Szczypiorniści Chrobrego gorsi od reprezentacji Chile

Gregor Niegowski | Utworzono: 2017-01-06 07:20

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że oba zespoły są w zupełnie innym miejscu cyklu przygotowawczego. Goście za kilka dni zagrają w mistrzostwach świata, Chrobry dopiero rozpoczął przygotowania do kolejnej części sezonu, a pierwszy mecz zagra za ponad miesiąc.

Szczypiorniści z Głogowa potrafili dotrzymać tempa rywalom przez 20 minut. Początek spotkania był bardzo szybki, a oba zespoły naprzemiennie uzyskiwały przewagę. Końcówka pierwszej części meczu należała jednak do gości. Rzucili 6 bramek w 6 minut i wygrywali do przerwy 22:16.

W drugiej odsłonie tego pojedynku Chile grało już bardzo pewnie. Zawodnicy z Ameryki Południowej z łatwością znajdowali luki w obronie Chrobrego i oddawali celne rzuty na bramkę. Ostatecznie goście wygrali wysoko 44:30. Dla Chrobrego do cenne doświadczenie przed meczem PGNiG Pucharu Polski ze Stalą Gorzów, który rozegrany zostanie za tydzień.

KS SPR Chrobry Głogów – Chile 30:44 (16:22)

Chrobry: Kapela, Stachera, Szkudlarski – Miszka 4, Pawłowski 3, Płócienniczak 2, Świtała 3, Sadowski 3, Babicz, Gujski 2, Tylutki 4, Sobut, Biegaj 3, Krzysztofik 4, Kubała, Rydz 1, Stelmasik, Zdobylak 1

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.