Pogoda na noc i środę

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2017-01-17 22:00 | Zmodyfikowano: 2017-01-17 22:00
A|A|A

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Lokalnie słabe opady śniegu, na obszarach występowania przejaśnień lokalnie możliwa mgła osadzająca szadź i ograniczająca widzialność do około 200 m. Temperatura minimalna od -6°C do -4°C, lokalnie około -10°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą północno-wschodniego.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -4°C do -2°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą północno-wschodniego.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady śniegu, na obszarach występowania przejaśnień lokalnie mgła osadzająca szadź i ograniczająca widzialność do około 200 m. Temperatura minimalna od -8°C do -6°C, lokalnie około -13°C. Wiatr słaby, północny i północno-wschodni.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -5°C do -3°C. Wiatr słaby, północno-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) miejscami opady śniegu. Temperatura od -14°C do -11°C. Wiatr umiarkowany, północny i północno-wschodni.

Warunki biometeorologiczne: niekorzystne.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama