Prezes piłkarskiego Śląska był gościem Radia Wrocław (POSŁUCHAJ)

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-12-05 09:25 | Zmodyfikowano: 2016-12-05 09:25
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

Z nowym prezesem klubu rozmawialiśmy m.in o potencjalnych inwestorach - ilu ich jest i skąd pochodzą? Krzysztof Hołub opowiedział także o swoich wrażeniach po pierwszych dniach na nowym stanowisku:

Jak zwykle w przypadku "Wokół Śląska" nie mogło zabraknąć pytań od kibiców. Chcieliście wiedzieć przede wszystkim co z zimowymi transferami? Zapytaliśmy więc prezesa WKS czy możemy się spodziewać, że zamiast zagranicznego kursu klub obierze dolnośląski kierunek? Padło także pytanie o to czy doczekamy się gotówkowych transferów?

Śląsk piłkarsko zajmuje aktualnie 10 miejsce w Ekstraklasie. To wynik, który we Wrocławiu nikogo nie satysfakcjonuje. Równie średnio jest ostatnio z wizerunkiem klubu. "Śląsk to ładna, ale zaniedbana kobieta" - mówi prezes Krzysztof Hołub:

Na koniec nowy prezes Śląska Wrocław rozwiązał specjalna ankietę. Pytaliśmy go m.in o to jaką znaną osobę zaprosiłby na mecz WKS, jakiej lektury nigdy nie przeczytał do końca, co nuci sobie przy goleniu i czy jest lepszym pływakiem, czy piłkarzem?

W programie "Wokół Śląska" podsumowaliśmy także ostatni mecz wrocławskiej drużyny z Pogonią Szczecin. Po remisie 1:1 rozmawialiśmy z kapitanem wrocławian Piotrem Celebanem i bramkarzem gości Jakubem Słowikiem:

Na kolejną audycję "Wokół Śląska" zapraszamy do Radia Wrocław już w najbliższą niedzielę - 11 grudnia. Naszym gościem będzie trener bramkarzy Krzysztof Osiński.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama