Siatkarze Cuprum Lubin przegrali z Jastrzębskim Węglem

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-03-08 20:30 | Zmodyfikowano: 2017-03-08 20:30

Siatkarze Cuprum nie byli faworytami spotkania z Jastrzębskim Węglem, ale niewiele zabrakło im do zwycięstwa.

Dwa pierwsze sety były bardzo dobre w wykonaniu zespołu z Lubina. Drużyna Cuprum wygrała pierwszą partię do 17, a drugą do 22. Wydawało się, że zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki.

Niestety po raz kolejny sprawdziła się siatkarska prawda, że kto nie wygrywa w trzech setach, przegrywa w pięciu. Zespół z Lubina przegrał trzecią partię do 22, czwartą do 21 i w tie-breaku uległ 11:15.

Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:17, 25:22, 22:25, 21:25, 11:15)

Cuprum: Gorzkiewicz, Kaczmarek, Taht, Pupart, Bohme, Gunia, Rusek (libero) oraz Michalski, Łomacz, Malinowski.

Jastrzębski Węgiel: Kampa, Muzaj, Derocco, Oliva, Boruch, Kosok, Popiwczak (libero) oraz Strzeżek, Ernastowicz, Schwarz, Bachmatiuk.