Światowy dzień lalkarstwa w Radiu Wrocław KULTURA [SŁUCHAJ od 16:00]

Grzegorz Chojnowski, BT | Utworzono: 2017-03-21 08:00 | Zmodyfikowano: 2017-03-21 08:00
A|A|A

SŁUCHAJ RADIA WROCŁAW KULTURA

Dla jednych rządzą dziś wagary i wiosna, dla nas 21 marca to Światowy Dzień Lalkarstwa. I wybór na dziś może być jeden: Anna Makowska-Kowalczyk i najmłodszy gość, jaki kiedykolwiek dotąd u nas bywał, czyli Kazio Sponge. Duet porywający, zabawny, mądry. Bardzo się za nimi stęskniliśmy i wiemy, że nie tylko my. Aktorzy-lalkarze już tuż po 16:00. Przy okazji, mocno pozdrawiamy Wrocławski Teatr Lalek i życzymy tak fantastycznej passy, jak ostatnio!

O 17:15 ESK 2016+ Wrocław, Światowa Stolica Książki UNESCO i Europejska Noc Literatury. Od Katarzyny Janusik, koordynatorki wydarzeń, tłumaczki, dowiemy się szczegółów na temat najnowszej edycji literackiego święta, które 22 kwietnia.

O 18:00 spotykamy się z Małgorzatą Bruder, kustoszką Muzeum Teatru, oraz profesorem Januszem Deglerem, który w tymże muzeum będzie miał swój gabinet. Długo czekaliśmy, wreszcie otwarcie: 29 marca. Tam trzeba być, a wcześniej posłuchać, dlaczego.

O 19:00 Grzegorz Grecas z Teatru Układ Formalny. Zwycięzcy ubiegłorocznego Tukana Off Przeglądu Piosenki Aktorskiej przygotowują na najbliższy przegląd premierę. Pod tytułem 'Traktat o androidach. God hates Poland'.

Po 20 zostańcie na Wieczór z Kulturą. Całą audycję wypełni rozmowa z Piotrem Dziubkiem i jego Muzyka.

Powtórka audycji DAB+Teatr w środę od 8:00.

Streaming wideo na stronie www.radiowroclawkultura.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama