WBO: Trzykrotnie więcej pomysłów niż w tym samym okresie 2016 roku

Dorota Kuźnik | Utworzono: 2017-01-23 17:51 | Zmodyfikowano: 2017-01-23 17:51
A|A|A

fot. wroclaw.pl

Nie brakuje także pomysłów stworzenia nowych ścieżek rowerowych, których - jak mówią mieszkańcy, nadal brakuje:

Rowerzysta, który jeździ to jest coraz lepiej, ale jeszcze są takie miejsca, że człowiek staje i się zastanawia. Pani powiedziała, żebym zagłosowała i zagłosowałam bo sama jeżdżę - podkreślają wrocławianie.

Po pierwszym tygodniu liczba projektów przekroczyła 150. O tym, że warto starać się o przeznaczone na ten cel 25 milionów świadczą stworzone inwestycje. To dziesiątki kilometrów ścieżek rowerowych, kilka nowoczesnych boisk czy plenerowe siłownie, z których tak chętnie korzystają na przykład mieszkańcy Karłowic.

Na pomysły władze Wrocławia przeznaczyły w tym roku 25 milionów złotych. Pomysły rejonowe i ogólnomiejskie można w formie elektronicznej lub papierowej zgłaszać do 17 lutego.

Pomysły można zgłaszać zarówno papierowo jak i przez formularz elektroniczny dostępny na stronie wroclaw.pl/wbo. Organizatorzy zachęcają by pomysły zgłaszać w porozumieniu z sąsiadami lub radami osiedli, co pomoże uniknąć dublowaniu się pomysłów. Podobnie jak w ubiegłym roku można zgłaszać projekty rejonowe i ogólnomiejskie. Do rozdania jest 25 milionów złotych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama