Tysiące informatyków i technologie przyszłości we Wrocławiu

Przemek Gałecki | Utworzono: 2016-11-16 15:43 | Zmodyfikowano: 2016-11-16 15:43
A|A|A

fot. CodeDiveWroclaw

Samojezdne samochody, internet 5G, czy internet rzeczy. Te technologie już powstają. I być może już za kilka lat lodówka sama zamówi nam brakujące jedzenie w sklepie internetowym, czy - znając zwyczaje właściciela mieszkania - pizze w piątkowy wieczór. A wszystko dzięki programowaniu w języku C++. Dzisiaj rozmawiają o tym we Wrocławiu gwiazdy programowania. A chętnych do udziału w imprezie nie brakuje - we Wrocławiu w sektorze IT pracuje 20 tysięcy ludzi.

Dominik Pawlak, współorganizator imprezy: - To, o czym rozmawiamy dzisiaj, tak naprawdę jest częścią składową przyszłości, dla przykładu samojezdne samochody, internet rzeczy, technologie 5G. Te wszystkie technologie są na tyle nowatorskie, że wymagają zupełnie nowych rozwiązań, nowego podejścia (...)

Kamil Witecki prowadzi wykład na temat pisania kodów asynchronicznych: - W standardowym synchronicznym kodzie proszę system operacyjny, dostaję wynik i mogę kontynuować. W przypadku kodu asynchronicznego mogę zlecić komuś zadanie i przestać się tym martwić (...)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Reklama