Lekcja od Legii. Śląsk przegrał z mistrzem Polski 0:4

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-11-27 18:00 | Zmodyfikowano: 2016-11-27 18:00

90' Koniec spotkania. Po jednostronnym widowisku Legia pewnie inkasuje trzy punkty. Na finiszu z boiska wyleciał jeszcze Filipe Goncalves. Kopnął Radovicia.

88' Brakuje akcji pod obiema bramkami.  Śląsk ma problem z rozgrywaniem akcji na połowie Legii.

85' Kibice opuszczają częściowo stadion. Śląsk nie jest w stanie zagrozić bramce Legii. Trwa oczekiwanie na końcowy gwizdek.

81' Legia znów przed bramką Kamenara. Piłkarze mistrzów Polski w pełni kontrolują to co dzieje się na boisku.

77' Żółta kartka dla Augusto. Brzydki faul Portugalczyka.

73' Morioka wniósł sporo ożywienia, jego indywidualne akcje też nie przynoszą jednak efektu bramkowego.

70' Ostatnia zmiana w Legii. Schodzi Prijović, wchodzi Nikolić.

69' Broź dośrodkowywał i bardzo groźnie uderzał Kucharczyk, ale obok słupka.

67' Zmiana w Śląsku. Schodzi Madej, wchodzi Grajciar

65' Śląsk gra lepiej w drugiej połowie, ale nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.

58' Ryota Morioka z dystansu, ale obok bramki.

48' Ostatni raz Legia prowadziła do przerwy 4:0, 2 czerwca 2013 roku z... Śląskiem Wrocław.

47' Mariusz Rumak zmienił w przerwie jednego zawodnika. Ryota Morioka wszedł za Sito Rierę.

46' Ależ Legia mogła rozpocząć tę część meczu. Radović pięknie przełożył sobie piłkę podając do Odjida Ofoe, ale jego strzał broni Kamenar.

46' Zaczynamy druga połowę.

45+1' Koniec pierwszej połowy

44' Legia dobija Śląsk. Rzut wolny z lewej strony, z 25 metrów dośrodkowywał Odjidja Ofoe, prosowę Aleksandara Prijovica, a ten zdobywa swojego drugiego gola w tym spotkaniu i piątego w obecnym sezonie. Śląsk - Legia 0:4.

,a Prijović głową pokonuje Lubosa Kamenara

42' Alvarinho wrzuca, ale akcję głową wyjaśnia Pazdan

41' Guilherme fauluje na żółtą kartkę, rzut wolny dla Śląska z ponad 25 metrów.

40' Kokoszka w polu karnym! Huknął, ale mocno nad poprzeczką.

39' Gospodarze próbują stałymi fragmentami przebić się pod bramkę Malarza, ale goalkeeper znów nie musiał nawet interweniować.

35' Rzut rożny dla Śląska, ale nie przyniósł żadnego zagrożenia.

34' Bardzo niepewnie gospodarze grają w defensywie. Błędy w komunikacji na linii obrońcy - bramkarz, ale kończy się na strachu.

33' Ustała nawałnica Legii, ale i tak to mistrzowie Polski prowadzą grę.

24' Riera prostopadle do Mervo, Węgier strzela blisko bramki, ale dobrze wślizgiem interweniuje Jakub Rzeźniczak i będzie rzut rożny dla Śląska. Wrzutka Alvarinho, główka Celebana, piłka leci w trybuny.

21' Z dystansu Prijović - mocno, ale nad bramką.

18' Zdenerwowany Mariusz Rumak wysyła na rozgrzewkę Ryotę Moriokę.

12' Moulin sprzed pola karnego, na rzut rożny piłkę odbija Kamenar.

9' Piotr Celeban stanął przed znakomitą sytuacją, ale źle uderzył piłkę w sytuacji sam na sam z Malarzem. Górą bramkarz Legii.

7' Niewiarygodne. Nokaut. Radović do Prijovica, a napastnik warszawskiej drużyny w sytuacji sam na sam przelobował Kamenara podcinką z 16 metrów. Śląsk - Legia 0:3

5' Wrzutka w polu karnym, akcję niefortunnie zamyka głową Filipe Goncalves i piłka wpadła do siatki. Śląsk - Legia 0:2

1' Ledwo sędzia Daniel Stefański zaczął mecz a już mamy gola. Śląsk przegrywa 0:1. Vadis Odjidja Ofoe zagrał prostopadłą piłkę do Miroslava Radovica, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Lubosa Kamenara. Legia prowadzi po zaledwie 23 sekundach!