Pogoda na piątek

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2017-02-23 22:00 | Zmodyfikowano: 2017-02-23 22:00
A|A|A

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, w drugiej połowie nocy dość silny, w porywach do 85 km/h, południowo-zachodni i zachodni.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, po południu przelotne opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Możliwe burze.Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C, wystąpi przed południem. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 85 km/h, zachodni i północno-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr dość silny i silny (od 30 km/h do 40 km/h), w porywach do 90 km/h, południowo-zachodni i zachodni.
W dzień zachmurzenie przeważnie duże. Przelotne opady deszczu, od zachodu regionu przechodzące w przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Możliwe burze. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C, wystąpi przed południem. Wiatr dość silny i silny (od 30 km/h do 40 km/h), w porywach do 90 km/h, zachodni i północno-zachodni, miejscami powodujący zawieje śnieżne.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) opady śniegu. Spadek temperatury od -1°C wieczorem do -6°C nad ranem, w dzień od -6°C rano do -10°C po południu. Wiatr od 85 km/h do 100 km/h, okresami do 140 km/h, po południu słabnący do 60 km/h, zachodni i północno-zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Warunki biometeorologiczne: niekorzystne.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama