"Wokół Śląska" o przerwie na kadrę z Dariuszem Sztylką

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-11-13 18:00 | Zmodyfikowano: 2016-11-13 18:00
A|A|A

W ten weekend ligowa piłka ustępuje reprezentacji. Postanowiliśmy zatem sprawdzić jak wygląda w tym czasie sportowe życie klubu. Drugi trener Śląska, Dariusz Sztylka opowie m.in o tym jak różnią się treningi podczas zgrupowań na kadrę od tych przeprowadzanych w normalnym rytmie mecz po meczu. Dowiecie się też m.in jakie ćwiczenie po treningu najchętniej wykonuje trener Mariusz Rumak.

Poza kulisami przygotowań porozmawiamy też o najbliższych meczach wrocławskiej drużyny - wyjazdowym z Lechem Poznań i domowym z Legią Warszawa.

Na koniec nasz gość opowie trochę o swoich synach, którzy od małego grają w piłkę nożną. Dariusz Sztylka wybiera się wraz z nimi na towarzyski mecz Polska - Słowenia we Wrocławiu. Starszy z synów wzoruje się na Grzegorzu Krychowiaku, a młodszy z zawodnika ofensywnego ostatnio przestawił się na zupełnie inną pozycję. Jaką? O tym przekonacie się słuchając naszej audycji.

Zanim w studiu pojawi się Dariusz Sztylka, to program zaczniemy od podsumowania sparingowego meczu WKS z Zagłębiem Sosnowiec.

Początek programu "Wokół Śląska" w Radiu Wrocław o 19:05.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama