Sprawdź prognozę pogody na noc i na piątek

Michał Kazulo | Utworzono: 2017-01-12 21:55 | Zmodyfikowano: 2017-01-12 19:33
A|A|A

W nocy zachmurzenie na ogół duże, nad ranem opady deszczu ze śniegiem, zwłaszcza na zachodzie regionu. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr początkowo umiarkowany, nad ranem dość silny, porywisty, południowy i południowo-wschodni.

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu ze śniegiem, a po południu śniegu. Temperatura maksymalna wystąpi z rana i wyniesie od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W nocy zachmurzenie na ogół duże, po północy opady śniegu, przejściowo deszczu ze śniegiem.Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej w rejonie powyżej 400 m npm do 10 cm, zwłaszcza na zachodzie regionu. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr początkowo umiarkowany, nad ranem dość silny, w porywach do 60 km/h, południowy i południowo-wschodni.

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady śniegu, rano możliwy deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wystąpi z rana i wyniesie od 1°C do 3°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 80 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -8°C do -5°C. Wiatr od 80 km/h do 100 km/h, w nocy południowo-zachodni, w dzień zachodni.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama