama