Wrocław: Tu będą utrudnienia w ruchu

| Utworzono: 2016-11-08 17:18 | Zmodyfikowano: 2016-11-08 17:18
A|A|A

ul. Sułowska - ruch wahadłowy
W sobotę 12 listopada, w godzinach 9.00 - 12.30, odbędzie się kolejny przegląd tymczasowej przeprawy zastępującej właściwy most Widawski. W czasie wykonywania prac konserwacyjnych na moście tymczasowym obowiązywał będzie ruch wahadłowy.

ul. Pełczyńska - ruch wahadłowy
Podczas najbliższego weekendu 11 - 13 listopada na ul. Pełczyńskiej będą kontynuowane roboty przy odtwarzaniu nawierzchni. Od nocy z 10/11 do nocy z 13/14 listopada zajęty zostanie prawy pas jezdni
na odcinku Kominiarska - Tymiankowa. Na obszarze wyłączonym z ruchu będzie prowadzona regulacja studni, układanie siatki wzmacniającej oraz warstwy ścieralnej. Ruch kołowy będzie się odbywał wahadłowo drugim pasem jezdni.

Z dniem 12 listopada wchodzi w życie Uchwała nr XXXI/641/16 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 20 października 2016 r. zmieniająca uchwałę nr XLIX/1437/10 Rady Miejskiej Wrocławia w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania, ustalenia wysokości stawek opłaty za postój pojazdów samochodowych na drogach publicznych w strefie płatnego parkowania, wprowadzenia opłat abonamentowych i zerowej stawki opłaty dla niektórych użytkowników drogi, sposobu pobierania tych opłat i określenia wysokości opłaty dodatkowej.

Zmiana dotyczy Abonamenty typu I - abonament dla mieszkańca zameldowanego w strefie - w zakresie zniesienia obowiązku stałego zameldowania z dopuszczeniem zameldowania czasowego przy miejscach wyznaczonych do płatnego postoju.

Od 12 listopada prawo do zakupu Abonamentu I będą miały osoby posiadające tymczasowy meldunek w strefie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama