Wokół Śląska z Arkadiuszem Batorem (POSŁUCHAJ)

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-01-30 17:45 | Zmodyfikowano: 2017-01-30 17:45

Rozmowę z Arkadiuszem Batorem rozpoczęliśmy od... mistrzostw świata piłkarzy ręcznych. Trener jest bowiem wielkim pasjonatem szczypiorniaka.

Zanim przeszliśmy do prowadzonego przez niego z zespołu to zajrzeliśmy do tureckiego Side. Sparingi z FC Saburtalo Tbilisi i Łokomotivem Gorna ocenił trener Śląska - Jan Urban.

Potem rozmawialiśmy już o prowadzonych przez Batora rezerwach WKS. Było i o poziomie trzeciej ligi po reformie (z ośmiu grup stworzono cztery) i o tym jak na tle rywali prezentuje się Śląsk II Wrocław, a także pozostałe drużyny z naszego regionu.

Trener opowiedział też o swoich stażu w Benfice Lizbona i planowanym wyjeździe do Zagrzebia, gdzie będzie przyglądał się pracy trenerów tamtejszego Dinama - także uczestnika Ligi Mistrzów.

Porozmawialiśmy także o najbliższych planach sparingowych rezerw Śląska i o tym jak przetrwać piłkarską zimę. Ostatni jesienny mecz o punkty z pierwszym wiosenny spotkaniem dzielą bowiem aż cztery miesiące!

Na koniec sprawdziliśmy jak dobrze trener Arkadiusz Bator zna swój ulubiony film "Gladiator". Na ile z sześciu pytań szkoleniowiec Śląska II Wrocław znał poprawną odpowiedź? Przekonacie się słuchając całego materiału.

Posłuchaj całej audycji:

Na kolejny magazyn "Wokół Śląska" zapraszamy w niedzielę, 12 lutego, po pierwszej wiosennej kolejce Lotto Ekstraklasy. Słyszymy się o nowej porze - 20:05.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.