Nocny Maraton Pływacki

Anna Mikołajczyk | Utworzono: 2017-01-30 16:34 | Zmodyfikowano: 2017-01-30 16:34
Nocny Maraton Pływacki -

Zawody polegają na przepłynięciu przez uczestników jak największej ilości basenów, podczas całonocnego pływania w basenie sportowym (24:00 - 8:00). Zawodnicy mogą robić sobie przerwy, korzystać z przygotowanego poczęstunku, kawy, herbaty oraz odpoczywać na leżakach. Pływanie można rozpocząć o dowolnej godzinie, oraz zakończyć udział w każdym momencie. Całość ma formę dobrej zabawy i odbywa się przy muzyce.

W tegorocznej edycji pojawią się sędziowie torowi, którzy będą liczyć przepłynięte przez zawodników długości. Dla najlepszych kobiet i mężczyzn przewidziano nagrody rzeczowe - karnety do Term Jakuba o wartości 300, 200 i 100 zł oraz puchary. Każdy uczestnik otrzyma także dyplom oraz pamiątkowy medal za udział.

Głównym celem imprezy jest propagowanie sportu, w szczególności pływania, jako ciekawej formy spędzania wolnego czasu - zachęcamy do udziału całe rodziny - najmłodszy i najstarszy uczestnik otrzymają pamiątkowe puchary.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 603 224 282. Zapisy w kasach basenu (do końca stycznia wpisowe wynosi 15zł). Można również zapisywać się w dniu imprezy (wpisowe 20zł).

Więcej szczegółów.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.