Szalony mecz we Wrocławiu. Śląsk przegrał z Piastem 3:4 [POSŁUCHAJ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-03-10 18:10 | Zmodyfikowano: 2017-03-10 18:10

Posłuchaj pomeczowej relacji Bartosza Tomczaka i wypowiedzi Gerarda Badii, Dariusza Wdowczyka, Roberta Picha i Łukasza Madeja:

93' Koniec meczu. Po gwizdku Szymona Marciniaka doszło jeszcze do przepychanek między zawodnikami obu zespołów. Czerwonymi kartkami ukarani Łukasz Madej i Hebert.

87' Śląsk jeszcze walczy. Joan Roman wrzuca na głowę Roberta Picha, a Słowak strzela swojego drugiego gola. Jest już tylko 3:4.

73' Zmiana w Śląsku. Biliński wchodzi za Zwolińskiego

72' To już chyba koniec marzeń. Kontra Piasta, Gerard Badia przymierzył w okienko i kompletuje hattricka. Śląsk - Piast 2:4

66' Dwie zmiany w Piaście: Masłowski za Zivca, Jankowski za Bukatę. Dariusz Wdowczyk wykorzystuje limit zmian.

60' Tempo ostatnich minut było naprawdę szalone:

58' Niewiarygodne! Śląsk odpowiada, też od razu po wznowieniu gry. Robert Pich i znów wszystko jest możliwe. Śląsk - Piast 2:3

57' Ledwo Piast wznowił grę i już łapie oddech. Ziviec podaje do Badii, a ten leciutko przerzuca piłkę nad Kamenrarem i jest 3:1.

56' Rzut wolny dla Śląska. Z 17 metrów uderzył Aleksandar Kovacević i piłka wpada do siatki. Jakub Szmatuła stał jak zaczarowany. Wrocławianie wracają do gry - jest już tylko 1:2.

53' Bliski szczęścia Sasa Ziviec. Podkręcona przez niego piłka nieznacznie minęła słupek.

47' Najgorszy początek Śląska z możliwych. Rzut wolny dla Piasta z lewej strony, Gerad Badia wrzuca w pole karne, tam akcje zamyka Uros Korun  i jest 2:0 dla ekipy z Gliwic.

46' Zaczynamy drugą część meczu.

45 + 2' Doliczony czas gry w pierwszej połowie nie zmienił obrazu spotkania. Śląsk się stara, ale na Piasta to za mało. Goście prowadzą do przerwy 1:0.

45' Przewinienie w środku pola - żółta kartka dla Mariusza Pawelca.

42' Łukasz Zwoliński strzela z dystansu, ale broni Jakub Szmatuła.

41' Pierwsza zmiana w Piaście. Adam Mójta wchodzi za kontuzjowanego Patrika Mraza.

34' Niepewnie Lubos Kamenar. Słowak wybija piłkę przed siebie po strzale z dystansu Stojana Vranjesa. Bramkarz Śląska ma szczęście, że asekurowali go obrońcy.

31' Gerard Badia fauluje na żółtą kartkę. Rzut wolny dla Śląska z 25 metrów z prawej strony. Bardzo dobre uderzenie Kamila Dankowskiego, piłkę szybującą w okienko wybił Jakub Szmatuła.

28' Kolejna próba z dystansu. Tym razem Łukasz Madej, ale też nieskutecznie.

25' Groźnie wyglądał ten atak piasta ale Mariusz Pawelec w ostatniej chwili zablokował strzał Michala Papadopulosa.

20' Kamil Dankowski z dystansu... piłka wysoko nad bramką.

16' To powinno być wyrównanie! Świetna akcja Joana Roman. Hiszpan wszedł w pole karne z prawej strony, jego podanie minęło bramkarza Piasta i dotarła do Łukasza Zwolińskiego, ale napastnik Śląska... nawet w nią nie trafił.

7' Szybko rozpoczyna się strzelanie we Wrocławiu, ale niestety to gospdoarze wyjmująpiłkę z siatki. Robert Pich stracił piłkę na własnej połowie, przechywcił ją Gerard Badia i strzałem zza pola karnego pokonał Lubosa Kamenara. Śląsk - Piast 0:1

1' Sędzia Szymon Marciniak rozpoczyna mecz