EMOCJE - magazyn Radia Wrocław Kultura (NR 4)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2016-12-07 11:20 | Zmodyfikowano: 2016-12-07 11:20
A|A|A

Na progu jesieni obchodziliśmy jubileusz, który celebrowaliśmy specjalnym koncertem "W duecie na 70-lecie". Zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia, a także z Dni Otwartych znajdziecie na dwóch stronach pojubileuszowego numeru Emocji.

A co do poczytania? Tekst o boomie na polskie kryminały (opowiadają wszyscy wielcy: od Katarzyny Bondy przez Zygmunta Miłoszewskiego po Marka Krajewskiego i Marcina Wrońskiego oraz Remigiusza Mroza). Polecamy jesienne kryminały z Dolnego Śląska, podpowiadamy też, że jesień bez trzech cudownych albumów artystów związanych z Narodowym Forum Muzyki to jesień zdecydowanie mniej pogodna. Zespół COMA szczerze mówi o swojej nowej płycie studyjnej, a Paweł Romańczuk zabiera nas w podróż po wielkich małych instrumentach.

Emocji w wersji papierowej szukajcie w kulturalnych przestrzeniach Wrocławia. Jeśli chcecie zamówić naszą BEZPŁATNĄ gazetę do swoich instytucji, restauracji, urzędów, zakładów usługowych etc. napiszcie: promocja@radiowroclaw.pl. Dowieziemy z radością.

A TUTAJ można pobrać edycję elektroniczną.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama