Piłkarze Śląska powalczą w Poznaniu z Lechem

Robert Skrzyński | Utworzono: 2016-11-20 08:30 | Zmodyfikowano: 2016-11-20 08:30

Trudne zadanie czeka piłkarzy Śląska Wrocław. Po przerwie na zgrupowanie reprezentacji zespół Śląska zmierzy się w Poznaniu z Lechem.

Wrocławianie mają za sobą świetną serię. W czterech ostatnich meczach odnieśli trzy zwycięstwa i raz zremisowali z Cracovią. Dodajmy do tego, że bardzo pechowo tracąc gola po niesłusznie podyktowanym rzucie karnym w doliczonym czasie gry.

To będzie z pewnością szczególny mecz dla Mariusza Rumaka. Szkoleniowiec Śląska pierwszą pracę trenerską na poziomie ekstraklasy otrzymał właśnie w Poznaniu.

Znamy mocne strony rywala, ale chcemy wygrać mówi pomocnik Śląska Ostoja Stjepanović.

Czeka nas trudne spotkanie przyznaje pomocnik Śląska Peter Grajciar.

Lech nie będzie łatwym rywalem. Po słabszym początku sezonu i zmianie trenera zespół z Poznania gra coraz lepiej. Wygrał ostatnie dwa mecze, a tuż przed przerwą na kadrę rozgromił Ruch w Chorzowie aż 5:0.

Początek meczu Lech Poznań - Śląsk Wrocław w niedzielę o 18.