Kultura DAB+ Sztuka, środa 16-20, Maciek Przestalski.

Maciek Przestalski | Utworzono: 2016-12-09 19:21 | Zmodyfikowano: 2016-12-10 07:30
A|A|A


"Na kilka miesięcy przed tym jak zacząłem pracować nad wystawą, zaczęła mnie nawiedzać wizja człowieka trzymającego klatkę". To pierwsze zdanie z wprowadzenia Huberta Pokrandta, do ekspozycji "Infekckja", która od piątku 9 grudnia w galerii Entropia. Posłuchajcie co dalej:

http://entropia.art.pl/view_news.php?id=451Na chwilę zajrzał do nas też Juliusz Woźny z Ośrodka Pamięć i Przyszłość, i zaprosił na niedzielny "powrót bufetowych" w Centrum Historii Zajezdnia:https://www.facebook.com/events/214353669012476Ok 16:45 Jacek Joostberens zaprosi do Capitolu na wystawę swoich grafik i multimediów. Dziesięć wielkoformatowych rycin, uzupełnionych zapisem filmowym, opowiada o pracownikach teatru, których z widowni zobaczyć nie można: o garderobianych, suflerce, charakteryzatorkach, o ekipie technicznej.http://www.teatr-capitol.pl/aktualnosci/1787-proscenium-od-nasypu-wystawa-prac-jacka-joostberensaPaweł Syposz i Paweł Stafij mówili o finale projektu "Jestem Sobą" w ramach którego od 2014 roku, spotykają się z mieszkańcami Wrocławia, aby pomóc im tworzyć portret własny czy też obraz otaczającego świata, widzianego ich oczyma.

 http://www.wroclaw2016.pl/jestem-soba-wystawa-finalowa


Dominika Łabądź, Joanna Synowiec i Joanna Stembalska zachęcają do odwiedzenia galerii BWA Studio, gdzie zaprezentują wyjątkowy projekt – archiwum społeczne niezależnych, oddolnych ruchów społecznych, artystycznych i muzycznych. Wystawa ma charakter prezentacji zgromadzonych artefaktów, śladów działalności inicjatyw działających we Wrocławiu w ciągu ostatnich 20 lat.

https://www.bwa.wroc.pl/index.php?l=pl&id=1175&b=4&w=1Dvj Mniamos i kurator Andrzej Mazur mówią o wystawie - dokumentacji podróży do Japonii i Stanów Zjednoczonych. W klubie Carpe Diem będziemy mogli zobaczyć też fotograficzny zapis Wrocławia oraz imaginacyjne kolaże fotografii i grafiki 3D z pogranicza jawy i snu.

http://www.okis.pl/site/home/2402/n.html


 
Bądź na bieżąco i zajrzyj na https://www.facebook.com/rwkultura.
Słuchaj Radia Wrocław Kultura w cyfrowej jakości DAB+, na stronie
http://www.radiowroclawkultura.pl albo tu:

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
NA ANTENIE
MichałHamburger
Michał Hamburger
 06:00 - 09:00
Poranek zDolnego Śląska
Zastrzyk wszystkiego, co rano ważne
Reklama