Radio Wrocław Kultura DAB+ Sztuka (SŁUCHAJ OD 16:00)

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2017-01-18 15:00 | Zmodyfikowano: 2017-01-18 13:14
A|A|A

"Linia Graniczna" to tytuł wystawy wrocławskiej malarki Agaty Kosmali, którą od piątku oglądać będzie można w Galerii Arttrakt. O cyklu nowych wielkoformatowych obrazów, utrzymanych w języku abstrakcji spontanicznej porozmawiam z autorką chwilę po 16:00.

Przed 17:00 Beata Bartecka z Muzeum Pana Tadeusza opowie o rozpoczętym właśnie cyklu "Księgi Pana Tadeusza oczami współczesnych artystów".

W czwartek, w Muzeum Architektury otwarta zostanie wystawa zdjęć Ludwika Gronowskiego, pochodzących z Krzemieńca z lat 30. ubiegłego wieku. O autorze zdjęć oraz o samej ekspozycji, po 17:00 mówić będą córka Wanda Gronowska-Szaniawska i Marta Czyż.

2 stycznia Andrzej Jarosz zastąpił Dorotę Monkiewicz na stanowisku dyrektora Muzeum Współczesnego Wrocław. O wrocławskiej sztuce, zainteresowaniach i oczywiście planach z nowym szefem MWW rozmawiać będę chwilę po 18:00.

Prześwietlenia to comiesięczny cykl spotkań poświęcony młodej polskiej fotografii, stawiająca sobie za cel pogłębioną refleksję nad sztuką nowych mediów oraz promocję najciekawszych prac artystów wizualnych młodego pokolenia. Po 19:00 odwiedzi nas Daniel Filipek - organizator spotkań.

Radio Wrocław Kultura DAB+ Sztuka, środa 16-20, Maciek Przestalski

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama