Wyjątkowe zawody na skalę całego kraju. Będą fruwać na hulajnogach

| Utworzono: 2016-11-18 11:27 | Zmodyfikowano: 2016-11-18 11:27
A|A|A

Wrocław już jutro zostanie opanowany przez miłośników jazdy na hulajnodze. Przed nami Chilli Scooter Jam by No Limits, wyjątkowe zawody na skalę całego kraju. Nie zabraknie najlepszych przedstawicieli tej konkurencji nie tylko w Polsce, ale i zza granicy. W rywalizacji weźmie udział m.in. Bartek Oskroba, mistrz Polski w wyczynowej jeździe na hulajnodze, a także zwycięzca największego tego typu konkursu w Niemczech - Timon Kunze.

- Pomysł powstał z pasji, a dzięki Skateparkowi przy Legnickiej możemy go realizować - mówi współorganizatorka przedsięwzięcia Alicja Juchniewicz. - To jeden z większych skateparków w Polsce, Jest zadaszony, można na nim robić wiele ekstremalnych tricków, które są fascynujące - dodaje Alicja Juchniewicz. 

Podczas zawodów zderzą się ze sobą dwa style w jeździe na hulajnodze - Street i Park. Oba są niezwykle widowiskowe. Będzie można zobaczyć ewolucje na wysokości nawet trzech metrów. Impreza rozpocznie się jutro o godz. 11.00.

Przy okazji turnieju odbędzie się też charytatywna zbiórka dla Emilki, która choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Jej koledzy będą swoimi podniebnymi popisami zachęcać do wsparcia dziewczynki.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama