Licytacja na rzecz chorych dzieci (ZOBACZ)

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2017-01-25 13:41 | Zmodyfikowano: 2017-01-25 13:41
A|A|A

Pomoc dzieciom cierpiącym na rzadkie schorzenia i ich bliskim oferuje stowarzyszenie „Wspólnie” założone przez lekarzy związanych z Uniwersytetem Medycznym. Oni doskonale wiedzą jak bardzo ich pacjenci potrzebują pomocy nie tylko w szpitalu, ale także poza nim.

Podczas aukcji będzie można licytować 16 oryginalnych prac studentów Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, stworzonych w ramach letniej sesji malarskiej na kampusie Uniwersytetu Medycznego. Aukcja jest otwarta i ogólnodostępna, a cena wywoławcza każdej pracy wynosi 200 zł, z możliwością podbicia jej w trakcie licytacji o minimum 10 złotych.

Licytacja odbędzie się w piątek (27 stycznia) w sali wykładowej Centrum Naukowej Informacji Medycznej (ul Karola Marcinkowskiego 2-6), a jej rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 13:30. 

Stowarzyszenie Na Rzecz dzieci z Rzadkimi Chorobami Genetycznymi i ich Rodzin "Wspólnie" powstało z inicjatywy pracowników Katedry Genetyki, oddziału neonatologicznego I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii oraz Zakładu Prawa Medycznego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama