Andrew Ryan w PGE Turowie! Zgorzelczanie dziś w Starogardzie

Michał Hamburger | Utworzono: 2017-02-01 07:04
A|A|A

fot. Facebook

Czy Ryan zadebiutuje w barwach Turowa? Kibice na pewno chcieliby choć na kilka minut zobaczyć go w akcji. Niezależenie czy z Amerykaninem na boisku czy bez niego zgorzelczanie są faworytem meczu i pojechali na konfrontację z Polpharmą po dwa punkty. Początek spotkania o 19. 

A propos Ryana to trener Mathias Fischer o nowym nabytku wypowiada się następująco: - Mamy jednego nowego zawodnika na pozycje 2/3. Ukończył uczelnię w USA i jest to jego debiut w Europie. To dobry chłopak. Przyjechał do nas w piątek, będzie z nami teraz pracować i zobaczymy, jak się to wszystko rozwinie. Zostanie z nami do końca sezonu - mówi Fischer.

Dla Amerykanina będzie to pierwszy sezon w Europie. Jest absolwentem Uniwersytetu Campbell i jednym z najlepszych graczów w historii tej uczelni. W sezonie 2014/2015 zdobywał średnio 11,3 punktu na mecz. Dodatkowo zbierał blisko 5 piłek na mecz. Jego skuteczność rzutowa z gry wynosiła 45,4% (41,9% za 3).

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama