DAB+Literatura: książki dla młodzieży, komiks i motocyklowe gangi!

Jacek Antczak, Łukasz Śmiegiel | Utworzono: 2017-01-26 16:01 | Zmodyfikowano: 2017-01-26 16:01
A|A|A

Najbliższe wydanie pasma literackiego w Radiu Wrocław Kultura zaczniemy o g. 16.00 od spotkania z Beatą Andrzejczuk, autorką bestsellerowej serii książek dla młodzieży, pt. „Pamiętnik nastolatki". Opowie o swoich najnowszych powieściach (m.in. rozgrywającej się we Wrocławiu ,,Tajemnicy Jacoba") i najbliższych pisarskich planach.

Chwilę po g 17.00 przybliżymy sylwetkę kolejnej artystki, która przywiązywała ogromną wagę do tekstów wykonywanych przez siebie piosenek. Édith Piaf, bo o niej opowiemy – pieśniarka, słynąca z ekspresji i pełnych emocji recitali, będzie bohaterką najnowszego odcinka naszego nowego, literacko-muzycznego cyklu.

Kilkanaście minut po g. 18.00 Piotr Makarewicz z Centrum Kultury Zamek o wystawie ilustratorki i rysowniczki komiksów Anny Krztoń (która lubi przenosić kadry swoich komiksów na ściany!) oraz o niezwykle pozytywnej, ogólnopolskiej akcji czytelniczej: „Książka za kraty".

Wreszcie, o g. 19.00, pisarka Agnieszka Lingas-Łoniewska zachęci nas do tego, aby sięgnąć po jej najnowszą książkę, pt. „Boys from Hell". Tu romans miesza się z historią drogi i pełną napięcia opowieścią o motocyklowym gangu. A dzieje się ta powieść - ukazuje się pod patronatem Radia Wrocław Kultura - w... Teksasie.

Na program zapraszają: Jacek Antczak i Łukasz Śmigiel

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama